Ironman'de bir hikaye ,bir azim, bir başarı

Scudo

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
@Salih Dinçer

anladığım siz,triatlon veya başka bir spor dalıyla değil,bayanların spor yapmasıyla,aslında yapmaması ile ilgileniyorsunuz?neden bir bayanın spor yapması sizi bu derece rahatsız ediyor anlamıyorum,evet yapılan antrenman vs dolayı bayanlar daha kaslı bir görüntü alabiliyor,testosteron almadıktan sonra sorun yok.

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Bence beni değil de bu Iron Man Triathlon'unu tartışmalı. İnsanların kendini kanıtlaması için şekillenmiş zorlu 3 parkur ve her zaman erkekler daha başarılı. Peki neden zayıflar IronMan'e katılır? Pekala normal triathlonlara katılabilirlerdi!

Bu arada bayanların spor yapmasına niye karşı olayım? Konumuz IronMan turu. Hatta Ercan'a teşekkür ederim paylaştığı özet vidyo için. Çünkü orada arabanın lastiği altına girenden tutta başını yarıp çok kötü duruma düşen insanlar var. Yaşlı bir amca var...:)

Hatta çok çekici bayanlar var turu bitiren!

Eee, bunlar niye aşırı kas yapmamış veya yerlerde sürünmemiş! En çok hoşuma giden de üç kişi birden aynı anda finish çizgisine girmesiydi. Yine teşekkürler Ercan. Ben işte böyle şeyler görmek isterim; yerlerde peşindeki diğer bayanı geçmek için vücudunu hiçe sayanları değil!

Tepki
1
Bisiklet
Merida
Herkesin görüşününe saygı duymakla beraber kullanılan ''Rezillik'' ağır ve yanlış bir ifade olmuş.

uğurcan gültekin

Daimi Üye
Tepki
269
başlığa konu olan hikaye oğlum ile onca zaman geçirmeme rağmen bana kendi babalığımı sorgulattı. bana insan olmanın; yani egolarından sıyrılmış, hatalarının farkında olan erdem ne demektir, azim nedirin değerini birkez daha hatırlattı. teşekkür ederim.
konuya yapılan bazı yorumlara gelince=
insanların seçimlerine saygı duymak! bu klişe lafı herkesten duymuşuzdur. ama iş icraate gelince saygı felan hak getire, yumuluyor insanlar klavyelere

selam ve dua ile

• Beğen
Tepkiler: Murat sonkaya