Isparta

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.350
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
baskan-gunaydin-bisiklet-yolu-ile-ilgili-konustu-23737.jpg
Kanal 32’nin ilgiyle izlenen televizyon programı Basın Kulübüne konuk olan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, gazeteci Mehmet Erçakır’ın sorularını yanıtladı. Başkan Günaydın, kent gündemini uzun süre meşgul eden ve siyasetçiler tarafından eleştiri konusu edilen bisiklet yollarıyla ilgili ilk kez bu kadar net konuştu.
HALK İSTEDİ YAPTIM HALK İSTERSE KALDIRIRIM
Bisiklet yollarının halkın talebi üzerine yapıldığını kaydeden Başkan Günaydın., “Ben halkımın istediğini yaparım. Düzensiz araç parkları ve çift parklar nedeniyle ciddi sıkıntılar vardı. Şehir trafik yönünden bu tür sıkıntılarla gündeme geliyordu. O dönem bisiklet yolları halkımızın da isteği doğrultusunda yapıldı. Ancak son dönemlerde esnaflarımızın bir bölümü bisiklet yollarının kaldırılmasını istedi. Bunun üzerine belediye olarak hemen bir anket çalışması yaptık” dedi.
2 ANKET YAPTIRDIM İŞTE SONUÇLARI
Başkan Günaydın, basın kulübünde bisiklet yollarıyla ilgili anket çalışması yaptırdığını ilk kez açıkladı. İlk anketi cadde üzerinde bulunan esnaflar nezdinde yaptırdığını kaydeden Günaydın, “Bu ankette kaldırılsın diyenler biraz daha fazla çıktı. Ancak daha sonra halkın geneline sorduk. Orada da kaldırılmasın görüşü ağır bastı. Bende şimdi bir anket daha yaptırıyorum. Eğer bu ankette kaldırılsın diyenler fazla çıkarsa ben halkımın dediğini dinler ve bisiklet yollarını kaldırırım. Halkım istedi yaptım halkım isterse kaldırırım” diye konuştu.

Aman diyim Ispartalılar sahip çıkın yolunuza.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
Scudo

Desert Fox

CARRARO Sportive 321 Deore
Tepki
1.426
İsim
TAHA
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@atasoy amman araba parkı daha önemli lütfen araçlar her zaman öncelikli olmalı (!)

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@atasoy

Hocam malesef laf anlatılmıyor bazı insanlara. Esnafmış! Akşama kadar babasının otoparkı gibi kullanıyor mekanı, hatta utanmadan kendi bölgesiymiş gibi levha bile koyuyor! Sonra bisiklet yolu yapılınca kişiye özel otoparkı kalkınca kuduruyorlar.

Atasoy

Tepki
12.350
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
Anladığim kadariyla tutarsız bir belediye başkanı. Bisiklet severler baski yapmazsa tornistan yapar.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@atasoy
Ya tutarlısından değil de koltuğu kaybetme korkusu var alayında. Bi kaç kendini bilmez oy vermem diye korkutmuştur, ondandır bu konuşmaları. Kırk yılın başı güzel bir şey yapıldığını gördüm şu şehre :D

ismail_32

Daimi Üye
Tepki
408
İsim
ismail
Bisiklet
Specialized
Aslında belediye başkanı fena değil de malum bizim halkta bisiklet kültürü pek yerleşmediği için başkan da siyasi olarak çoğunluktaki gruba göre yol belirliyor kendine . Bizim kafa yapısı olarak iyileşmemiz lazım. Türkiye'de sırf laf olsun diye yapılan bisiklet yollarını çok gördük .

Atasoy

Tepki
12.350
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur

thieft3000

Forum Demirbaşı
Tepki
439
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar merhaba, Isparta bölgesinde dağların zirvelerindeki kar durumu nasıl, yakın zamanda çıkmayı düşündüğüm yerler var ama karların erimesi yada çok az miktarda bulunması lazım.

Barida

Üye
Tepki
1
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Isparta'dan herkese selam. Kimler var forumda Ispartalı :)

• Beğen
Tepkiler: KrtgSltr

Barida

Üye
Tepki
1
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Şehir - Tur
barida selam ben varım.
Merhaba Süleyman bey, ben de yeni başladım bisiklet sporuna. Isparta Bisiklet Topluluğu var, her perşembe turlar oluyor. Daha katılmak kısmet olmadı ama önümüzdeki hafta gitmeyi düşünüyorum. Memnum oldum tanıştığımıza.

Tepki
25
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben kırıkkale de yaşıyorum ıspartaya sene de 1-2 defa geliyorum. Memnun oldum bende. Size bol pedallar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Barida