İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü

Scudo

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben 2006 İstanbul Üni Edebiyat Fak. Bilgi ve Belge Yönetimi mezunuyum, beni de aranıza alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Ali Rıza Şan

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
güzel olur ben de İst. Fizik'teyim ;)
senazpiombo hepimiz bölümleri falan yazsak nerelerde olduğumuzu anlarız avcılar ve beyazıt çok ayrı iki üni gibi :D sen nerdesin?

Tepki
6
haftasonu tatili var önümüzde,,akılınıza bişeyler geliyosa bi tur ayarlayabiliriz,mevsim şartlarına göre,ortaklaşa belirleyelim gideceğimiz yeri,madem tanışma yeri bulduk,,,,,,,hava soğuk diyosanız amenna ama toplanıp bi açılım yapalım derseniz konuşalım ..

• Beğen

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Derya'ya hak vermemek elde değil arkadaşlar.

İstanbul üniversitesi, nüfus olarak çok kalabalık bir üniversite. Aranızda elbet bisiklete bir şekilde meraklı olan daha onlarca insan vardır. Eğer bir klüp/topluluk haline gelir ve çeşitli aktivitelerde kendinizi üniversite çapında tanıtmak için çabalarsanız eminim çok güzel işlere imza atabilirsiniz ;)

mtunc

Üye
Tepki
3
Merhaba, ben İ.Ü. Makina'da Yardimci Docentim, Avcilar kampusundeki bisikletcilerle biraraya gelebiliriz, eger yeterli sayiyi bulabilirsek belki bir kulup kurup kampuste antreman bile duzenleyebiliriz...

Mutlu Tunc

• Beğen

mustafateke34

Aktif Üye
Tepki
89
merhaba arkadş

ben ist . ünivertsitesi 3.sınıf tarih okuyorum .sadece sınavlarda ve arştırma için istanbulda oluyorum.

bisikletforum antalya ekibinde fırsat buldukça pedallıyorum.(outdoor bölümünde faaliyet fotoğrafları var trekking faaliyeti...ordan bakabilirsin ayrıntılı)

mustafa teke/antalya

• Beğen
Tepki
1
millet bende avcılardayım müh. fakültesinde ev arkadaşımla birlikte trek 7200 kullanıyoruz. bir organizasyon yaparsanız haber verin siteyi düzenli takip edemiyoruz ama toplu turlara çıkmak istiyoruz.

• Beğen

Spec

Forum Demirbaşı
Tepki
659
Avcılar kampüsünde doğa sporları kulübünde bir aralar bisiklet topluluğu varmış ama şuan faal değil. Aslında bunu tekrar canlandırabiliriz. Ben her pazartesi Avcılara dağcılık kulübüne toplantıya geliyorum. Aslında bisiklete yeterince vakit ayırabileceğimi bilsem doğa sporları kulübüne bisikletçilik diye bir yan dal açmaya kalkışırdım ama ne yazık ki buna vaktim yok.

• Beğen

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
Bence siz açmayı deneyin, elbet arkanızdan gelecek daha da doğrusu yanınızda olacak birileri çıkacaktır. Herkes ilk adımın atılmasını bekler ;)

• Beğen