İzmit'ten Roma'ya (9 Temmuz - 1 Ağustos 2015)

muratkidiri

Aktif Üye
Tepki
805
İsim
Murat
Bisiklet
Orbea
Yol arkadaşlarım Murat Çağlayan ve Serdar Onat...
9 Temmuz'da İzmit'ten başlayan Yunanistan, Arnauvltuk ve İtalya yolculuğumuz, 1600 km. pedalladıktan sonra Roma'da son buldu... Pek acemi olduğumdan çok iyi videolar çekemedim ama bununla idare edin artık.. :) 22 gün sürdü yolculuk, çok güzel günler geçirdik, güzel insanlarla karşılaştık, seneye başka bi tur videosuyla görüşmek üzere... :) ilk 2 gün pek kayda değer görüntüler olmadığı için direk 3.günden yani Tekirdağ'dan başladı video...
Videonun son bölümlerini biraz daha düzenleyecektim ama program çöktü sağolsun :( ben de o haliyle yükledim, tam istediğim gibi olmadı ama neyse...
Gün gün anılarımı yazamadım ama İyi seyirler.. :)

Scudo

muratkidiri

Aktif Üye
Tepki
805
İsim
Murat
Bisiklet
Orbea
@Fevzi Orak facebook'tan izlediysen HD seçeneğini seçersen biraz daha iyi görüntü elde edebilirsin, ondan kaynaklı olabilir sanırım.. Youtube'dan izlediysen 720p seçenğini seçersen daha iyi olur :) Teşekkür ederim sana da bu arada :)

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
işyerinde izleyemiyorum, akşam göz atacağım.
bu yaz için 1 ay ayıracağım tur meselesine ve henüz kesin olarak rotaya karar veremedim, bahsettiğiniz rota yaklaşık 1 aya sığmış galiba. bunu ben de yapabilir miyim diye merak ediyorum şimdi.
farklı senaryolar var aklımda, italya'ya uçup oradan bisiklet alarak gelme de bunlardan biri olabilir.

rota hakkında ayrıntılı bilgi verebilir misiniz? günlük ortalama kaç km yaptınız? çadırda mı kaldınız? ne kadar bütçe ayırmak gerek? telefon işini nasıl halledebiliriz? arada kaç günde bir dinlendiniz?

konuyu takipteyim, ayrıntılı bilgi ve fotoğraflar göz çıkarmaz dostum, yolla gelsin. :))

Murat Ak.

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Mosso
Çok iyi hocam ,aldı gitti uzaklara benimde aklımda var ama böyle bir düşünce,harekete geçmek lazım :)

• Beğen
Tepkiler: muratkidiri

muratkidiri

Aktif Üye
Tepki
805
İsim
Murat
Bisiklet
Orbea
@Murat Ak. hiç düşünme, kendini ayarlayıp direk at yollara kendini, yola çıktıktan sonra gerisi geliyo zaten.. çok ayrıntılı plan yapmana da gerek yok.. Ne demişler "Kervan yolda düzülür" ;)

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.680
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Muazzam,süper,harika..

Floransa her zaman etkilendiğim bir yer olmuştur,bir de böyle görünce hislerim depreşti tekrar tebrikler.

A.Samed.Y

Aktif Üye
Tepki
100
İsim
Abdussamed
Bisiklet
Salcano
izmitte üstüne bisikletçi yok reis, sana helal olsun

• Beğen
Tepkiler: muratkidiri

harunefe