İnceleme iGPSPORT iGS618 Bisiklet Bilgisayarı

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.328
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yok artık pek geceden çıkmayı düşünmüyorum, hatta geçen gün planlanmış Eskişehir çıkışlı İstanbul turu için geceden almış olduğum Otobüs biletini bile iptal etmiştim, onun yerine Gebze Adapazarı Gebze yapmıştım,

Scudo
Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dün saat 9:10 gibi navigasyondan kaydı başlatıp rota dışı olarak önce pttye sonra decathlona gittim, kapalıydı 8.5 km kayıt vardı. bi kafeye oturup kahvaltı edenlerle birlikte 2 bardak çay içtim :) açılınca decathlon girip 2 adet iç lastik ve btwin 900 alyan seti aldım güzelmiş bayaa. arkadaşı bekledim biraz 11:00 gibi tura başladık kayıtlı rotayı izlerken bir yol ayrımına geldik nereye sapacağımızı ikimizde bilmiyorduk hemen navigasyonu kontrol ettim ve döneceğimiz yeri tespit ettim, işe yaradı ? 38. Km de sarımsaklı baraj gölüne ulaştık mola verdik şarj 2 diş eksilmiş görünüyordu @trainspotting35 üstadımın uyarısı üzerine bataryaya bağladım 15 dk da %100 oldu ve 106 km bittiğinde hala 2 diş şarj vardı.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.455
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)
(link)

Bunlardan birini almanız gerekli. Ben üstteki modeli kullanıyorum, yanlış hatırlamıyorsam Mehmet Bey alttaki modeli kullanıyor.

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Beğendiğinize sevindim :)
Aslında çok uzun video başka aksiyonlar da var ama uzun video insanı sıkıyor galiba. Bu video beğenilirse bana bir motivasyon olur. Eşim bile önce çok tehlikeli neden böyle yapıyorsun dedi sonra videoyu beğendi iş arkadaşlarına izletmek için link istedi benden ?

@trainspotting35
Hocam kolum tam iyileşmedi ayakta bile bisiklet süremiyorum henüz, dengesizlik oluyor. Bu hareketleri rüyamda bile göremem... :)

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.455
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Abone oldum kanalınıza. Videounun sonunda kanalıma abone olmayı unutmayın demenizde fayda var. ?? Komple videoyu virb garmin ile tamamen birleştirip sonradan mı kırptınız. Diğer türlü zor olur.

• Muhteşem
Tepkiler: Muhammet Ağrı
Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Önce virbledim sonra kırptım ama video bi yerde senkronize sorunu yaptı tam anlamadım en son ışıkta beklerken ilerde gidiyor göstergeler
@trainspotting35 üstad abone olduğunuz için müteşekkirim efendim :))

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

Myali

Forum Bağımlısı
Tepki
1.569
İsim
Sef
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
En fiyat performanslı gpsli ürün bu mudur arkadaşlar?Hangi modelini önerirsiniz?

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.455
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterir efendim.

• Beğen

rkurtcu

Aktif Üye
Tepki
197
İsim
Rüstem
Bisiklet
Cube
Arkadaşlar benim cihaz bluetooth üzerinden senkronize olurken transfer takılmaya başladı. Eskisine göre daha çabuk bağlanıyor fakat transfer donuyor. Hem uygulama güncellendi, hem telefonda pie güncellemesi aldı. Sorun bunlardan mı kaynaklı bilemedim. Son iki kaydımı PC üzerinden attım.

• Beğen
Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende sorun yok dediklerinizden birisi neden olmuş olabilir

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sensörlerin kopma sorununu kesinlikle teyit ettim. Dün rampa tırmanıyorum harıl harıl, arkadan iki bisikletli yetişti, beni geçerlerken bir baktım nabızda kadansta ekrandan uçmuş. Elemanlarda her ne model cihaz varsa benim makineyi anında etkiledi. Çok nadide hassas bir cihazım var :) gelenden geçenden etkileniyor. Folyoya sarmayı düşünüyorum cidden, belki kesilir şu elektronik karıştırmalar.

Ahmet TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.199
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Antrenman yaptığım güzergahta otoban üzerinden geçtiğim bir bölüm var. Bugüne kadar ne zaman oradan geçsem hız sensörü afallıyor ~16km/s hız bir anda kısa bir süre ~7km/s lere düşüyor.
Muhtemelen geçtiğim noktada yüksek bir manyetik alan var. Ara ara ekranda "cadance connected" görüyorum. Fakat sürekli kopma gibi bir sorun bugüne kadar yaşamadım.

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim iş güzergahımda da manyetik alan bol ancak sürekli kopma olmuyor sadece belli bir alandan geçerken Bluetooth kulaklık kesiyor ama sensörler devam :) bugüne özel bir durum oldu nabız bağlanmadı epey sonra bağlanıp koptu sonra devam sıkıntı olmadı

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.900
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Az önce son faaliyetimi yükledim buluta. Cihaza bağlanmada, senkronize etmede ve Strava'ya göndermede maşallah hiç sıkıntı yapmadı.

Telefon uygulaması geçen ay kendini güncelledikten sonra, cihazdaki eski faaliyet kayıtlarının hepsi senkronize edilmedi işareti aldı nedense.
Muhtemelen güncelleme, senkronizasyon sorunları yüzünden yapılmıştı. Cihazı telefona her bağladığımda eski faaliyetlerin hepsini sırayla indirmeye çalışıyordu.
Hepsi zaten bulutta olduğu olduğu için sadece yeni faaliyeti yükleyip bağlantıyı kesiyordum.

Eskileri az önce cihazdan sildim, o dert de kalmadı şu anda :)