Hopa Sarp'tan Kapıkule, Çanakkale - İzmir 2500 KM

Genç89

Daimi Üye
Tepki
276
Bisiklet
Merida
İşin açığı bende merak etmiyor değilim böyle bir tura ortalama ne kadar maliyetle çıkılmalı ? Bu arada tebrik ederim sizi. Cesaretinizle, bu başarınızla benim gibi nice gençleri cebinizden çıkarırsınız. Ayriyetten başınız sağolsun gerçekten çok üzüldüm.

• Beğen
Tepkiler: bisiklethobimiz
Scudo

bisiklethobimiz

Cemsiz 7 Yıl
Tepki
1.564
İsim
Coskun ortacakiroglu
Bisiklet
Bisan
@Genç89 çok teşekkürler. çok yüksek bir maliyet olmadı diye düşünüyorum kredi kartının detayını inceledikten sonra gıda. giyim Otel Ekstralari ayrı ayrı yazarak bilgi vereceğim amacım herkesin yapabileceğini yaptım. ama ilk önce medeni cesaret oldumu. gerisi geliyor. iyi akşamlar

Sarp gidiş 100 tl.
İzmir donus 70 tl.
ayakkabı 45 tl.
Otel 4 gün 165 tl.
vapur 41 tl. 9 tane vapur toplamı
su. 10 tl.sakarya + istanbul
kutu Cola 1ad. 2 tl. İshal için
ciğer tava 35 tl. Edirne (sözüm vardi)
ıslama köfte 32 tl. Sakarya (sözüm vardi)
toplam 500 tl. benim gıda harici harcamam çıkan olursa eklerim
günlük gıda harcaması 50 günde
10 tl. den 500 tl.
20 tl den 1000 tl.
50 tl. den 2500 tl. (4 saatte bir yemek yerim dersen ) benim harcamamı kesin rakamı cikarip.önümüzdeki günlerde çıkarıp yazarım.

Genç89

Daimi Üye
Tepki
276
Bisiklet
Merida
@bisiklethobimiz Dediğim gibi yazdıklarınızı gıpta ederek okudum ki sizden çok çok daha genç olmama rağmen ve çok istememe rağmen cesaret eksikliğimden ve korkularımdan ötürü uzak duruyorum ama ilerde sırf bu yüzden pişman olabileceğiminde farkındayım. İşte siz ve sizin gibi diğer abilerimiz sayesinde benim gibileri de motive ettiğinizi bilmenizi isterim. Emin olun bu çalışmanız hiç yoksa bile benim gibilere ilham kaynağı olduğunu bilmenizi isterim

bisiklethobimiz

Cemsiz 7 Yıl
Tepki
1.564
İsim
Coskun ortacakiroglu
Bisiklet
Bisan
@Genç89 çok teşekkür ederim. birileri yapıyorsa sizde yapabilirsiniz. bütün iş doğru hedefler seçebilmekte. Burada bana uyan az km.ydi. hem ertesi güne daha enerjik kalmamı sağladı. hem uzun yol şoförü gibi sadece yol yapmadım. yöre halkı ile hem diyaloglara girdim. hem yöreyi daha fazla tanıma imkanım oldu. çokta güzel oldu. benim amacım daha çok bisikletli insanların şehirler arası yollarda olması. tur yapması. 53 günde sadece yabancı bisikletciler gördüm. ) gün gün (link) web sayfasında yazmaya resimlemeye ve videolarina başladım. takip edebilirsiniz.

Genç89

Daimi Üye
Tepki
276
Bisiklet
Merida
@bisiklethobimiz Haklısınız aslında ama işte cesaret lazım o cesareti yakaldığım an kendimi atacağım yollara. İşin açığı nir yandan tura yönelik malzemeleri toplamaya başladım bile şimdiden. Halihazırda planım yok ama beni psikolojik olarak da hazırlıyor bir nevi. Sizin ki gibi bu yazılar benim gibi ilk defa bu işi yapacak olan biri için aynı zamanda rehber de oluyor. O yüzden merakla bekliyorum yazılarınızı

bisiklethobimiz

Cemsiz 7 Yıl
Tepki
1.564
İsim
Coskun ortacakiroglu
Bisiklet
Bisan
@Genç89 son 3 yıl gittiğim yerlerle ilgili 150 ye yakın yazı web sayfam (link) da son turumla ilgili bilgilerde sensiz 5 yıl bölümünde gün gün yazıyorum. resim ve videoları ile takip edebilirsiniz.

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@bisiklethobimiz ....oncelikle vizede yasayan bir giresunlu olarak tebrik ederim bende mayis ayinda 14 gunde 1050 km yaptim..tura baslamadan once sizi davet etmistim keske gelebilseydini.nisan ayinda fethiye..hatay samandagi yapicam artik ugrarim bari size