İzmir

Tepki
10
bisiklete kavuştum artık bende. geçen yıl çok ii organizasyonlar yapmışsınız umarım bu senede bucada yaşayanlar olarak beraber birşeyler yapabiliriz. bi tur olursa bildirin katılmaya çalışırım lutfu_topal@hotmail.com

Scudo

talha yavuz

Daimi Üye
Tepki
94
slm arkadaşlar ben izmir bucadanım ama eskişehirde okuyorum,bisiklet hastalığı eskişehirde başladı.burdaki parkurları biliyorum ama 1 ay sonra izmire gidiceğim ve kara kara düşünüyorum çünkü parkur yok bildiğim.mtb yapabileceğim güzel parkurlar yazarsanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Şener

çağrı kolçak

Daimi Üye
Tepki
135
manisadan izmire geliş biraz zorlayabiliyo genellikle çıkış oluyo haliyle ama izmir yönü harika bence o tepeyi aştıktan sonra.yol da kaliteliydi en son hatırladığıma göre.

• Beğen
Tepkiler: ocanakci

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar.
Bu hafta sonu için İzmir Bisiklet Derneği turları belli oldu:

10 Nisan 2010 Cumartesi, Doğal Yaşam Parkı Turu

10 Nisan Doğal Yaşam Parkı turumuz bisiklet binmeye yeni başlamış bisiklet severler ve düz yoldan keyif alan bisiklet dostları içindir.
Buluşma yeri: Karşıyaka İskele
Buluşma Saati: 09:30
Zorluk derecesi: Kolay – Düz ve bisiklet yolundan, ters rüzgar olabilir
Mola: Kaklıç Köyü, İbrahim Bey’in kahvesi
Grup Lideri: İsmail Atılgan 539 638 90 64

11 Nisan 2010 Pazar,Yamanlar Dağı Karagöl Yolu Gökkaya Sapağı (2.Çeşme Mevkii)

Buluşma yeri: Karşıyaka İskele
Buluşma Saati: 09:30
Zorluk derecesi: Orta derece – genellikle rüzgarsız
Mola: Yeni girne – Örnekkoy’de yiyecek-içecek temininden sonra hareket ediyoruz.2.çeşme mevkiin’de vereceğimiz sucuk-ekmek partisi sonrası dönüşe geçilecektir.
Grup Lideri: İsmail Atılgan 539 638 90 64 – Ata GEZEN 555 731 50 70 – Ömer UZ 536 888 32 88

• Beğen

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
balçovada manastır var, orası bayağı teknik gerektiren bir yer, yine bornovada evka3 ün arkasında var parkur.

• Beğen

Mehmet Karaçam

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
@alpinist63

iki hafta önce İzmir deydim.bahsettiğiniz parkura girdik manastırın ordan aşağıya doğru gerçekten çok güzel bir parkurmuş zamanında ancak şimdi sel suları nedeniyle çok bozulmuş yinede sürülecek yerleri var.tavsiye ederim oldukça keyif verici bir iniş yaptık...

• Beğen
Tepkiler: Çıkrıkçı

talha yavuz

Daimi Üye
Tepki
94
izmir buca kaynaklar parkuru tam olarak nerde arkadaşlar?yazın izmirde olucağım acele parkur arıyorum

ilkerikier

Daimi Üye
Tepki
251
izmir Mtb açısından oldukça şanslı aslında.
hemen şehire yakın yerlerde bi yerden girip aynı yerden dönebileceğin gibi birinden girip diğerinden çıkabilirsin.
mesela balçova manastır
narlıdere çatalkaya
narlıdere altınvadi radar behzattepe
bunlar hepsi birbirinle bağlanan ve tam tur atıldığında şehir merkezinden 55 60 km sürebilecek turlar. teknik isteyene teknik istemeyene dağ yolu bulun duran yerler. diğer şehirleri bilmiyorum ama izmir bu bakımdan gerçekten şanslı diyebilirim.

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Vapura bisikletle binebiliyosun;)Herhangi bir sorun içermemektedir...

Turlarda herkese açıktır....

Tepki
6
izmir bit pazarında gördüğüm siyah trek marka 4500 model bisiklet büyük ihtimalle calıntı eğerki sahibini tanıyan duyan bilen varsa 05312811669 bu numaradan bana ulaşsın yardımcı olabilirim

• Beğen
Tepkiler: Eray ADALI

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
kaynaklar köyüne girdiğinde, caminin yanından yukarı çıktığınızda tahta bir köprüyü geçtikten sonra o arazi yolunu takip edin, herhangi bir yere sapmadan... açık bi alan göreceksiniz, orada patikalar var,

Bedreddin

Aktif Üye
Tepki
94
Merhabalar, foruma katılalı bir süre geçti ama bu başlığa ileti göndermek bugüneymiş. Henüz bisikletimi almadım, bir aya kalmaz alacağım sanıyorum. Güzelbahçe'de oturuyorum, yakınımda birileri vardır tahmin ediyorum. Hatta bizim mahallede CTR yapıştırmalı bir araba görüyorum zaman zaman. Bisikletimi almadan sizlerle tanışmak, hem önerilerinizi dinlemek, sizlerden bir şeyler öğrenmek; hem de almamın olası olduğu bisikletleri yakından görmek adına faydalı olabilir sanıyorum.

Sevgilerle.

Tepki
43
Merhaba ArkadaŞlar,

Bende GÜrÇeŞmeden Mustafa. En Kisa Zamanda Bİr Tur DÜzenlİyelİm Havalar Çok İyİ Yaz Geldİ