ilk kazam demeyim ama ilk kez takla atıyorum

Engin

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Scott
geçmiş olsun. dediğiniz gibi sadece sizin dikkatli olmanız yeterli olmuyor. ben de yeşil ışık kurbanı olmuştum,yaklaşık 4 sene önce. çarpan arabada ve bisikletimde hasar çoktu arabanın ön camı kırılmış sağ çamurluk komple çökmüştü allah tan bendeki hasar fazla değildi...(bilekte ufak bir çatlak sol kalça ve ayakta renk bozulması yani mor bir bacak) artık karşıdan karşıya geçerken ne kadar yeşil yansada ben yinede yolu kontrol etmeden karşıya geçmiyorum. bu kazadan sonra pek asfaltı kullanmaz oldum. artık kaldırımlarda takılıyorum yada yolun geliş yönünden, hiç değilse bu kez çarpışma anını net görmek adına...

Scudo

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@deenna

sizede çok geçmiş olsun maalesef yeşil ışıkta geçen şöförlerimiz var çok üzüldüm ve sevindim daha kötüsüde olabilirdi:eek:

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
Formula-1 yarışlarının eski Dünya şampiyonu Niki Lauda ise, “Massa bu kazayı 10 yıl önce yapsaydı, hayatını kaybetmişti. Hayatını modern tıbba ve kaskına borçlu.”

bakın adam ne demiş

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
@Halil Atalay

Tam izleyemedim yarışı ama yanılmıyorsam tam viraj girişinde, yoldaki bir parça (öndeki araçtan fırlayan mı yoksa başka kazadan kalma mı bilmiyorum) fırlayıp kafasına çarpmıştı.

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@ümran çoker

çok teşekür ederim hem kendim hem ufaklığın adına ,şu an iyiyim arasıra zonklama ve spazm gibi sinir üzerinden kasılmadan dolayı geçiçi ağrı oluyor sabah akşam tok karnına cabral ve surgam hapını arada ağrı olursa veya gece ağrıdan uyuyamaz isem cataflam ağrı kesici verdi doktor 07 /08/2009 kontrole gidecem şuan alçıda yatıyorum geziyorum canım sıkılıyor bisikletli görünce içim gidiyor!:eek:

• Beğen
Tepkiler: Emre Özhan

cato

Aktif Üye
Tepki
133
Bisiklet
Trek
allah beterinden saklasın.acil şifalar,sağlıklı bol pedallamalar.kazasız belasız
mutlu günler. . .

Tepki
120
iyi tarafından bak:) daha kötüsü olmamış ikinizde iyisiniz.alçının tadını çıkar hem sağa sola naz yap;)alçının üstünü boş bırakma:) daha çabuk iyileşir derler:D biraz bisiklet özlemi sonrası dönüşün muhteşem olsun;)

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@ümran çoker

çok sağol naz yapıyoruzda bir yere kadar:D
şu an tertemiz alçının üstü:)doldurmak gerekir ozaman :D
valla iki ay yokmuş bisiklet komutan öyle diyor:eek: :D

• Beğen

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
eyvallah aytekin kardeşim sağol!canımız sıkılıyor ne yapacaz bekliyoruz!

• Beğen

coşkun ayaz

Daimi Üye
Tepki
661
Selamlar,
Öncelikle geçmiş olsun...
Kaza herşeye ve hertür önleme karşın yine de olabilir. Sonucunun kötü olmaması tesellidir. En kısa zamanda iyileşmeniz dileğiyle...
Alçı açılınca elde lastik top sıkıp çalışmayı ihmal etmayin.
Yolunuz açık olsun...

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
teşekkür ederim çoşkun abi sağol
evet doktorda söyledi çoşkun abi fizik tedavi olayını (lastik top)
kaza her zaman her yerde bizi bekliyor olabilir kazanın bizi beklediği gibi bizde kazaya hazırlık olmalıyız ki kazayı en ufak hasarla atlatabilelim!

• Beğen

dartbox

Üye
Tepki
58
bu tipte bir kaza da ben 10 yaşımdayken başıma gelmişti :) son sürat giderken çocuğun biri fırlamıştı önüme. kız çocuğu 6 yaşlarında. neyseki sol yapmıştım ve dizim çocuğa çarpmıştı. çocuk yıkıldı tabi yere :) ben eve topuk. anneee kızııı ezdiiiiiiim böhüüüüüü :) neyseki birşey olmadı. herkes sağ sağlim çıkmıştı kazadan.