Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İsaac Galvez kazada hayatını kaybetti

B

BF Okuru

Misafir
evet arkadasllar bunu paylasmayı uygun gordum.31 yasındakı ispanyol bisikletcı İsaac Galvez (takımı Caisse d'Epargne - Illes Balears)26 kasım pazar gunu Gent 6 Gunluk yarısta gecırdıgı bır kaza sonrası yattıgı hastanede ebedı yasama gecmıs.
ispanyol bisikletcı belcıkalı Dimitri de Fauw ile carpısmıs ve ardından parmaklıklara vurmus.sonrasında kaldırıldıgı hastanede hayatını kaybetmıs.
http://img154.imageshack.us/img154/6404/42358962galvez203ty8.jpg

Scudo
ne diyelim Allah rahmet eylesin üzüldüm valla nede olsa oda bir bisikletçi
haber için teşekkürler

ALLAH RAHMET EYLESİN.Çok üzücü bi olay.

huzur içinde yatsın üzücü bir olay

• Beğen
Tepkiler: t-genc
bisikletcilerin ölmesi beni çok üzüyor ama diyecek fazla söz yok nur içinde yatsın :-(

Burgazz acı bir haber vermişsin ama teşekkürler..
Bir de yine (yanlış anlaşılmaktan) korka korka şunu ekleyeyim ;
Müslüman olmayanlar öldüklerinde, arkalarından sadece
<toprağı bol olsun> deniliyor.. Bilgilerinize..

• Beğen
Tepkiler: otec
evet söylenecek çok bişey yok huzur içinde yatsın

huzur icinde yatsın bizlerde dikkat edlim

Toprağı bol olsun...

Toprağı bol olsun.
Demekki, yarışırken bile çok dikkatli olmak gerekli. Bisiklet üstünde aldığımız , güvenlik önlemleri, çok iyi koruyamıyor ,bisikletçileri demek.

Hoşçakalın.

Allah rahmet eylesin bisiklet uğruna kendini feda etmiş.

bisikletci olduğu için üzülmedim.İnsan olduğu için üzüldüm.

Arkadaşlar en çok yol bisiklerçileri ölür çünkü yol bisikletiyle yarışmak gerçekten zor iştir... Allah bütün yol bisikletçilerini korusun ölenlere kabir huzuru versin....

gercekten parıs nice yarısını ızlıyorumda inişlerde o nasıl ınmek tam kelle koltukta gıdıyordu adamlar.gecenlerde bırı daha vefat etmıs sanırım yarısta inis esnasında galıba,yorumcu anlatıyordu.

Mekanı cennet topragı bol olsun :(
Ama o ömrünü bisikletle gecirdi bu spor icin onu kaybettik :(

acaba tam ölüm nedeni nedir,bilgin var mı.. merak ettim? yani beyinden mi bir darbe aldı acaba, yoksa başka bir darbe mi?

@mystery of altar

ispanyol bisikletcı belcıkalı Dimitri de Fauw ile carpısmıs ve ardından parmaklıklara vurmus.sonrasında kaldırıldıgı hastanede hayatını kaybetmıs.benım okudugum bu kadar daha fazla bılgı bulamadım

Back