İstanbul'da Yarış Düzenlemek

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Gayet güzel bir düşünce Tayfur, yerel makamlara danışmakla işe başlanabilir sanıyorum gereklilikler için...

Scudo

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
Relay olarak bir yarış değilde takım olarak yapılabilecek bir dual slalom yarışı düzenlenebilir( Toprakta tabiki!!!) ve ciddi eğlenceli geçecektir.Daha bu tarz bir yarış yapılmadı mesela aklınızda bulunsun:)

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Dual slalom için dozer getirip yarış için araziyi düzenlemek lazım. :D Zor iş.

Hakan abi, belediyeye mi gideyim önce? Yoksa B.Çekmece gençlik spor müdürlüğüne mi?

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Arkadaşlar yarış için fikir vermesi açısından bir parkur düzenledim. Buralar benim devamlı bisiklete bindiğim, hemen hemen hiç trafik olmayan ve yer yer süper deniz manzaralı ara yollardır. Şu anki parkur 5,2 kilometre uzunluğunda ve bir ciddi iniş, iki ciddi yokuştan oluşuyor.

İlk resim: Parkur hakkında genel bilgi içeriyor. Yükseltiler ve başlangıç noktası gibi. Aynı zamanda parkurun şeklini de gösteriyor.

(link)

İkinci resim: Parkurun İstanbul'daki konumunu gösteriyor.

(link)

Üçüncü resim: Parkurun Beylikdüzü'ne ve E-5'e olan mesafesini gösteriyor.

(link)

Dördüncü resim: Parkurun B.Çekmece'ya göre konumunu gösteriyor ve büyüklüğü hakkında genel fikir veriyor.

(link)

yorumlarınızı bekliyorum.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Haritalar oldukça güzel görünüyor Tayfur, uzunluk olarak oldukça uygun, yükselme ve alçalmalar da yerinde...

Başvuru için de önce sanırım b.çekmece Gsm daha uygun olur...

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Tamamdır abi, önümüzdeki hafta Büyükçekmece'ye bir bisiklet turu yaparım. Hem elimde kaskla falan gidince daha ciddi oluyor. :)