Isparta

isparta32

Aktif Üye
Tepki
12
Arkadaşlar Isparta'dan kimse yokmu? şöyle bi eğirdir turu yaparız. fena olmaz???

Scudo

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Merhabalar

Ben Ispartalıyım aslen

Halıkent Mahallesinde oturuyor babamlar 89 yılından beri ordayız
daha önceden de istasyon daydık...

ben Akdeniz Üniversitesinde okuduğum için Antalyaya yerleştim
artık Antalyadayım

Geçenlerde sömestr tatilinde bisikletim ile geldim
Tek başıma Davraz kayak merkezine çıktım ve sağ salim indim :)
büyük tecrübe olmuştu benim için o tur

Forumda resimlerim olması lazım davraz gezime ait ararsan bulabilirsin sanıyorum
Şehir içi tur ve geziler kısmında ;)

Bizler seni Antalyaya davet etsek olmaz mı?
Kamil Koç Bisikletleri alıyor ;)

2 saatlik mesafe

tabi gelirsem de görüşmek tanışmak isterim

Selamlar
Ercan Bayram

BF Okuru

Üye
Tepki
2
yazın ısparta da olucam (büyük ihtimalle temmuz da). orda hiç kimseyi tanımıyorum, belki beraber grup oluşturup dediğin gibi eğirdir turu falan yaparız...

bu arada amatör takılıyorum, hatırlatim dedim görüşürüz...

isparta32

Aktif Üye
Tepki
12
öncelikle gecikme için özür dilerim. ercan bayram davetin için çok teşekkür ederim ben zaten akdeniz üniversitesine gidicem bu sene o zaman görüşürüz sen buraya gelsen eğirdire tur düzenlesek olmazmı?

-darkhan eğirdire tur düzenleyelimd erim biz 3-4 kişiyiz sen bi 3-4 kişi bulsan bulduklarında bulsa yani bi zincir oluştursak bayağı kalabalık oluruz

isparta32

Aktif Üye
Tepki
12
e gelirim diyosan sorun yok :D arkadaşlar başka katılacak yokmu sabah gideriz akşam geliriz

isparta32

Aktif Üye
Tepki
12
ya arkadaşlar 58 kişi okumuş bu topic i tanışalım buluşalım lütfen sizde kendinizi tanıtın

Tepki
0
Merhaba arkadaşalar bende ıspartada bulunmaktayım ancak bendeki bianchi tornado yu yeni sattım ağır olduğu için gerçekten size katılmak isterim ancak ilk önce yeni bir bisiklet toplamam lazım yardımcı olursanız sevinirim. İstasyon cad. Kepeci mah inde oturmaktayım ayrıca tanışmakta isterim sizinle daha önce ben bir bisiklet turu düzenledim ıspartadan yazılı kanyona bayaa keyifliydi ancak bir o kadar yorucu oldu bizim için neyse görüşürüz inş. :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ahhh Ahhhh Ispartaaaa.Orda okudum.Liz pastanesinin karsisinda ve tekelin yanindaki apartman.Üniversite yillariiii.Isparta havasindaaa yazin sabah serinliginde biziklet turu muhetesem olurdu.Ama maalesef artik İzmirdeyim.Resim de çekerseniz biraz yad ederim oralari özledim walla.Ama sakin gül resmi çekmeyin dermisim.:)

flz

Üye
Tepki
0
Ispartada bisiklet federasyonu var mı bileniniz varmı? Ayrıca sizleri yeşile pedal festivaline davet etmek istiyorum. agaclar.net sitesinde ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz sütçüler'de yapılacak.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
@flz

daha ayrıntılı bir cvp verebilirmisiniz acaba???

öncelikle gecikme için özür dilerim. ercan bayram davetin için çok teşekkür ederim ben zaten akdeniz üniversitesine gidicem bu sene o zaman görüşürüz sen buraya gelsen eğirdire tur düzenlesek olmazmı?

-darkhan eğirdire tur düzenleyelimd erim biz 3-4 kişiyiz sen bi 3-4 kişi bulsan bulduklarında bulsa yani bi zincir oluştursak bayağı kalabalık oluruz

Akdenize gel sen burda kışın da binilebiliyor bisiklete :)
küresel ısınma bize kış sporunu keyifli bir hale sokmamızda aracı oldu :)

Eğirdire planlı tur teklifi için teşekkür ederim ama bilmiyorum duruma göre çok önceden ayarlamam lazım kendimi :)

bisikleti sök al gel felan orda bir bisikletim daha olmadığı için burdan getirmem gerekecek vs.

ben daha çok arazi yollarına girmeyi planlıyorum
davrazın arka kısımları ve halıken mah. nin dağın arka kısımlarına.. o şekilde bir düşüncem var sabahtan yola çıkıp akşama kadar keşif düşünüyorum..

