Hollanda

kafkas

Üye
Tepki
70
Bisiklet
Scott
@TARIK-NL
Hollanda'yı hepimiz bisiklet diyarı olarak biliyoruz. Bisiklet durakları, yolları vs. bizlere biraz bahseder misiniz ?

• Beğen
Tepkiler: TARIK-NL
Scudo

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
hoş geldiniz tarık bey.

(hollanda dendi mi, hemen yüzüm güler benim :) nijmegen'de (4 days marches'a katılmıştım) ve amsterdam'da geçirdiğim 12 günüm var... bu kadar kısa zamanda bir insan bir ülkeyi ve insanlarını nasıl bu kadar sever, hala aklım almıyor. hepsi 4 days marches'ın suçu bence : )) )

EDIT: ah... başlık ocak ayındanmış... hoş geldinizi kalmamış artık : )))

• Beğen
Tepki
0
İsim
Ramis Karakas
Bisiklet
Giant
Hollanda'dan sevgiler arkadaslar.

Isyeri araciligi ile almis oldugum Giant Aero CS1 model sehir bisikletimi Turkiyede ilgilinenlere satmak istiyorum. Bu siteye bugun uye oldum, ancak birturlu ILAN veremiyorum, acemiligime bagislayin.

karakasramis @ hotmail com uzerinden bana ulasabilirsiniz

upload_2015-6-17_10-8-8.png

TARIK-NL

Üye
Tepki
2
İsim
TARIK
tesekkurler Lenora Nora

@O.IŞIK
Hollanda bisiklet kulturunun besigi 7 den 70e herkesin olmazsa olmazi yurumeyi ogrendikten sonra ilk is bisiklet surmesini ogrenmek.Harika bisiklet yollari var,bisiklet yolunun olmadigi koy bile yok.Trafikte herzaman oncelik taninir o yuzden cok rahat dolasilinabilir.7 yasinda oglum var bisiklet hastasi beraber gezeriz( biz Turkler hollandalilara nazaran az kullaniriz)sabah okul ve is saati yollar hep bisikletlierle dolu.hollandali is arkadaslarimdan 15-20kmlik mesafeyi bisikletle gidip gelenler var.Belediye baskani doktor ogretmen polis hic farketmiyor herkesin is,spor ve keyif gezisi olrak kullaniyor.

Hollandalilarin geneli yabancilara karsi ilimlidir konuskanlardirlar kucuk ve sirin bir ulke tatil ve gezi icin ideal ama uzun kalmak icin biraz SIKICI
yolunuz duserse beklerim selamlar

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
Anlasilan hollandada bisiklet forumlarina kalabaliktam girilmez

Tepki
35
Bisiklet
Cube
@TARIK-NL
Bisiklet kullanicilarinin fazlaligindan dolayi forumlarin cok kalabalik olabilecegini ima etmis. :)

erencaner

Forum Demirbaşı
Tepki
264
İsim
Eren Caner
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Dahon
@TARIK-NL Tarık bey merhaba, ben esimle birlikte katlanir bisikletlerle ekteki haritadaki gibi bir tur yapacagiz. Tamamen kiyi seridinden de gidebiliriz. Hangisini yapalim sizce?

Cadirimizi kendimiz goturecegiz. Nerelerde en uygun fiyata kalabiliriz camping olarak?

Genel olarak rotada dikkat edilmesi gerekenler, gezip gorulmesi gereken yerler, kamp alanlarindaki bisikletlerin guvenligi gibi konularda ne önerirsiniz?

Biliyormuşsunuz mutlaka gibi yazdim ama yardimci olabilirseniz cok seviniriz. Paris' ten otobusle Lille'e oradan bisikletle veya trenle Brugge'e gecmek amacimiz. Toplam tatil suremiz 11 gun. Teşekkürler şimdiden.

Dosyalar

• Beğen

TARIK-NL

Üye
Tepki
2
İsim
TARIK
@erencaner

Merhabalar erencaner
Sanirim Fransa'da oturuyorsunuz
Verdiğim bu linkten fikir edinebilirsiniz

this HTML class. Value is (link)
Rotterdam tarafından den haag tarafina geçmenizi öneririm. Kıyıdan yukarı tarafa sonra amsterdam dan utrecht te gecebilirsiniz Camping ile Nerede ne şekilde konaklayacaginiz size kalmis birsey. Kendim boyle bir tour yspmadigim icin maalesef camping hakkinda oneri veremeyecegim.ama yukaridaki linkten fikir edinebilirsiniz.
katlanir bisikletin avantajı ile hollandanin her tarafını 11 günde 2 3 defa tur atabilirsiniz.
Hava kosullarinida dikkate almayi unutmayın. Bol sanslar

• Beğen
Tepkiler: erencaner
Tepki
18
Ben de hollandadayım yaş 16 yarış bisikleti kullanıyorum.siz hangi şehirdesiniz ?
Foruma hoşgeldiniz.

erencaner

Forum Demirbaşı
Tepki
264
İsim
Eren Caner
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Dahon
@TARIK-NL selamlar; Turkiyede oturuyorum İstanbuldayim. Tatil icin once Fransaya gidecegiz. Tesekkurler. ;)

• Beğen

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
Arkadaşlar Amsterdam veya Breda'da bildiğiniz büyük ölçekte bisiklet mağazası var mı? (Örneğin yol kadrosu satan, grupset satan) Cevap geleceğini sanmasam da bir ümit soruyorum :utan:

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.005
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
2 hafta içinde koblenz üzerinden çıkıp amsterdama pedallayacağım bende.