ilk kazam demeyim ama ilk kez takla atıyorum

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@EXTASY

aynısını annesine söyledim ya araba olsaydım dedim öğretsene çocuğa karşıdan karşıya geçmesini dedim çocuğa birşey olsaydı sorardım ben sana diyor analık güdüsü ve cahillik sonradan beni kolum alçılı görünce çok şaşırdı ve kızardı üzüldümü bilmem ama geçmiş olsun dedi. belliki bir duygusu öne geçti!

• Beğen
Tepkiler: Emre Özhan
Scudo

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@ahmetdogan

hatırlıyorum ahmet seninde böyle bir olay başından geçti yanılmıyorsam ne demiştim
sen yeterki iyileş dostlar herzaman seni beklerdi şimdi sende burdasın dostum :)

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Geçmiş olsun. Umarım herşey yakın zamanda normale döner.

Ufak çocukları özellikle yol kenarında başıboş bırakmamaları gerekiyor ama bunu hep yapıyorlar. Yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi, top gelirken mutlaka peşinden gelen vardır diye duruyorum ben de.

Aslında küçük çocukların ne yapacağı da belli olmuyor. Bakın bir son anda önlenmiş kazamı anlatayım. Bir gün bisikletle ara sokak tabir edilebilecek bir yerden gidiyorum. Normalde trafiği çok çok az olan bir yol bu. İlerde kaldırımda kadınlar oturmuş, çocukları falan da var. 20km/saat falan ya vardır ya yoktur hızım. Küçük kızın biri bir fırladı yola... Frenlere asıldım, tam çarpacak gibiyken de gidonu kırdım. Durduğumda sol fren kolu ile kızın başı arasında taş çatlasın 1 karış kadar mesafe vardı. Ama dikkatimi başka bir şey çekti; kız benim jant tellerinden tutuyordu.:eek: Ne ara ve nasıl yaptı da elini oraya sokup tuttu telleri anlamadım. Ama teker dönmeye devam etse hem elinde hem başında ciddi sorunlar olacaktı. Neyse ki durabildim ve sadece biraz korkuyla atlattı.

O gün bugündür çocuk olan yerlerden mümkün olduğunca yavaş geçiyorum.;)

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
geçmiş olsun şehir içi sürat yapmamk gerek bende çarptım ama ufaktı Allah tan ama bunu çok iyi anladım şehir içinde keisnlikle sürat yapılmamalı ve çok dikkat edilmeli ne olacağı belli olmuyor Allah şifa versin inşallah ....

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
bu çocuklar yokmu giderken fırındanmı çıktı koşarak yoksa arabanın arkasındamı oynuyordu anlamadım bir çıktı görmemle frenlere asılmam bir oldu uçmaya başladım arka teker önteker oldu çocuklara karşıdan karşıya geçerken eğitim verilmesi şart çocuk ufak olsa bile ailede başlamalı bence eğitimi

• Beğen

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@globaldriver

amin ben kazayı kaldırırm ama işyerinin hiç hoşuna gitmedi başıma ağrılar girdi dövseler daha iyiydi:( ah bu yönetici bozuntuları neymiş senin bisiklet ehliyetin varmı yaz sezonu millet tatile çıkacak mış ah ah amir olmayacan ben sana yapacağımı bilirim şu krize dua et sen:boese157:

• Beğen

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
@cedrick41

eet abi hep beraber gaziyiz...:) :)

iyileşiceksek beraber düştüysek beraber:eek: :eek:

aslında hep beraber bi toparlanıp bi koç kestirelim:D
olmıcak öbür türlü başka kan akmasın...;)

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@ahmetdogan

valla kestirelim ahmetim :D
beraber yürüdük :D
biz bu yollarda
beraber yürüdük
yağan yağmurla

Bisiklet
Gazilerini
Koruma
Derneği

• Beğen

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
gazinin son hali:)
http://img505.imageshack.us/img505/1231/photo0095.jpg
http://img198.imageshack.us/img198/9664/photo0099n.jpg

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
çok geçmiş olsun.takla atma hadisesini çok sert bi şekilde yaşamıştım bende.kardeşimi kadroya oturtmuş yokuş aşağı iniyoduk.uyarmama rağmen ayağı ön tekere sıkıştı çok sağlam bi takla attık.gerçi ben geçirdğim hafıza kaybı yüzünden kazayı hatırlamıyorum ancak 1 hafta sonra kendime geldiğimde aynadaki halimi çok iyi hatırlıyorum...

Asmirk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.206
Valla cedric paşam neler oldu sana, valla yeni gördüm çok geçmiş olsun ya. :( İyiki başında kaskın elinde eldivenin varmış olmasalardı ne olurdu acaba ? Çocuk durumuna gelince aynen bir küçük çocuğu 100 m öteden göreyim hemen firene asılıyor veya reflekslerimi hazırlıyorum. Dediğim gibi yeri geliyor küçük çocuklar ebeveynleri için KONTROLSÜZ GÜÇ oluyor. Allah'tan çocuğa da birşey olmamış. Tekrar tekrar çok geçmiş olsun cedric 41 nazar boncuğun olsun :)

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bende buna benzer çok şey atlattım bisiklet yolunda yürüyüş yolunda deil bisiklet yolunda kaçtane çocuk fırladı bişey olmadı çok sükür lakin duramazsam taklada atamam geçiririm direk bagzı küçük çocuklarda bisiklet yolunda geziyolar sinir olurum öyle şeye bak adam ne hale gelmiş oldumu şimdi bu eger ben bisiklet yolunda olsamda önüme çocuk fırlarsa ezerim yapacak bişey yok taklada atmam ezmek istemem tabi de o da bisiklet yolunda ne işi var
çok üzüldüm şenol abi inşallah en kısa zamanda iyileşirsin kendim çarpmış gibi uzuldüm gerçekten:(

• Beğen
Tepkiler: cedrick41

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@Asmirk

sağol asmirk arkadaşım allah razı olsun bende küçük çocuk gördümü yavaşlıyorumda dediğim gibi çok ani oldu renault kangoo model aracın arkasında göremedim panel van tipi idi camları kapalı idi arkası gözükmüyordu güç oldu ama geç olmadı çocuğu kurtardım benim içim rahat vicdanım rahat bir şey olmadıya çocuğa ohh çektim valla:eek: