İzmir

Tepki
232
Bisiklet
Salcano
@Afyon35 izmirden gelirken yoğurtçuların ordan taa torbalıya kadar 7. viteste basa basa gitmesi yokuş aşağıya süper bir duygu yaa hele ayrancılara girişte hızlanmak süper oluyor son viteste uzun günü birlik yol düşünürseniz paslaşalım inşallah

• Beğen
Tepkiler: Afyon35
Scudo

besyobora

Üye
Tepki
63
İsim
Bora
Bisiklet
Mosso
Merhaba. Bende dün tibari ile bisiklet dünyasına katıldım başlangıç seviyesinde olduğum için gezi ve turlara katılım için erken olduğunu düşünüyorum. Kondüsyon ve tecrübe kazanınca beni de eklerseniz sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: izzmirlipedallar

İlhan Can

Üye
Tepki
3
İsim
İlhan Can
Bisiklet
Merida
Merhaba ben İlhan, 27.5'' Merida Matts 10 Mtb bisikletim var.
Bornovadan Tireye gitmek istiyorum. Biliyorum lastiklerim ne kadar bu iş için uygun olmasa da, ne kadar çok yorulacak olsam da, Tireye gitmek istiyorum.

Ne zaman çıkmalıyım ? Ne kadar sürede orda olurum ?

Yol durumuna, rüzgar durumuna, yokuş durumuna bağlı olarak zamanın değişkenlik gösterebileceğini az çok tahmin ediyorum.

Bir kaç öneri ve tavsiye fena olmaz.

Teşekkürler :)

Dosyalar

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Sayin @İlhan Can, sanirim otoyoldan gitmeyi dusunuyorsunuz.

Tepki
232
Bisiklet
Salcano
@İlhan Can bana bunlarla gel en kestirme yolu soleyeyim sana bornovadan metroya bin hilalde in ordan izbana bin torbali da in torbalidan tireye 1:30 saatte gidebilirsin mtble gitmisligim vardir tepekoyden basip

@İlhan Can ama yok bornovadan direk basmak istiyorsan o zaman ona gore farkli yol tarifi vereyim

Dreko

Üye
Tepki
2
İsim
Murat
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar merhaba. İsmim Murat, 19 yaşındayım. İzmir'in Torbalı semtinde ikamet ediyorum. Bisikletimin türü hibrit. Kış geldiği için bisiklet sürmeye uzun bir ara vermiştim ama yazın gelmesiyle birlikte bisikletimi kömürlükten çıkarıp bakımlarını vesaire yaptırdım; artık günübirlik turlar için hazırım. Cumaovası, Ayrancılar, Torbalı, Kemalpaşa, Tire, Bayındır taraflarına gelirseniz eşlik etmeyi isterim.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

İlhan Can

Üye
Tepki
3
İsim
İlhan Can
Bisiklet
Merida
@Dreko hocam 1-2 hafta içinde torbalıdan tireye gidicem gibi duruyor biraz ekipman eksiğim var sadece onları tamamlasam iyi olacak.
Mutlaka haber veririm :)

• Beğen

Cemal Ç.

Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
KASK, ELDİVEN, pompa, yama takımı, ufak alyan takımı, SU, SU, SU [emoji16], çok durmak istemiyorsanız yedek iç teker falan fişman. Buraya kadar yeterli olur sanırım. Ama SUyu unutmayın. SUsuzluk başa bela. Ha yolda bulunabilir belki. Ama malum Türkiye'nin sıcağı, offf. SU demiş miydim [emoji12][emoji23][emoji38]. Bu arada bu haftasonu İzmir'e geliyoruz ailemle. Yani inşAllah [emoji57].
İyi yolculuklar şimdiden [emoji6].

Cemal Ç.

• Beğen
Tepkiler: İlhan Can

Dreko

Üye
Tepki
2
İsim
Murat
Bisiklet
b'Twin
@İlhan Can Hocam benim de eksiklerim var zaten. Mesela kaskım, pompam, yedek iç lastiğim yoktu dün sipariş verdim. Hatta işi iyice garantiye almak için iç lastiğin yanına yama bile aldım :)
@CmlCLK Hocam Tire'ye giden yolda ufak beldeler, kasabalar var. En kötü oralardan su alıp suluğumuza dökeriz. ;) Sen de galiba gurbetten geliyorsun profilden gördüğüm kadarıyla. İnşallah yollarımız kesişir.

• Beğen

Cemal Ç.

Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@DrekoSanmam. Ben uçakla geleceğim ama önümüzdeki haftaymış [emoji29]. Hanıma anlatırken uyandırdı sinirim bozuldu .

Cemal Ç.

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
@CmlCLK su ise yaramaz . Direk buz lazım bu sıcakta anca . Hadi bakalım hayırlı yolculuklar. Müsait olunca haber ver.

• Beğen
Tepki
232
Bisiklet
Salcano
gencler yarin denizliye gelmek isteyen olursa bilgim olsun gunu birlik gitmeyi dusunuyorum ALLAH nasip ederse donusunde kavga dovus otobus sirketlerine bisikleti aldirmayi dusunuyorum ama rusvetle ama duayla gelmek isteyen citlatsin

• Beğen

Cemal Ç.

Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Fatih Yasin Söndüren size hayirli yolculuklar. Kavga, dovuse gerek yok aslinda. Hic olmadi yolda kamyonulara, yolu o tarafa gidenlere rica edin bence :D. Bu arada gecen gun gordugum bir yontemi paylasayim sayin @Çağdaş78. Neden benim aklima gelmedi daha once acaba diye dertleniyorum. Sulugun yarisina kadar su doldurun, sulugu yan koyun buzluga donsun, cikarin ve uzerini su doldurun. Alin size mis gibi soguk su :koptum:. Hatirlatayim benim fikrim degil, ben de bir yerde gordum :).

• Beğen
Tepkiler: zagnos
Tepki
232
Bisiklet
Salcano
@CmlCLK kamyonlularda beni bekliyorlardi zaten gelse de alsak diye herhalde isimiz kamyona kalacagina bisikletle geri donmeyi tercih ederim ayrica iyi dileklerin icin tesekkur ederim size de hayirli yolculuklar

• Beğen