İstanbul edirne tekirdağ çanakkale balıkesir izmir+ tur planı

karmatte

Üye
Tepki
50
Bisiklet
Trek
1-Mayıs ayı başlarında yapmayı düşündüğüm İstanbuldan edirne istikametine doğru daha çok olabildiğince köy yollarından gidip görmediğim yerleri görerek konaklayarak keyfini alarak ve günlük km 78-80 lerde kısıtlayıp gittiğimiz yerde zaman harcama amaçlı tur planıdır. zaman olarak 15-20 gün cıvarında olacağını düşünüyorum. iştirak etmek isteyen aynı düşüncelerde olan en az bir arkadaş ile yola çıkmak elbette daha keyifli olur.
2-Diğer konu bu rotalardaki bisiklet sever arkadaşlardan rota üzerinde güvenli çadır konaklaması için öneriler bekliyorum.

Scudo
Tepki
15
Bisiklet
Merida
bende uzun turlar düşünüyorum ama bu çok uzun bir tur ben balıkesirden izmire kadar katılabilirim size :)

• Beğen
Tepkiler: karmatte
Tepki
15
Bisiklet
Merida
tmm burdan haberleşiriz mayıs ayı gelsin ama rotanı kesin bi şekilde belirlesen iyi olur balıkesirden izmire mi gidiceksin yoksa çanakkale izmir balıkesir mi rota çizip koysan maps ten daha açıklayıcı olur en azından hazırlıklarımızı ona göre yaparız facebook sayfamdan haberleşebiliriz :) (link)

• Beğen
Tepki
31
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Salcano
Balıkesir merkeze gelirseniz yolun bir bölümüne eşlik ederiz :)

• Beğen

Sey_Yeah

Daimi Üye
Tepki
97
Bisiklet
Specialized
türkiyeye dönersem yada uzun bir tatil yaparsam ben de böyle bir tur yapmak niyetindeyim

• Beğen

karmatte

Üye
Tepki
50
Bisiklet
Trek
Mustafa arkadaşım geçen yıl rota çıkardım nerdeyse hiç birine bağlı kalmadık sürekli güncelleme yaparak doğaçladık ve inan daha iyi oldu bu yılda aynısını düşünüyorum. ama ana hat olarak ben istanbul dan 23 nisanda bir gurupla iğneada ya 3-4 günlük kamp yapacağız .benim niyetim geri dönmeyip burdan devam etmek.bu durumda iğne adadan devem ederek edirne uzunköprü, çanakkale, yol üzerindeki köyler.... bu şekilde balıkesir e kadar devam edecek.hedef izmir çeşme , Bu kesin değil burdan yeni rotada çıkabilir .ve sizledende yeni fikirler bekliyorum.Yeni güzerkah olarak fikirlere açığım.

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
12 mayıstan sonra olsa japonyaya bile gelirim :D

Tepki
15
Bisiklet
Merida
anladım rota izmirde mi son bulcak yani balıkesir gelip ordan tekrar geri izmire mi dönüş düşünüyosunuz biraz ters bi rota değil mi edirne çanakkale balıkesir izmir bu şekilde anladığım kadarıyla
:)

karmatte

Üye
Tepki
50
Bisiklet
Trek
(link)

iğneada dan Geliboluya kadar olan tur haaritasıdır !

(link)

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Bundan sonraki rota ya otobus ile dönüş olacak yada antalya ya doğru pedal :)

• Beğen
Tepkiler: semih59

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
16 sında tura çıkmayı düşünüyorum sinopa doğru gitmeseydim gelirdim ama sınavlarım 12sinde bitiyo

karmatte

Üye
Tepki
50
Bisiklet
Trek
Sağlık olsun :) Başka sefere artık .sinop çok güzel yer hatta karadenizin en güzeli diyebilirim. bol bol foto çekin Cem ile iyi pedallar diliyorum

ferdimen

Üye
Tepki
44
Bisiklet
Cube
23 nisanda çorlu`dan o gruba katılıp iğneada`ya bende geleceğim. Bu turu küçük bir trakya turuna dönüştürme ihtimalim var.

• Beğen

fatih kurt

Üye
Tepki
54
Bisiklet
Sedona
istanbul edirne arası 3 günde gitmeyi planlıyorsanız edirneye kadar eşlik etmek isterim. Özellikle iğneada çıkışındaki 807 metrelik zirveyi merak ediyorum o_O

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
O rotalarda en çok zorlayacak yerler, Istrancalar ve Gülpınar-Assos noktalarıdır. Geri kalanı acelesi olmayan turcular için rahat aşılabilir. @karmatte gibi bir üstadla keyifle çıkarsınız o rampaları. Keyifli pedallar.