İzmir

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
@Panjuq
dostum ben senle aynı şekilde müzdaripdim yavaş yavaş çevre oluşmaya başladı. Facedeki grupların hepsi şehir içi olduğu için ben pek sevmiyorum.
Facede tek takip ettiğim tek grup bu (link)
Bu grup sayesinde forumdan tanıtıdığım yüzlerlede tanışdık.
Şimdi havalar baya soğuk ama ısınmaya başlayınca tekrar dağlara çıkacaz sana da haber veririm
:harika:
@bahri61
slm dostum ben izmirden Anıl, yardımcı olayım bisiklet konusunda. Fİyat olarak ne düşünüyorsun. Çünkü en önemli kriter bu

• Beğen
Tepkiler: Panjuq ve bahri61
Scudo

bahri61

Üye
Tepki
0
İsim
Bahri K.
@Anıl Erdoğan

Dağ bisikleti tavsiyeleri konusunda fiyat ve beklentilerim hakkında bilgilendirme yaptım. Oradan cevaplarsanız çok sevinirim.

yaşar çevik

Aktif Üye
Tepki
28
Bisiklet
Beldeyama
scoott aspek 55 var uyuşursak satarım sorunsuz torbalıdayım 05367755341

bahri61

Üye
Tepki
0
İsim
Bahri K.
@yaşar çevik
Teşekkürler ikinci el düşünmüyorum

Serkan.Sezer

Komedon
Tepki
227
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@bahri61
Elbette son karar yine size ait ama temiz bir ikinci el göz ardı edilmemesi gereken bir seçenek, özellikle de mevcut fiyatlarla. Mesela ben şu an kullandığım bisikletin uygun ölçüde olanını bulsaydım 2. eli tercih ederdim. Temiz olduktan sonra sıfırına onca para vermeye gerek yok. Bisikletler otomobil gibi değil kusurları çok fazla saklayamıyorsunuz, yeter ki iyi bir bisiklet ustası görsün.

bahri61

Üye
Tepki
0
İsim
Bahri K.
@Serkan.Sezer
Doğrudur ama güvenemiyorum sonuçta pek bir bilgim yok. Yinede araştırdım biraz aradığım özellikte ve boyutta izmirde yok gibi. Bunun içinde başka şehire gidemem. Denk gelirse ama değerlendiririm. Önceliğim sıfır almak.

@Anıl Erdoğan
@bahri61

Anıl bey sizinde yardımınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Panjuq

Üye
Tepki
81
İsim
Efecan Ç.
Bisiklet
Sedona
@bahri61 Bahri Bey bütçeniz nedir? Jant seçeneklerini bir okuyup avantajlarını dezavantajlarını değerlendirin mesela. Tamam biz yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız fakat nihai kararı siz vereceğiniz için biraz bilgi sahibi olmanızda fayda var. 26”, 27,5” ve 29” olmak üzere üç farklı jant ebatı var ve bunların kabiliyetleri biraz farklı. Kimisi daha çabuk hızlanıp hoplamaya zıplamaya daha müsait iken kimisi de büyük ebatları sayesinde engel aşmada daha iyidir fakat biraz daha hantaldır küçük ebatlı jantlara göre. Tabii bunlar kabataslak bilgiler. “MTB jant ebatı farkları” tarzı aramalarla ilgili içeriklere ulaşıp bilgi sahibi olabilirsiniz. Kolay gelsin efendim, yine burdan daha spesifik sorular sorarsanız elimizden geldiğince cevaplarız.

• Beğen
Tepkiler: bahri61 ve Afyon35

bahri61

Üye
Tepki
0
İsim
Bahri K.
@Panjuq Teşekkürler açıklama için. Dediğiniz araştırmaların çoğunu yaptım aşağıdaki konuya da yazmıştım genelde orada konuşuldu, son mesajların çoğu benimle ilgili. İnceleyip fikirlerinizi beyan ederseniz sevinirim.
Bu arada sizde Sedona 870 kulandığınızı söylemişsiniz. Benimde şuan en uygun olarak gördüğüm Sedona 950 veya 850 diğer konuda konuşuluyor.

(link)

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@cihanzkl

Yanılmıyorsam Bergama'dan bir üye vardı.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba hemşehrilerim,
Üçkuyular İskelesinden Limana kadar kesintisiz bir şekilde bisiklet yolunu kullanabiliyoruz.Buraya kadar sorun yok.
Limanın orada bisiklet yolu bitiyor mu?Oradan Karşıyaka'ya kadar gidilmiyor muydu?Limandan, Karşıyaka'ya götüren bisiklet yoluna bağlantı nasıl?Arada boşluk mu var?Hangi yolu takip etmeliyim?

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
Liman sonu ile bayraklı piknik alanına kadar az bir kisim sıkıntılıydı. Bariyerlerin arkasındaki toprak üzerinden gidiliyordu. Birkac ay once

187249

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Çağdaş78
Teşekkür ederim.Sarı bölgeyi de geçtikten sonra kesiksiz gidebiliyoruz o zaman.

• Beğen
Tepkiler: Çağdaş78

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@frknltngl
Ben soruyu güzel soramadım; yine de @Çağdaş78 hocam çok güzel anlatmış.:harika:
Ben tam da bunu yani harita gösterimini öğrenmek istemiştim, yazmasam bile @Çağdaş78 Hocamın hissi kablel vuku özelliği üstün Allah'tan:harika:

frknltngl

Üye
Tepki
253
İsim
FURKAN ALTINGÜL
Bisiklet
b'Twin
@hamlet2006 yok hocam gayet başarılı anlatmışsın sen de :harika: bir de liman ile işaretli yer arasında bisiklet yolu yok yoldan gitmek durumundasın. yanlışım var ise oraya daha hakim arkadaşlar düzeltsinler ;)

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@frknltngl
Ters şerit kullanımının doğru olmadığını biliyorum ama yine de sorayım:O bölümde ters şeritten mi gideceğim?(Karşıyaka yönüne gitmek istiyorum)

frknltngl

Üye
Tepki
253
İsim
FURKAN ALTINGÜL
Bisiklet
b'Twin
hayır tersten değil. sadece bisiklet yolu yok. araç trafiğinin akış yönünde yoldan gideceksin. sonrasında zaten meles deltasına doğru uygun bir yerden dönüş(geçiş) yapınca bisiklet yoluna bağlanacaksın. sonrasında karşıyaka iskeleye gelmeden önce tersane tarafında sahildeki çalışmalardan dolayı yine yolda sürmek durumunda kalacaksın ama çok kısa bir mesafe :harika:

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Sayın büyüklerim, ben liman taraflarında neredeyse onbeş (rakamla daha mı kolay olurdu ne ??) yıldır bisiklet sürmedim ?.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@CmlCLK
Sayın Cemal Bey, limanı kullanma sebebim antrenman yapıp memleket gezisine ve (link) a hazırlanmak.
Artık sen de Paris-Roubaix mi yaparsın,Manş Tünelini bisikletle mi geçersin,Marsilya'dan Normandiya'ya bisiklet mi sürersin orasını ben bilmem.:ssrtcbya::krsn:
İzmir uyumuyor bunu bil:D