İlk Restorasyon Denemesi - Beldesan Rabbit

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
Kolay gelsin bu temizlikte donanimi uzerinde bir biaiklet bulsam bende retire etmek isterdim ama suan ayni kadroyu single olarak toplamayi planliyorum konunuzu takipteyim kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: enqinHLC
Scudo

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@dincer_colak

Uzun süre aradıktan sonra birazda şansla gerçekten çok güzel bir bisiklet buldum. Karşılığını elimden geldiğince vermeye çalışıyorum. Bende merakla bekliyorum. Fabrikadan 1 haftadır ses yok boyansada alıp donanımı takmaya başlasam diye çırpınıyorum. :)

Tepki
19
İsim
Yılmaz V.
Bisiklet
Carraro
Ortaya guzel bir sey cikacak gibi gozukuyor, takipteyiz. Kolay gelsin ;)

• Beğen

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@vatansever85 Teşekkür ederim. Bende boyalı halinin nasıl görüneceğini çok merak ediyorum. :)

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
@enqinHLC

Gelmedi galiba sizin bisiklet. Boyadan hala

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@dincer_colak fabrikada işler direk bize dönük olmuyor ne yazıkki bende büyük merakla bekliyorum. :( Boyadan geldimi zaten hemen koyucam kadronun fotolarını. Geldimi birkaç gün içinde de zaten bisikleti toplamış olurum. Herşey bebek gibi bekliyor. :)

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
Bende sadece gidon var elimde baska bir ekipman yok bakalim hevesim kursagimda kalmadan bitirsem su isi

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@dincer_colak aceleci olmamak en güzeli. Her parçasıyla uğraşmak ayrı ayrı büyük keyif veriyor. Yavaş yavaş toplandığını görmek dahada heyecanlandırıyor. En son bisiklet tamamlandığında karşısına geçip keyif kahvesi içmek istiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: uguryilmaz144

sadık özer

Forum Demirbaşı
Tepki
158
Bisiklet
Beldeyama
Hadi hayirlisi orjinal boyasi da oldumca guzeldi ama :) tabi sıfır boya ustune dizmek ayri bir haz verir :) takipteyiz

• Beğen

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@sadık özer kesinlikle öyle olacak. Kıpkırmızı fırın boya mis gibi olacak :)

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
Hemen birkaç dakika önce gelen haber ile sevindim. Kadrom sonunda boyaya girecekmiş. Renk konusunda %90 gri %10 kırmızı boyanması muhtemelmiş. Kırmızı için siparişler nedeniyle daha fazla beklenmesi gerekebilir dediler. Bende dedim boyayın gitsin:confused:. Şansım varsa kırmızı alacağım. :) Akşam gelişmelerden haberdar edeceğim. :D

• Beğen
Tepkiler: dincer_colak

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
Fotoları bugün çekemedim. Bisikletçime bıraktım aynakol göbeği ve furç takımını o montajlıcak. Mükemmel bir gri olmuş. Boya tam motosiklet boyası olmuş. Ton harika hoşuma gitti. Mavi siyah gri renk paletiyle mükemmel bir restorasyon çalışması olacak. :)

• Beğen
Tepkiler: tolgax3

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
@enqinHLC ya valla seninkide is biz bekliyoz resim sen cekemedim diyon merakla bekliyoz :)

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@dincer_colak Abi o kadar heyecanla aldım ki kadroyu ince incele durdum. Arabaya bindik bir baktım bisikletçiye gelmişiz. Bıraktım dedim yarın burdayım. Sabahtan göbek gelecekmiş. Rulmanlı ön göbek takılacak. Kadroset olarak alacağım. Yarın fotolar kesin geliyor. Yarın %80 lik kısmı tamamlayacağım. Akşamada bi decathlon yapıp gidon sargıları, tel ve kablo setleri, zincir ayırıcı gibi eksiklerimi tamamlayıp tam montaj bile yapabilirim. Heyecan dorukta bende şuanda :D

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@BF Okuru
Fırat abi benim kuzenin eniştesinin fabrikası var motosiklet parçaları üretiyorlar. Onların fabrikada boyandı. Boyası benim çok hoşuma gitti. Kırmızı olmadı ama buda çok hoşuma gitti. Kalın ve güzel boya atılmış. Renk tonuda çok tatlı. Macbookların kasasının renginde olmuş :koptum:.

@ilker Coşkun

Teşekkürler. Yarın sıcak sıcak fotolar gelecek. Saat 5 gibi en geç kadronun fotolarını atarım. Akşam montaj bitincede tam fotoları atarım. :)

• Beğen
Tepkiler: ilker Coşkun

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@BF Okuru
Bakarız abi. Ufak tefek boya işlerimide birkaç gün sonrasında halletmeyi planlıyorum. Kadro rengi belli olmadığından gidon ve gidon boynu boyalı değil. Yarın onlarıda aradan çıkartabilirsem tam olacak. :)