İstanbul - Adana, 1001 Gece Masalı Gibi.

Scudo

Alp Aslan

Forum Bağımlısı
Tepki
4.150
Bisiklet
Cannondale
Haşim ayaklarınıza sağlık seni ve Ramazan'ı tebrik ederim çok güzel bir gezi olmuş bu tür gezi yapanları imrenek okuyorum kendinize iyi bakın görüşmek üzere,

• Beğen
Tepkiler: Ramazan Okyay

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Çok teşekkürler arkadaşlar.

@Alp Aslan

Teşekkür ettim Alp abi. Abi işte bizde imreniyorduk hep. Bu sene dedik artık yeter. :)

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Eveeet .Gerçekten uzun soluklu turlar çok zevkli bir o kadarda zor.Ama önemli olan sabırla zoru başarmak.Sizler bunu başarmışsınız tebrikler.Fotolar konuşmuş başka söze ne hacet.Pedallayan ayaklarınıza,paylaşan gönlünüze ve ellerinize sağlık.:in: :in: :in:

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@kizak

Çok teşekkürler. Uzun soluklu gezilerin tadı gerçekten çok başka imiş. Kimi zaman zorlandık evet, ama bu bizi amacımızdan vazgeçirmedi. Aldığımız zevk, çektiğimiz zorluklardan daha ağır basıyordu çünkü.

@gokhan erdogan

Teşekkürler Gökhan.

@cemal_007

Teşekkür ederim.

Günlük 200'ü devirme kapasitesine sahiptik ama tadını alarak gidelim dedik. :rolleyes: :)

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Helal olsun :))

Avrupa Yakası Pedal Grubu'un medarı iftaharları..koltuklarımızı kabarttınız..gurur duydum...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
bir çırppıda keyifle okudum yazılarınızı ve fotoğraflara imrenerek baktım açıkçası,yüreğinize sağlık dostlarım.

yıllardır hayalini kurduğunuz turunuzun başarılı bir şekilde sonuçlanmasından dolayıda ayrıca kutlarım.

darısı bizlerin ve uzun turlara çıkmayı planlıyan tüm bisiklet sevdalılarının diyelim. ;)

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
haşim ve ramazan abim ayaklarınıza sağlık çok güzel bir tur yaptınız. 1000km'yi de geçebilmişsiniz :p

• Beğen
Tepkiler: Haşim Okyay

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Sevgili Haşim :in: ve Ramazan, :in:

orada bir yerlerde bir hasan dağ olduğunu ( henüz çıkamadım da zirvesine :) )
Konya da teğet geçerek gittiğiniz Mesut hocamı
şeker pınarının soğuk suyunda defalarca ayağımı yıkadığımı,
Adana Ceyhan da geçen ilk , orta ve lise yıllarımı ( yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :) )
Bolu dağının serin havasını,
1954 model arabalarıyla hizmet vermeye çalışan gerçek emekçilerin anadolumuzda hala mevcut olduğunu,
Abi - kardeş dayanışmasının bu kadar güzel olabileceğini,
Tuz gölünün korkunç çevre sorunlarını ve burada sayamadığım fakat
baktığım her fotoğrafta savrulduğum binbir türlü düşünce ve anıyı yaşattığınız için ikinize de binbir kere teşekkür ederim.

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@Levent_K

Sağ olasın Levent abi'm.

@Goflet

Abartma Umut kardeşim o kadar, ne yaptık ki? :)

@Nedret Günaydın

Teşekkür ettim kaptan.

@temu90

Geçtik Kaşif'im geçtik. :)

@HYT SGS

@Umut Palabıyık

@eminozk

Çok çok teşekkür ederim arkadaşlar.

@Soner Sarihan

Bu değerli yorumundan ötürü ben de sana binbir kere teşekkür ederim Soner hoca'm. :)

Tepki
26
1953 yılında üstadlarımızın yaptıgı Adana-İstanbul turunun dönüşü olmuş,sizlerde bir 50 sene sonra bu resimlerle bu yılları yad edeceksiniz ne mutlu size,ayaklarınıza saglık,tebrikler...Malatyadan saygılar sevgiler..

• Beğen

RECEP İŞLEK

Forum Bağımlısı
Tepki
996
Merhaba;abi gerçekten cesaretinize azminize hayran kalmamak elde değil,Ayaklarınıza sağlık,ben sadece çekilen fotoğraflar ve anlatıma bile teşekkürü borç bilirim.Teşekkürler arkadaşlar.Bence söze fazla gerek yok izlemeye doyum olmayan resimlere bakmaya ve anlatımları okumaya tekrardan başlıyorum.

• Beğen

ibrahim Kızılkaya

Daimi Üye
Tepki
1.009
Sevgili Haşim arkadaşım
İnsanın yıllardır hayalini kurduğu bir projeyi gerçekleştirmesi çok büyük bir mutluluk gerçekten. Bu hayalinizi gerçekleştirdiğiniiz için tebrikler. Gerçekten bin bir gece masalı gibi bir tur. Yüreğinize sağlık,pedalınıza kuvvet