İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

Tepki
234
İsim
Asil Balaban
Bisiklet
Dahon
@BerkEvren

Merhaba

Sırt, koltuk altı ve yan panelleri file kumaştan üretilen Mesh Fit kalıbımız var ancak şuan için sadece özel imalat siparişlerde satışı yapılıyor.

Scudo

murat serbet

Forum Demirbaşı
Tepki
1.449
Bisiklet
b'Twin
Ben iki adet forma aldım. Formanın kumaşı kaliteli. Yalnız beyaz renk üzerine baskı yapıldığı için sanırım dikişler bazı yerlerde belli oluyor. Bunun dışında çok memnunum.

caglara.

Aktif Üye
Tepki
676
İsim
Çağlar A.
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selam.

Benim forma geldi. Cumartesi sipariş vermiştim. Çarşamba sabahı elimdeydi. Gayet seriydi yani. Bir defa düz 20km (Sarıyer - Bebek) bir defa da 16 km fakat eğimli (Sarıyer - Rumelifeneri) sürüş yapma şansım oldu. Bel kısmındaki lastiği tam kıvamında. Sürerken katlanması gibi bir durumla karşılaşmadım. Ter atışı da gayet iyi. Elbette sırtım nemli kaldı ancak terden vıcık vıcık olma durumu yok. Kol kısmında çoook küçük bir defosu varmış (dikiş yerinde 1 milimlik bir yırtık varmış). Ben farketmedim. Eşim çamaşır makinesine atarken farketmiş. Düşünün ne kadar küçük.

(link)

Racing fit olduğu için göbeğim hafif ortaya çıkmış. Ama normal.

(link)

(link)

(Bu son fotoğraf neden bulanık çıkmış anlamadım)

Yalnıııızzz......

Arkadaşlar forma lanetli... Dediğim gibi 2 kere kullandım. İlkinde eve girerken gidonu evin kapısına çarptım ve ön far kırıldı. Nasıl olduğuna dair hiç bir fikrim yok. Şaşırdım kaldım. Bugün de Rumelifeneri'ne gittim ama dönemedim. Karşıdan karşıya bir tilki (evet bildiğimiz tilki) geçiyordu. Ona bakarken yolda asfalt kırığı varmış. Ona girip lastik patlattım. Yoldan geçen ilk otobüs aşşşırı kalabalıktı durmadı bile. İkinci otobüse binebildim. Saatlerce güneş altında bekledim. Matarada su kalmamıştı. Öldüm resmen.

(link)

Ben aslında tek renk, kırmızı, üzerinde hiç bir yazı, desen, isim-misim olmayan forma sipariş edecektim. Özel tasarım olarak geçiyordu. 165 liraya mal olacaktı. Ben siparişi verdikten sonra aynı gün tek renk formaları 165 liradan 120 liraya düşürdüler. O kırmızı forma resmen lanetledi beni. Başka bir açıklaması yok.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ürünler güzel ama koltuk altı ve belkide kısmen sırtta file tipi kumaş parça kullanılmalı diye düşünüyorum.
Bu arada alacaklara tavsiyem racing fit alırken iki kere düşünün :) Gerçekten çok dar, tabi bu bir eleştiri değil, adı üstünde konfor değil performans odaklı.

amasseia

Forum Bağımlısı
Tepki
3.784
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@caglar. Güzel inceleme ? yakışmış da, o karın kası (balkon) biz Türkler'de genetik hepimizde az ya da çok muhakkak oluyor.

denizyalin

Üye
Tepki
46
İsim
Deniz
Bisiklet
Specialized
gece suruslerı yaparken gorunurlugu arttırmak ıcın reflektor kumas teknoloıjısı var mıdır jordanredde? özel bir tayt ve bıp yaptırmak ıstıyorum kollarda ve bıp ın bıttıgı yerlerın refloktor kumas olmasını ıstıyorum mumkun mudur bılen var mıdır?

• Beğen
Tepkiler: Eroseros

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.900
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@denizyalin Evet var. İster özel siparişinize ekletebilir, ister hazır BTK formamızdan yaptırabilirsiniz :)
Kol, ense, sırt ve dizdeki gri çizgiler reflektör şeritlerimiz.
(link)

finarod

Üye
Tepki
126
İsim
Serkan S.
Bisiklet
Giant
@asilbalaban @Doruk TÜTEK Elimde geçen sene aldığım regular fit M beden formalar var. Boyu tam, kollarımı da lastik izi kalacak şekilde sıkı sarıyor, yalnız gövde kısmında biraz bolluk var. Racing fit M beden almayı düşünüyorum, gövdemi tam saracağını tahmin ediyorum, ama kollar da daha dar oluyor mu yoksa regular fit ile racing fit kol ebatı açısından aynı mı? Sitede yalnızca göğüs ölçüsü belirtildiği için sormak istedim.

• Beğen
Tepkiler: Özcan

Ahmet Sefa

Üye
Tepki
140
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yaklaşık 2 hafta önce forma siparişi vermiştim. İlk defa sipariş verdiğim için göğüs ölçüsüne göre sipariş verdim. Fakat bel kısmı dar geldi. Bence bel çevresi, kol çevresi hatta belirli boy ve kilo aralıklarına göre tavsiye edilen beden tabloları olursa daha kolay seçim yapılabilir.