Antalyadan sıcak olmadığı kesin sıcak çok etkilemez :cool:

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Ispartadayım :)

müsait olursanız pedallayabiliriz...

haberleşelim
msn:bayramercan@akdeniz.edu.tr

onurelmas

Üye
Tepki
23
selam arkadaşlar biraz geç okudum forumu. ıspartadan eğirdiri ben bir kez denedim. ama altımdaki bisiklet vitessiz, akşam saat 7 gibi çıktığım, plansız ve yalnız olmam nedeniyle atabey yol ayrımından geri döndüm. Vitesli bisiklet ile ortalama 2 saatte eğirdire varılır. şu anda hala vistessiz eski çiftdemirli tabir edilen bisikleti kullanıyorum. eğer eğirdire gitmediyseniz bu bisikletle bile size eşlik edebilirim.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Rota farketmez benim için ama sanıyorum bu aralar Antalyaya gitmem gerekecek..

Ufak tefek işlerim var da..

tekrar bisikletli olarak gelecek olursam burdan haberleşiriz..

Ercan..

Tepki
9
mesajı biraz geç gördüm ,yazıktır ki yeni üye oldum.Bisiklet sporuyla uğraşan bunca sporcunun olduğunu bilmek gerçekten güzel insan kendi değerini anlıyo.Neyse bundan 20 gün öncesine kadar haftada 5 kez ıspartadan eğirdire gidip orda yüzüp akşamda geri dönüyodum ki 20 gün kadar önce özkanlar kavşağının ordan geçerken arabanın teki arkasına bakmadan kapıyı açana kadar.Bende haliyle kapıya çarpıp uçtum.Bisikletin ön fren vites kolu bide ön tekerlek dağıldı ,bende biraz dağıldım ogünden beri bisiklete binemiom ben iyileştim ama bisiklet tamirde ,inşallah tamir olurda bende en kısa zamanda idmanlara başlarım.Aman arabalara dikkat edin ıspartada bisiklete bineni insan yerine koymuyolar.Çarptıktan soora adamın bana dediği laf şu "sen araçmısın nie ben suçlu olayım" aman dikkat edin.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Geçmiş olsun :(

orası ısparta normal bir davranış..
hiç şaşırmadım desem yeridir..

motora binen 14-16 yaşındaki ufaklıklar bizden daha çok el üstünde tutulur orda..

normal ısparta demeye alıştım :)

biz 2 gece gezebildik sadece Deniz abimle çok güzeldi serin serin:)
tekrar Ispartaya geçersem bisikletle buraya yazarım ;)
Ercan..

• Beğen
Tepkiler: yunusgibiyim
Tepki
9
bu ayın 23 ü gibi uzun yol yapmayı planladık triathloncu bi arkadaşla tabii bisikletin tamir olmasına bağlı.ıspartadan antalya ordan kıyı tarafından mersine gitmeyi planlıyoruz ama ben arabaları düşündükçe tuhaf oluyorum iyice psikoloji bozuldu

onurelmas

Üye
Tepki
23
arkadaşlar çiftdemirli bisikletimi bir kenara koydum ve ameoba hussar marka bisiklet aldım. şimdi kargodan geldi, montaj yapılmayı bekliyor. eğer gezi programı yaparsanız beni de dahil edin. ayrıca her arabanın yanından geçerken dikkatli olmak gerek. bir ara sütçüler minübüsü ile kaldırım arasında kalmıştım, ama ucuz atlatmıştım. söz konusu ısparta olunca gözleri 4 açmak yetmez 6. 7. hisleri de devreye sokmak gerekir ki sağ salim eve dönelim.

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram
Tepki
54
arkadaşlar süleyman demirel bulvarı 102cd.yim her gün otogar üniversite dönüp duruyorum. hep mp3 çekilmiyor :)
tanışalım antrenman, gezi ???

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Çok geldim ıspartaya bisikletimle

Adamlar araba kullanmayı bilmiyor ki ben bisiklete bineyim...

Ispartalıyım aslen ama Trafik çok sakat ufacık şehirde
birde kalabalık felan diyorlar trafiğe canım sıkılıyor :D
burda bir ışıkta 6-7 kez beklediğimiz oluyor antalyada...

neyse sonuç olarak asker dönüşü Isparta için bir bisiklet daha toplamayı planlıyorum belki o zaman olabilir ama gelip gittiğime değmiyor...

bende geçtiğimiz kış davraz kayak merkezine tek başıma çıkıp inmiştim
kirazlıdere halıkent gökçay felan baya gezdim tek başıma
görenler deli mi bu diye garip garip bakıyordu :)

neyse ki Antalyalılar alıştı bize artık kabul ediyorlar trafikte de yolda da...

Sana iyi turlar

Ercan