İzmir'de Cube marka satan yerler?

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@F.Cetin

evet özellikle inceledim aktarıcılar acera frenler hidrolik

iyice öğreneyim şu siteyi de alacak olan arkadaşlara abilere yardımımız olur belki

Scudo

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Araştırınca buraya yazarsan çok iyi olur.

Tepki
27
Bisiklet
Kron
2013 model liste fiyatının yarısına XC750 HD alınabiliyorsa ben XC500 HD yi 1050 TL ye aldığıma göre kazık yemişim. Hemde alasını. Kron fabrikasına gitseniz bile 660 TL ye alamayacağınız bir bisiklet.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
bilmiyorum çocuğu görürsem iyice öğrenip burada paylaşırım

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
İyi günler.

Bugün Türkiye de olan decathlon sitesi aksine ingiltere sitesine baktım. Fark ettim ki buradakilerin haricinde daha çok bisikletler var.

Site > (link)

Dikkat ettim bence BTWİN F/P oranında çok iyi mallar satıyor. Siteyi incelerseniz görürsünüz zaten.

Bence en iyi f/p olan ürün > (link)

Özellikler :

1
Frame
New 6061 aluminium frame with N.E.U.F. anti-bobbing single pivot suspension, providing 120mm of travel at the rear wheel: the perfect combination of performance, comfort, shock absorption and downhill directional control. Frame compatible with 3x10 speed, with new direct mount front derailleur attachment system: makes for a mounting that is more lightweight and simple. New "Post Mount" attachment of the rear brake directly on the frame for a lighter mounting.

2
Suspension/shocks
Rock Shox Sektor RL fork, 130 mm of travel, providing incredible sensitivity to small shocks. Handlebar lockout, easy and safe to use. X-Fusion RLX shocks, specifically adjusted for this frame, equipped with 3-position lever: the "full open" position is used for rough uphill and technical downhill (power and adaptability) rides; the other 2 positions make the bike firmer, which is useful for smoother routes: road, 4x4 trails.

3
Drivetrain
Sram "3x10 speed" drive train: these precise, lightweight and comfortable 30 speeds will let you go anywhere, especially up the steepest, roughest hills. Sram GXP bottom bracket, Sram S1000 44x33x22 double crankset, Sram X9 "Direct Mount" front derailleur for lightweight and easy mounting, Sram X9 rear derailleur, Sram X7 gear shifter provides quick and smooth gear changes, Sram 1030 11x36-speed open cassette, Sram 1031 chain.

4
Brakes
Avid Elixir 3 hydraulic brakes, known for their braking power and reliability. 180 mm front disc to clear the steepest and longest downhill rides (greater power and heat dissipation). 160 mm front disc for optimised weight. "Post mount" front and rear callipers to save weight and facilitate mounting.

5
Handlebar / Stem / Headset / Grips
680 mm Rockrider oversize handlebar in aluminium: lightness, rigidity and stability guaranteed. Oversize Rockrider stem in 6061 aluminium, 90mm long (M) and 110mm (L and XL) that adapts well to different body shapes. Built-in 1 1/8" Rockrider headset, with sealed bearings. Rockrider "lock-on" grips for added comfort and an improved handhold on the handlebar.

6
Saddle/Seat post
Ultra-light Rockrider saddle with a non-slip coating, aluminium Rockrider seatpost, 350mm-long providing a large range of possible settings and a diameter of 29.8mm.

7
Wheels
Mavic CrossRide double-walled aluminium rims with sealed bearings: in addition to being lightweight and reliable, these rims will give you incredible propulsion when accelerating and in technical areas.

8
Tyres
Hutchinson Toro 26x2.15 Hardskin (570 gr) front and rear tyres with inner tube. Lightweight and resistant tyres. HARDSKIN reinforcement for better resistance to rips and cuts. More open knobby tread at the sides for grip that is second-to-none. Low-profile knobby tread for optimum performance and shedding mud more easily.

9
Pedals
Shimano M520, SPD-type clipless pedals, acknowledged for their smooth motion and reliability. Good for use in dry as well as muddy conditions.

10
Protection
Rockrider injection moulded dual-material chainstay guard: frame protection and style.

Sizce alınabilincek bir bisiklet mi ?

Değerli yorumlarınızı bekliyorum

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Konum eski ama yeni bir bisiklet buldum abilerim bi bakın bakalım bisiklet nasıl ?

(link)

emir arıca

Daimi Üye
Tepki
108
Bisiklet
Merida
Fena değil. Ama denemeden göbeklerin durumunu ve bisikletin kondisyonunu bilemezsin. Bir de Konya içinde elden teslim demiş ilanda.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Sebebiyle birlikte;

Yorumlarınızı eksik etmeyin... :)

Salcano : (link)

RockRİDER : (link)

Arada Sadece x5 set maşa ve 100 tl fark var...

Edit: aşınmalı değil alınmalı olcaktı...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Valla ikisi de kötü değil, ama biraz fazla verip x-7 set alınabilir. Ama salcano da elixir 5 fren var. diğerinde elixir 3. Artı salcano 27.5 lastik var. Hemen hemen aynılar. çok büyük farklar yok. her ikisine de ben aynı oranda beğendim, geriye bence görüntü ve renk tercihleri ile seçim kalır :)

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Alper Gencan

Sizce maşa çok büyük bir fark yaratmaz mı biri solo air biri coil.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Konu yanlış yere açılmış kafam buraya geldi bir an kusura bakmayın :utan:

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Geçen günlerle İzmir Decathlon'a gittim 8.1 'i incelemek için baktım başka bir model daha var :eek:ha: :rolleyes:

Dedim bu ne :D Meğersem RR'ın yarı pro. XC Race Alü-Karb. karıımı bir hardtrial miş.

Genel olarak görüntüsü hoşuma gitti aynı zamanda üstündeki component'e göre ucuz da geldi bana. Yaklaşık 2.700 TL.

Link vereyim :) > (link)

Sizce nasıl fiyatına göre kaliteli mi yoksa o paraya daha iyisi alınır mı ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

SAYGILAR . (içinde eser miktarda sevgi ile beraber :D )

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Merak ettigim sey, karbon olan yeri neresi. Kadronun tüm birlesen yerlerin de kaynak izleri var, karbon da kaynak olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Bahadır Ulusoy

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@murat cömez

Murat abi ben "enes savaş" hani şu almanca imzami düzelttiğin enes :) 9 gün ceza yiyiynce arkadaşımın hesabını yani bunu aldım :)

3 gün kaldı sonra kendi hesbımı kullanacağım :)

Neyse konuya geçelim;

Benim de anlamadığım nokta o oldu sanırım sadece arka çatal karbon onun haricinde alü sanırım.

Şöyle diyor New (6061) aluminium frame Frame geometry inspired by the 8 XC Carbon. 1.450kg.

Bide fiyatına göre kompnent iyi mi yoksa düşük mü ?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@AnılÇoban

Arka catal da karbon degil, sadece lastik olan resimde görünüyor kaynak izleri. Komponetlerine birsey diyemem hepsi orta seviye de ama kadro benim icin iyi degil. Sen ceza niye yedin?

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
İki bisiklet var aralarındaki tek fark kadro ve maş sizce hangisi daha iyidir yorumlarınızı bekliyorum :)

(link)

(link)

SAYGILAR...