Bunun dışında satış sonrası değişim, iade gibi konularda bir standart yok. Değişim veya iade kargo ücretini biz ödüyoruz. Ben bir beden büyük formayla değişim için görüştüm ve Mng kargo ile anlaşmaları olduğunu, ancak diğer firmalarla da gönderim yapılabileceğini söylediler. Mng kargoya gittiğimde Jordanred öderse 17 tl, ben ödersem 53 tl dediler. Anlamlandıramadım. Belki de kargo şubesinin işgüzarlığı bilemiyorum. Hiç güven olmaz. Kendilerine de durumu maille iletmiştim. Farklı kargo şirketiyle daha uygun fiyata gönderdim.

Ama sonuç olarak işin garip ve benim buraya yazmama neden olan tarafı ise bugün mng ile yeni formamın gelmesi ve 10 tl ücret ödemiş olmam. İade edip yeni sipariş versem ödemeyeceğim bir ücret bu :)

Ama genel olarak formalar güzel, tek kişiye özel tasarımlı forma alabilmek güzel( ileride deneyeceğim), müşteri ile iletişim de iyi düzeyde.

Tepki
16
İsim
Yunus Emre Boz
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Ahmet Sefa bilgilerin saol, bende yaptırıcam da kipeo jordanred arasında kalıyorum.

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@yunusemreboz kipao da hazır forma varsa alabilirsiniz, çoklu spariş yapıyorlar diye biliyorum kişiye özel tek forma yaptırmak istiyorsanız jordanred.

• Beğen
Tepkiler: yunusemreboz

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kipeo'nun, Sora'nın gözünü seveyim.

Tepki
234
İsim
Asil Balaban
Bisiklet
Dahon
@Haggard1963

bahsettiğiniz ürün bizde mevcut, mesh fit olarak geçiyor.

@denizyalin

Merhaba direk olarak reflektörlü kumaş yok, ancak formaların üzerine reflektör baskısı yapılabiliyor. Operasyonel zorluğu nedeniyle minimum 100 adet sipariş verilmesi durumunda yapıyoruz.

@murat serbet

Güle güle kullanın

@finarod

İkisi bambaşka kalıplar, regular fit'de koltuk altına baskı olmaması için kollarda lastik yapılıyor. racing fit kalıplarımızda kollar lycra kumaştan üretildiği için buna gerek kalmıyor.

Racing fit kalıplarımız dar kalıptan üretildiği için genelde regular fit'de M beden giyen müşterilerimiz racing fit'de L beden giyiyor. beden seçim rehberinde göğüs ölçünüze göre sipariş vermenizi tavsiye ediyorum.

@Ahmet Sefa

Daha kapsamlı beden seçim rehberi ile ilgili önerinizi ilerleyen dönemlerde hayata geçirmek istiyoruz.
Kargo ile ilgili duruma gelince size söylenen fiyatlar normalin epey üzerinde, 10-12TL ödeyerek gönderebilmeniz gerekiyor.

Her ürünün detay sayfasında iade ve değişim bilgileri yer alıyor. Ancak kısaca, stoktan hızlı kargo ile satılan (siz sipariş vermeden önce üretilmiş) tüm ürünlerde iade ve değişim yapıyoruz. Ancak sizin siparişinize özel olarak üretilmiş, sizin tasarladığınız formalar, üzerine isim veya logo eklediğiniz formalar, ve iç çamaşırsız kullanılan tayt gibi ürünlerde iade ve değişim yapmıyoruz.

@x2772

Bu yorumdan ne anlamamız gerekiyor bilemedik, eğer daha önce Jordanred'den alışveriş yaptıysanız ve bir sorunuz veya şikayetiniz varsa herkesin anlayacağı şekilde açık açık yazabilirsiniz. Bisikletforum'da olmayı tercih eden tek firma biziz, ürün ve hizmetlerimizin arkasındayız. Biz şeffafız sizde şeffaf olun.

Ahmet Sefa

Üye
Tepki
140
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@asilbalaban

Söylediğim gibi belki de şubenin işgüzarlığı, bu konuda kargo firmasını uyarabilirsiniz. Ben aras kargo ile 16 tl ye gönderdim ki anlaşmanız yok bu firmayla. Fakat merak ettiğim konu değişimi yapılan formayı tekrar alıcı ödemeli göndermişsiniz. İade edip tekrar sipariş verirsek ücretsiz kargo ile geliyor. Belki ufak bi detay ve ücret fakat müşteri memnuniyeti açısından değerlendirilmesi gerekir

• Beğen
Tepkiler: CeRKeZ

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@asilbalaban

Birden fazla alışveriş yaptım.
Yaşadığım bazı ufak tefek durumları görmezden geldim. Tarafınıza öneri olarak "özel mesaj" kullanarak yazdığım nacizane bir durumu sundum ve sonucuna göre sipariş etmeye devam edeceğimi bildirdim. Mail atınız dediniz, info adresinize görselleri ile yaklaşık 15 gün önce yazdım. Hala cevap yok, beklemiyorum artık.
Biraz daha şeffaf olun derseniz tekrar Ankara'dan Antalya'ya gönderdiğim (ilkinde yaklaşık 23 gün, ikincisinde 15 gün beklediğim) ve geri aldığım 5cm simetrisi kaymış taytın son halini forumda ilan edebilirim. Gerek var mı onuda bilmiyorum. Ben bu şekilde kullanmaya devam ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum, daha yazmam :hhhhhh:

Kaliteli ürünleriniz var, ancak kötü bir ekibiniz var. Yazın dediğiniz için yazdım.

Son düzenleme:

ByRe4L

Aktif Üye
Tepki
81
İsim
Hamza
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@asilbalaban ankara forması çıkacak mı izmir ve istanbuldan sonra?

ByRe4L

Aktif Üye
Tepki
81
İsim
Hamza
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@m_m
çok teşekkürler kısmet bu ya görmedim hiç teşekkürler :)