International Isparta Mtb Cup 2010

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
Isparta yarışı ile ilgili yayınlanan herhangi bir video yada fotoğraf galerisi yok mudur?

Scudo
Tepki
61
@cumhur

Çok teşekkürler Cumhur.. ve diğer arkadaşlar, şimdi iyiyim, 2-3 güne birşeyim kalmadı.

2. turun ortalarında inişte bir yerde düştüm. Antrenmanda orayı sol dıştan dönerek almıştım ama yarışta viraja ortadan girdim, çukuru biliyordum ama inerim dedim içimden, kendimi geriye verdim ama yetmedi, ön teker takılınca sol yana kafaüstü düştüm, ama yine ayaklarımın üstüne indim, kolda bacakta birşey olmadı, tayt jersey bile tozlanmadı.

Aslında riski bilerek ortadan indim ve düştüm, basit bir hataydı. düşerken nooluyo yaa filan demedim :)

4-5 dk oturdum, sonra devam ettim ama son 1,5 tur leyla gibi gittim.

Bora, lastik havasından olabilir demişsin ama ondan değildi sanırım, lastik olarak 4-5 yarıştır Specialized Sauserwind xc 1.8 kullanıyorum, 35 hava vardı, antrenmanda da havayı test ettim, genel olarak iyi bir xc ve maraton lastiği. özellikle tracktion ve dönüşlerde yanal tutuşu gayet iyi.

elbette kask ve gözlük çok önemli, bunu birkez daha gördüm.. radar gözlük ve üstünde çizilmez denen cam vardı ama çarpan bir taş yüzünden camında derin bir çizik oluştu, ama kırılmadı, orijinal ürün vaadettiği gibi çalıştığını gösterdi. sonuçta darbeyle gözlüğün kafesi ve camı esnedi ve sol kaşımı ezdi, kasası veya camı kırılabilen birşey olsaydı ne olurdu bilemiyorum :(

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Allah korudu Cem, bir daha biraz daha yavaş dikkatli ve doğru apex den inersin umarım :) Çok endişelendim seni havada takla atarken görünce uzaktan, inşallah birşey olmamıştır dedim yaklaşırken...

• Beğen
Tepkiler: Cem Anamurluoğlu
Tepki
242
Çok geçmiş olsun. Gerçekten büyük şans. "İyi malzeme iyi para" ama buna değdiği her seferinde her yeni kaza haberinde kanıtlanıyor. Umarım daha büyük-kötü kazalar yaşamayız..

Bu arada, rica ederek;
"APEX" nedir, öğrenebilir miyim? Neden Türkçe yazmıyoruz, çok merak ediyorum.

• Beğen

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Kaliteli kask ve gözlük gibi hayati malzemelere ödenen paralar aslında boşa gitmiyor. Acı ama güzel bir örneğini gördük burada. Çok geçmiş olsun Cem.

• Beğen

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
@burcu_challenger

Sanırım viraj çizgisi denebilir. İngilizcesini kullandım çünkü öyle daha havalı, daha cool, daha casual oluyor (veyahut canım öyle istedi:) ), bir daha dikkat ederim kusuruma bakmayın

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
@Cem Anamurluoğlu

Valla Cemim, yabancı kelime bol kullandımki arkadaşlar cımbızla yabancı terim bulup vay nasıl Türkçesini kullanmazsın diye fırça atarken güçlük çekmesin, kolayca bulsun diye ;) Nasıl hizmette sınır yok değil mi? (bak soru eki "mi" yi de ayrı yazdım allah muhafaza)

Tepki
242
"kullandımki"deki "ki"yi ayırmamışsınız sayın forum yöneticisi.

Sizinle birçok dilde konuşurum, ancak teknik terimleri bilmek başka birşeydir ve "apex" de bilmediğim bir terimdi. Gürol abi de açıkladı sağolsun. Ben de öğrenmiş oldum. ;)

Tepki
61
@Hakan Yazman

haylazların işi gücü yok tabi :):)

ki eki de ayrı yazılabilirmiş :D (opps.. Burcu'nun mesajını görmeden yazmışım, neyse çok üstüne gitmeyelim hakanın :)