Jordanred markası ve hizmetleri hakkında bilgilendirme

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.078
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@dtcf31
Regular fit yaptıracaksan XL beden sipariş ver, racefit yaptıracaksan L beden zaten sana olmaz. Nereden mi biliyorum? Regular fit L beden yaptırdım ve çok dar oldu resmen iç organlarım dışarı çıkacak gibi sardı vücudu. Kilom 83 gerisini sen düşün.

Kalite, kesim hizmet olarak çok iyiler kesinlikle tavsiye ederim.

Scudo

sLck

Üye
Tepki
56
İsim
Selçuk
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dün ulaştı elime bu sabah deneme imkanım oldu biraz kalın gibi geldi sadece onun haricinde şık ve rahat duruyor.

Boy : 186
Kilo : 83

XL beden aldım tam oldu.20180904_071357.jpg 20180904_071351.jpg

İsmail Selçuk

Founder Pelokon Cycling Team on Strava
Tepki
2.538
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@asilbalaban ile bayram önü görüşüp Pelokon grubu için tasarımlar tamamlayıp siparişimizi geçmiştik. Forma tasarım aşamasını dün bitirebildik. Basım aşamasına geçildi. Ürünler elime geçince fotoğrafını burada paylaşacağım. İlgileri için çok teşekkür ederim.

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Biz de Bursa Tur Komitesi olarak tasarım aşamasındayız kışlık uzun kollu forma ve uzun askılı tayt yaptırıyoruz reflektörlü olacak modelimiz sonucu merakla bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Özcan
Tepki
234
İsim
Asil Balaban
Bisiklet
Dahon
@Edip Dinçer

Merhaba bu sayfada yer alıyor: (link)

• Beğen
Tepkiler: Edip D.

Bıyıkov

Forum Bağımlısı
Tepki
3.071
İsim
Ayhan Bıyıklıoğlu
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vetohan Bir kaç farklı kumaş numunesi getirdik. Bu kumaşlar su geçirmez ve havalandırma özelliği olan gramajı yüksek kumaşlar. Bunları ürüne dönüştürüp, bir süre spora uygunluk anlamında test edeceğiz. Bir soru işareti kalmadığında satışlar başlayabilir. Henüz net bir tarih yok.
sitede gördüğümüz softsheller bu açıklamanın bir sonucu mu acaba?

kayisikent

Üye
Tepki
29
İsim
oki
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Askılı Uzun tayt alma düşüncesindeyim ancak yaz ayı için ne kadar uygundur? Dizde yeterince yanık oluştu kısa tayt almama düşüncesindeyim.

beermug

Aktif Üye
Tepki
344
İsim
Kemal Etikan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Askılı Uzun tayt alma düşüncesindeyim ancak yaz ayı için ne kadar uygundur? Dizde yeterince yanık oluştu kısa tayt almama düşüncesindeyim.
Hava 15 dereceyi görünce uzun tayt giymemek gerekiyor. Yazın 35 derecede uzun taytı düşünmek bile istemiyorum.

kayisikent

Üye
Tepki
29
İsim
oki
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Peki denediniz mi, bir arkadaş kullanılabilir demişti.

beermug

Aktif Üye
Tepki
344
İsim
Kemal Etikan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Peki denediniz mi, bir arkadaş kullanılabilir demişti.
Ben bu sene Şubat'ta havanın sıcak olduğu günlerde kısa tayt giymeye başladım. Yazın uzun tayt perişan eder.

kayisikent

Üye
Tepki
29
İsim
oki
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Benim merak ettiğim kışlık olarak satılmayan taytların diz altı kısmının nasıl olduğu. Eğer polar içermiyorlarsa yani forma gibi ince polyester bir yapıda ise gayet kullanılabilir olması gerek. Aşağıdaki ürün eğer kış amaçlı üretilmişse elbette yakar kişiyi. Var mı ürünü deneyimleyen veya bilgisi olan?
ÖRN: (link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
herkese iyi forumlar yazın aynı kışın sıcak tutan termaller gibi sıcakda da serin tutan bir kumaş türü varmı arkadaşlar acaba? (beyaz tenli olduğum için kısa kollu alt ve üst takım giyemiyorum).

OİMTR

Aktif Üye
Tepki
176
İsim
Osman
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Ümit
Bisiklet türü
Katlanır
Geçen yaz Küçük 1 aile adıyla, Muğla'dan Göbeklitepe'ye bisiklet ile giden ailenin videosu denk gelmişti. Antalya civarlarında nem ve sıcak yanmışlar, birisi şile bezinden kapşonlu uzun kollu gömlek vermiş. Şöyle diyordu " neymiş ter tutmazmış, nefes alırmış, geçin bunları, polyester nasıl nefes alır, mis gibi bizim şile bezimiz var, oh be dünya varmış, nefes aldık":)

Gerçek şile bezinden, t-shirt bulursam, hele onların giydiği gibi uzun kollu kapşonlu bulursam alma niyetindeyim. Kesinlikle polyesterden daha iyi olacağı kanaatindeyim.

kayisikent

Üye
Tepki
29
İsim
oki
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Benim merak ettiğim kışlık olarak satılmayan taytların diz altı kısmının nasıl olduğu. Eğer polar içermiyorlarsa yani forma gibi ince polyester bir yapıda ise gayet kullanılabilir olması gerek. Aşağıdaki ürün eğer kış amaçlı üretilmişse elbette yakar kişiyi. Var mı ürünü deneyimleyen veya bilgisi olan?
ÖRN: (link)
Bu konud deneyimi olan yok mu?

