işte birbirinden farklı tandemler

Scudo

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
292
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Cok güzeller hiç tandem kullanma sansım olmadı sürüş ,rahatlık nasıldır merak ediyorum acıkcası birgün nasip olur belki.

Resimlerde gözüme carpan ilk resim oldu gidonların race olmasından dolayı arkadaki kullanıcı epey zorluk cekiyomus gibi öndeki kurufasulye yeyip gelmiş sanırım :D :p

• Beğen
Tepkiler: Emre Alp Özkurt

Emre Alp Özkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
114
çok keyifli ama bazı tandemlerde arkadaki sürücünün hareketleri sınırlı olabiliyor. ve oda insanı çok sıkıyor haliyle

Emre Alp Özkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
114
@Emre Akyıl

bence 4 tekerlekli olsun yanyana elele gezeriz o zaman romantizm havada uçar.

Tepki
34
Tandem bisikleti görünce aklıma bir anım geldi, sizle paylaşayım. Bundan 5-6 sene evvel eşim ve başka bir çift ile Büyükada'ya gezmeye gittik. Adada gezerken kiralık bisikletleri gördük ve kiralamaya karar verdik. Tandemleri görünce, daha evvel hiç birimizin binmediğini konuştuk ve tecrübe etmek istedik. Eşim bisiklete binmeyi bilmezmiş ( ben de o zaman öğrendim :)). "Sorun değil, ben sürerim, dengeyi de sağlarım, sen pedal çevir yeter" dedim. Başladık binmeye. Diğer çift tandemleriyle yolda su gibi akıp giderken biz arkada onlara yetişemiyorduk. İş güç yüzünden spordan uzak kaldığım için hamladığımı düşündüm ve kendime kızıyordum. Giderek aşırı terlemeye başladım. Birkaç yokuşta inanın kalp krizi geçireceğimi zannettim ama erkekliğe b.k sürmeyelim diye sesimi çıkarmadım. Tur bittiğimde vallahi bisikletten inince toprağı öpecektim nerdeyse. Bisikletleri bıraktığımız sırada eşim ve diğer çift ne kadar güzel bir tur olduğunu konuşurken ben resmen kan ter içinde, sıpa gibi soluyordum :D . Birkaç dakika sonra sohbette eşim "bisiklet korkusu olduğunu, dengeyi bozar da düşeriz diye tur boyunca bir kez bile pedal çevirmediğini" söylemez mi???!!! İşte o an insanların nasıl eşlerini baltayla doğrayıp gazetelerin 3. sayfasına nasıl çıktıklarını anladım!!:boese157: Diğer çift iki kişi pedallayıp etrafı seyrederken, ben arkada ruhumu teslim ediyordum. Bizim hanımefendi de adayı seyrederek tur yapmış!!

Tepki
1
Bisiklet
Raleigh-USA
Merhabalar Efendim...hikayenizi Okudum Gerçekten çok Güzlüm Ama Bizlerle Paylaştığınız Için Size Teşekkürler...

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.473
Bisiklet
Cannondale
@Nihat Akalın
Balta biraz sert olmuş ama nihayetinde çektiğiniz acıyı net anlatıyor :p:)

• Beğen
Tepkiler: Nihat Akalın