İzmir-Dinar Turu (1 Günde 360 km+)

Bir günde 360 km yapabilir miyiz?

• Toplam katılım
    175
Scudo

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.346
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Üstesinden geldik sn. @Ahmet Bilge Kaan AKIN. Ha evdeki hesap çarşıya uymadı, idmansız 24 saat çok zormuş ama ölüm göze alınırsa yapılamayacak iş değil. Birde güneş olmayan zamanlarda kalkışmak lazımmış böyle bir şeye. Çok fazla mola verdiriyor hava sıcaklığı. İki günde varıp iki günde döndük. İlk gün 260 km. ile Denizli'ye girdik. Tek solukta yaptığım en uzun yol bu ŞİMDİLİK ?. Nihayetinde güzel bir gezi oldu. Teşekkürler sn. @Bahri Kaplan ve sn. @hamlet2006 ?.

Cemal Ç.

Tepki
20.346
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@BF Okuru
Yok öyle bir şey sn. @BF Okuru. Külliyen yalan. Dinar'a vardığımda daha hoplayıp zıplıyordum. Eşim şahit ?. Denizli'ye vardığımda elimde çayla uyukladığım doğru ama oda idmansız ve bir gün önce uyuyamadığımdan sanırım ?.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bayramınız kutlu olsun hepinizin azimli abilerim :D Çok iyi yapmışsınız ama bu turu yaparak. Bir sürü anı birikmiştir yolda. En önemlisi de ileride bu günleri düşünüp ben bunu yaptım diyebilmek. Ayağınıza sağlık :)

eyzerkan

Üye
Tepki
195
@hamlet2006
Biraz geç gordum bundan sonraki denemenizde lazım olursa :)
Çardak salda salda denizli
Çardak beyleri arası düz yol orda su ikmali hayriyeye kdar tırmanış Hayriye köyünden sonra yokuş yok dediler ama asıl orda başladı sanki ,hayriye de mola ve su takviyesi şart yolun 2 km toprak, dolana dolana tirmann hop sonra saldaya sallan ,salda çıkışı bir rampa sonra Serinhisar kadar düz Serinhisar dan sonra iki rampa var sonra hep inis
Check out my activity on Strava: (link)

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@eyzerkan

Teşekkür ederiz.
Yalnız bizim çalışma sistemimiz bu şekilde değil.Biz sizin gibi hemşehrilerimizi eğer zamanları da olursa turumuza dahil olmaları yönünde ricada bulunuyoruz ,yanımıza yoldaş alıyoruz hatta domestik olarak kullanıyoruz ?:p:harika:

Son düzenleme:

Cemal Ç.

Tepki
20.346
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
2020 yılı yeni rotamızı ve hedefimizi açıklayınız sayın @Cemal Ç.
Sayin hocam, sey, kem-küm, ehe-öhö, sey, mmm :utan:, sadece oneriydi benimki size :D Yoksa niyetimde aksam bes, alti gibi Izmir'den cikip yirmi saatten once Dinar'a giresim vardi. Sonra ayni sekilde Usak uzerinden donesim :ssrtcbya:.

• Hahaha
Tepkiler: necmeddin

Cemal Ç.

Tepki
20.346
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Sayın @Bahri Kaplan abi, @hamlet2006 hocamın söz ettiği başka bir şey. Özelden "Anıtkabir'e sürelim mi?" dedim, O'da hemen buraya yazdı ?.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: necmeddin

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cemal Ç.
Ey Rubeli Cemal.
Sence Paris Roubaix yarışını yerinde mi izleyeyim?Yoksa Transcontinental Race'de Avrupa yollarının altını üstüne mi getireyim?

Cemal Ç.

Tepki
20.346
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Cemal Ç.
Ey Rubeli Cemal.
Sence Paris Roubaix yarışını yerinde mi izleyeyim?Yoksa Transcontinental Race'de Avrupa yollarının altını üstüne mi getireyim?
Yerinde izlemekten kastiniz bes dakikaya bir yariscilarin pesinden arabaya atlayip gitmekse hic tavsiye etmem :D. TCR iyidir ;). Yine de siz bilirsiniz :).

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Sayın @Cemal Ç. Fransa’da 250 ayrı noktada gerçekleşen , resmî söyleme göre 806 bin ; sendikaların söylediğine göre 1,5 milyon kişinin katıldığı ve pazartesi gününü kadar sürecek olan eylemler nasıl gelişiyor? bir bilginiz duyumunuz var mı? Genel grevi yerinden mi izliyorsunuz yoksa resmî devlet kanalından mı? İçiriden birisi olarak bizlere aktaracaklarınız nelerdir?

Cemal Ç.

Tepki
20.346
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Sayın @Cemal Ç. Fransa’da 250 ayrı noktada gerçekleşen , resmî söyleme göre 806 bin ; sendikaların söylediğine göre 1,5 milyon kişinin katıldığı ve pazartesi gününü kadar sürecek olan eylemler nasıl gelişiyor? bir bilginiz duyumunuz var mı? Genel grevi yerinden mi izliyorsunuz yoksa resmî devlet kanalından mı? İçiriden birisi olarak bizlere aktaracaklarınız nelerdir?
Doğrusunu söylemek gerekirse baya bir durağan şekilde ilerliyor grevleri. Paris'te çalışıyorum ama neredeyse perşembe günü, grevin başladığı ilk gün haricinde bir şey görmedim. İlk gün gördüğümde sadece trafik sıkışıklığı. Hatta bugün Eiffel'e beş km falan mesafede çalıştım ve hiç bir şey yoktu. Herkes işinse gücünde. Bende bir anlam veremiyorum ama bilmiyorum. Hele asıl yaşadığım bölgede (iki, üç saat daha kuzeyde) hiç bir şey yok.

• Beğen
Tepkiler: sccetin

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Doğrusunu söylemek gerekirse baya bir durağan şekilde ilerliyor grevleri. Paris'te çalışıyorum ama neredeyse perşembe günü, grevin başladığı ilk gün haricinde bir şey görmedim. İlk gün gördüğümde sadece trafik sıkışıklığı. Hatta bugün Eiffel'e beş km falan mesafede çalıştım ve hiç bir şey yoktu. Herkes işinse gücünde. Bende bir anlam veremiyorum ama bilmiyorum. Hele asıl yaşadığım bölgede (iki, üç saat daha kuzeyde) hiç bir şey yok.
Fransa’da hayat durma noktasına gelmediyse dünya dönüyor demektir.
Gerçek öpücük Cumartesi günü diyorlar ama bir bekleyip görmek lazım ya da kavgaya omuz vermek lazım . Siz yoksanız Fransa emekçileri bir kişi eksik demektir. İyi direnişler .