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.078
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu konud deneyimi olan yok mu?
Bende bunun kısası var kumaşı biraz kalın yazın kullanıyorum ancak ben yurtdışında çokta sıcak olmayan bir ülkede yaşadığım için bana ideal geliyor. Türkiye sıcağında yazın uzununu giymeyi hayal edemiyorum adamın mabadını pişik yapar 🤣

bayırniyazi

Aktif Üye
Tepki
161
İsim
...
Kısa askısız jel pedlisi elime ulaştı ;15 gün sürdü stoktan teslim.Gayet kaliteli ve üzeri örtülmeden şortla vs.kullanılabilir.Çok sexy değil:) 145tl ye almıştım,umduğumdan çok daha kaliteli buldum.Henüz sürüş yapmadım...

BülentBayraktar

Aktif Üye
Tepki
117
Bisiklet
Trek
Firma ile kısa tayt siparişi için iletişime geçtim. Gerçekten çok ilgililerdi. Fakat düz baskısız siyah olan modelinin dahi stoklarında olmadığını söylediler. Maksimum 14 iş günü gibi bir süre verdiler. Bence baskısız siyah olan modelin tüm bedenlerinin, her zaman stoklarında olmaları gerekir. Benim gibi beklemek istemeyenler için. Bana kalırsa elde kalacak bir ürün değil.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ürünü çok fazla kişi kullanıyor ve bende almayı düşünüyorum. Fakat bazı eksikleri/kusurları var. Ama sitelerindeki ürünlerin çok çok azı güzel tasarıma sahip bana göre. Sade bir model ararken neden kivili tshirt giyiyim ki diye düşünüyorum. Tasarımları yapan kişi kim çok merak ediyorum. Birde anlamadığım bir kısım var, özel tasarım yapmıyoruz, stok tasarımalardan birisini seçip beden seçiyoruz ve otomatik özel imalat kategorisine giriyor ve ürün olmazsa beğenmezsem iade şansım yok. Bu bana göre saçmalık. Muhtemelen firmanın elinde hiç hazırda ürün olmuyor ve sadece sipariş odaklı çalışıyorlar. Her ilde şubeniz yok, daha önce alıp kullanmamışım nasıl olur bilmiyorum sadece İnternet satışı var ve THK'nın dışına çıkabilmek için özel imalat deniliyor. Sırf bu sebeple almıyorum. Bir gün bu durum değişirse düşünürüm. Son olarak bazı zamanlar indirim yapıyorlar ama sadece belirli ürünlere. İndirim yapılan ürünler hep aynı. Firmanın bazı şeyleri tekrar gözden geçirmesi gerektiğini düşünüyorum.

BülentBayraktar

Aktif Üye
Tepki
117
Bisiklet
Trek
Ürünü çok fazla kişi kullanıyor ve bende almayı düşünüyorum. Fakat bazı eksikleri/kusurları var. Ama sitelerindeki ürünlerin çok çok azı güzel tasarıma sahip bana göre. Sade bir model ararken neden kivili tshirt giyiyim ki diye düşünüyorum. Tasarımları yapan kişi kim çok merak ediyorum. Birde anlamadığım bir kısım var, özel tasarım yapmıyoruz, stok tasarımalardan birisini seçip beden seçiyoruz ve otomatik özel imalat kategorisine giriyor ve ürün olmazsa beğenmezsem iade şansım yok. Bu bana göre saçmalık. Muhtemelen firmanın elinde hiç hazırda ürün olmuyor ve sadece sipariş odaklı çalışıyorlar. Her ilde şubeniz yok, daha önce alıp kullanmamışım nasıl olur bilmiyorum sadece İnternet satışı var ve THK'nın dışına çıkabilmek için özel imalat deniliyor. Sırf bu sebeple almıyorum. Bir gün bu durum değişirse düşünürüm. Son olarak bazı zamanlar indirim yapıyorlar ama sadece belirli ürünlere. İndirim yapılan ürünler hep aynı. Firmanın bazı şeyleri tekrar gözden geçirmesi gerektiğini düşünüyorum.
Aynı süreçten bende geçtim. Stokta olan bir ürün aradım bulamadım. Sistem direk özel imalata atıyor ve beklemen gereken süreyi söylüyor. Bence stokta olan sekmesi eklemeleri gerekiyor. Aksi takdirde firmayı aramak gerekiyor ki, herkes bu yolu tercih etmez.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Aynı süreçten bende geçtim. Stokta olan bir ürün aradım bulamadım. Sistem direk özel imalata atıyor ve beklemen gereken süreyi söylüyor. Bence stokta olan sekmesi eklemeleri gerekiyor. Aksi takdirde firmayı aramak gerekiyor ki, herkes bu yolu tercih etmez.
En azından şuana kadar ürettikleri ve en çok sattıkları modelleri tüm beden ve kalıpları ile birlikte sürekli stokta bulundurmaları lazım. Küçük bir firma değil ki, çok fazla kişiye satış yapıyor. Siparişe özel imalatın da bir artısı olsa neyse, sadece satamazsam kaygısı. Firma büyümek istiyorsa bazı şeyleri tekrar gözden geçirmeli. Maalesef hoş bir durum değil. Şuan yurtdışından sipariş versem zaten bir hafta 10 günde elimde oluyor. Türkiyedeki bir firmadan 15 günde ürün alınamıyor. Çok anlamsız.