İzmir

Burak B.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.982
İsim
Burak
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cem cm Frenlerin bakımlıysa hiç sorun olmaz, hava rüzgarsız ve bisikletim yol bisikleti tarzıysa 50-60 arası gayet güvenli olur. Frenleri arada bir pompalayarak hızı sabit tutabilirsin, sürekli basılırsa sıkıntı olabilir ısınması açısından.

• Beğen
Tepkiler: Çağdaş78
Scudo

Burak B.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.982
İsim
Burak
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cem cm İzmir fuardaki hızlı trendeki gibi aşağı inişli bol eğimli virajlardan geçiyorsun, keyifli oluyor :)

• Beğen
Tepkiler: Çağdaş78

Kunget

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
Bu aralar gitmeyin yol çalışması var bir bölümde tek şeride düşüyor

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Herkese merhaba.

Yaklaşık 3 sene oldu çok hevesle aldığım bisikletimi satalı.

3 senedir de sadece eski bir bisikletle okula git-gel şeklinde bisiklet sürüyordum.

Şimdi tekrardan yollara düşmek istiyorum. Fakat elde avuçta pek para kalmadı :)

Piyasayı da parçaları da takip etmediğim için ne oldu ne bitti pek bilmiyorum.

Bu bağlamda siz değerli forum üyelerinden tavsiye istiyorum. Uygun fiyata yolda beni üzmeyecek bir bisiklet lazım.

Yardım edenlere şimdiden teşekkürler. Tekeriniz düz bassın.

asibol

Daimi Üye
Tepki
496
İsim
war_ALL
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tüm grup üyelerine merhaba. Aranıza yeni katıldım. Umarım paylaşımı güzel bir grup devam eder.

• Beğen
Tepkiler: izzmirlipedallar

altuncu

Üye
Tepki
95
İsim
ilker onur altuncu
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
Alaybey - Turan arası ve Naldöken - Alsancak Gar arası trafiğe girmeden geçilebiliyor mu? Yani bisikletle Karşıyakaya gidip gelebilir miyiz? :D

Genom

Üye
Tepki
0
İsim
Ali
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar , foruma yeni üye oldum karşıyaka bostanlıdayım,en kısa zamanda tanışmak üzere...

orcunek

Üye
Tepki
154
İsim
Orçun
Bisiklet
Bianchi
Merhaba Bisiklet tutkunu arkadaşlar,

İsmim Orçun 40 yaşındayım ve İzmir - Bornova da yaşıyorum.
çocukluk zamanında BMX bisiklet ile başlayan tutkum uzun zamandır içimde dursa da bacanağımın aktif sürüşleri sayesinde tekrardan alevlendi ve bende Tekrardan pedallamak için Yol bisikleti ile yeniden giriş yaptım. Şu an koca göbeğim ile genellikle bayraklı mavişehir arasında 25-30 km lik sürüşler ile binmeye çalışıyorum.
forumdaki herkese kazasın belasız güvenli sürüşler dilerim.

bu arada belirtmeden duramadım. Bir izmir li ve izmirli olmanın olmazsa olmazı olan ATATÜRK sevgisi ile yetişen bir nesilden geldiğim için sitedeki ATATÜRK sevgisinin çokluğu beni çeken ve mutlu eden en büyük etken oldu.

Tepki
13
İsim
Serdar kancan
Arkadaslar gozlugun sahibi cikmadi. O yuzden isyerinde sicakta cim kesen abilerimiz var. Makina cok fazla tas ve parca firlatiyor buldugum gozlugu onlardan birine hediye ettim. Allah kaybedenden razi olsun. Hakkini helal eder insallah :)

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Tepki
232
Bisiklet
Salcano
arkadaslar bende izmirdenim izmir icinde veya disina bilhassa gece turlarini cok seven yol yaris bisikletli arkadaslara duyurulur saygilar herkese

ornek : gece 11 de bulusup izmir konakta bulusup denizliye varana kadar pedallamak gibi arada tabi dinlenmek kosuluyla :))

not: yanlis anlasilmalara megel verecegi icin mesajda duzenlemeye gidilmistir :)

turkungucu

Üye
Tepki
7
İsim
Gıyasettin
Bisiklet
Cesur
@Fatih Yasin Söndüren
haha hocam yazdıklarını okuyunca bisiklet arkadaşı değil de tövbe estağfurullah başka birşey arıyor gibi geliyor insana :))