İlk Bisikletim Trek X-Caliber 8 Yeşil 23 Kadro

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun güzel bir dev almışsınız. :)

• Beğen
Tepkiler: Ali Ç.

Ogün

Üye
Tepki
17
İsim
Ogün Demir
Bisiklet
Trek
@Berke K.

Boy uzun olunca mecbur dev oluyor bu arada boy 2,06 :)

• Beğen
Tepkiler: m.cihan

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ogun

Maşallah, yakışacaktır ama merak etmeyin. :)

Celalettin aktaş

Daimi Üye
Tepki
19
Bisiklet
Sedona
Hayirli olsun. Kazasiz binisler. 23 kadro ve 29 jant yazinca siz baya baya hesap yaptim bir an, maasallah valla.

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hayırlı olsun ne iyi etmişsiniz.
Renk de harika.
Bisikletin üzerindeyken fotoğrafinizi görsek bir de.
Boyunuzun maşallahı var merak ettim doğrusu.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
aynakol küçücük kalmış :D
Bu arada hayırlı olsun 23" için o kadar az seçenek arasında böyle güzel bir bisiklet bulmuşsunuz

Ogün

Üye
Tepki
17
İsim
Ogün Demir
Bisiklet
Trek
Celalettin bey çok tşk ederim :)

Yusuf bey çok tşk ederim evet bende renge bayıldım çok güzel. Dün 50 km yol yaptım çekmedim foto en kısa zamanda çekip koyarım.

Hakan bey aynen aynakol hem küçük hemde yeni modelleri artık 2'li üretiliyor daha performanslıymış. Bisikleti bulmak biraz zor oldu Hollanda'dan aldım. 3 Haftada geldi çok memlunum bu kadar güzel olucağını tahmin etmiyordum.

Tepki
32
İsim
Ahmet
Bisiklet
Kron
Ogün Bey, kazasız belasız sürüşler diliyorum.. Darısı bizim başımıza inşallah :) Artvin`den herkese kucak dolusu sevgiler ~

EmreYILMAZ

Üye
Tepki
9
Ah bu uzun boylu olma durumu... Yol bisikleti almayı planlıyorum fakat boyuma göre birşey ayarlamaya çalışmaktan sıkıldım artık. (boy 1.98) Şuan bisikletim Salcano NG550 29er MTB bu bile küçük geliyor (Sanırım acemiliğime geldi küçük kadro aldım.)

Bisikletiniz hayırlı olsun rengi çok güzel siyah yeşil uyumuna hayran kaldım

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Hayırlı olsun,güle güle kullanın:harika: Trek dünyasına hoşgeldin :D

aycan turan

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Salcano
hayırlı olsun kazasız pedallamalar. bisikletin rengi baya bi guzelmiş seytanın kulagına... :D

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Hayırlı olsun. Bisikletinizin donanımı da çok iyi. Güle güle kullanın... :)

LeventK.

Daimi Üye
Tepki
84
Bisiklet
Mosso
Hayırlı olsun, diğer bisikletliler bakarken başlarını kaldırmak zorunda kalacak :D

Selahattin Aydın

Aktif Üye
Tepki
112
Bisiklet
Trek
bisikletiniz hayırlı olsun. güle güle kullanın. Allah kaza bela vermesin. profil fotoğrafıyla birleştirince bisikletli fotoğrafçı söylemi geldi. ben de hem fotoğrafçılıkla hem de bisikletle ilgileniyorum ama ikisini bir araya getiremedim.
güzel günler dilerim

Tunahan KORKUT

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Carraro
Bisikletiniz hayırlı uğurlu olsun . Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin dev gibi bisikleti :) Hem fotoğrafçılık, hem bisiklet birde basketbol olursa hiç şaşırmam :) :)

Ogün

Üye
Tepki
17
İsim
Ogün Demir
Bisiklet
Trek
@Kemalist1938
Teşekkürler Ahmet bey umarım sizde bir güzel bisiklete sahip olursunuz.

@EmreYILMAZ

Emre sıkma canını sanada yardımcı oluruz sen bisikleti beğen bi şekilde sana fiyat veririm. Fakat beğeniceğin bisiket Trek olmak zorunda sen kadronun size olarak söle yardımcı olurum. Benim ilk bisikletim ve saolsun bu forum bana cok yardımcı oldu çok fazla okudum arastırdım. Okuyarak teori olarak çok tecrübe kazadım. Yabancı bisiklet sporcularının videolarını kıtaplarını okudum ve öğrendım. Bu bisikleti almaya karar verdim. Ben bisiklet biraz sert kullanırım hoplar zıplar ucarım o yuzden mtb aldım ve ilk hedefim Kartepeden yada uludağdan aşaya sert iniş yapmak keyfin dibini vurucam.... Tabi kız arkadaşımda bisiklet sporcusu tek başıma olsam bu kadar keyim almam o yuzden eşinizin veya sevgilinizinde destek vermesi lazım. İlerde evlendikten sonra Trek Super fly FS9,9 SL xx1 getirticem. Fiyatına bakma araba parası :)))

@BF Okuru

Tşkler Sezgin bey

@Emre Yönlüer

Tşk ederim Emre bey kim ne derse desin her zaman Trek'e karşı sempatim var ve aldım. ;)

@aycan turan

Teşekkürler aycan her zaman ucuk renkleri sevmişimdir. istanbullular olarak umarım bir gün denk geliriz benim rengim belliii :)))) tanırsın :D

@M.Ozkul

Teşekkür ederim donanımı fena sayılmaz güzel ilerleyen zamanda güncelleme yapabilirim hatunla evlendikten soonra carbon superfly fs cift amartsörü yapiştircam :D

@LeventK.

teşekkürler levent bey aynen öle istanbullular benı rengimden tanır artık heheeh :D

@Selahattin Aydın

Selahhtin bey çok tşk ederim. Aynen ole Adobe'de (link) da eğitmenlik yapıyorum grafik tasarım fotoğrafçılık siteye girip inceleyebilirsin neler yaptığımı neler anlattığımı.

@Tunahan KORKUT

merhaba tunahan bey tşk ederim öncelikle aynen biraz öle oluyor doğru tahmin :) Grafik tasarım ve fotoğrafçılık eğitmeniyim aynı zamanda 15 senelik prof. basketbol geçmişim var lig'de basket oynadım. efes pilsen ted koleji istanbulspor ist belediye fmv ışıkspor vb.

Tunahan KORKUT

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Carraro
merhaba tunahan bey tşk ederim öncelikle aynen biraz öle oluyor doğru tahmin :) Grafik tasarım ve fotoğrafçılık eğitmeniyim aynı zamanda 15 senelik prof. basketbol geçmişim var lig'de basket oynadım. efes pilsen ted koleji istanbulspor ist belediye fmv ışıkspor vb.

ne kadar da güzel birçok alanda kendinizi geliştirmişsiniz :) bundan iyisi şamda kayısı ;)

Selahattin Aydın

Aktif Üye
Tepki
112
Bisiklet
Trek
@Ogün
Verdiginiz linki inceledim ve gayet basarili buldum. Allahin izniyle En yakin zamanda egitimlerinizden faydalanmaya calisacagim.

• Beğen
Tepkiler: Ogün