Heybe ve Bagaj Yardımı

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
(link)

Arkadaşlar üstteki linke Merida'nın çokta büyük olmayan yan çantaları ince gizlenebilen kumaştan oluşan bir heybe mevcut.Çokta ağır olmayan bu heybe hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.

Ayrıca fiyatı uygun-kalitesi ortalama olan bir bagajı nerden almalıyım?

Scudo

Automathx

Daimi Üye
Tepki
80
Bisiklet
Salcano
Ürünü inceledim aslında şehir içinde kullanışlı bir ürün ama uzun yolculuklarda fazla eşya taşıyacağını sanmıyorum .

• Beğen
Tepkiler: emin tak

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Ben de uygun fiyatlı bir heybe nerede alırım diye merak ediyorum...

Ayrıca ürünü çok beğendim. Adeta yanımızda taşıdığımız çantalar gibi, askısı var ve cepleri içine girip taşınabiliyor. Yahu şu insan aklına hayranım yahu. Ne pratik şeyler yapıyorlar...:)

Bazen düşünüyorum, evdeki kullanmadığım çantalardan heybe benzeri (en azından tek taraflı) bir şey yapılamaz mı? Açıkçası bende almak istiyorum ama bütçe meselesi işte...

• Beğen
Tepkiler: emin tak

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
@Ömer Gündoğdu

Fİyatı 26 dolar 47 lira ediyor.Fiyat uygun mu sizce? Uzun yollada ilgili sanırım bir sırt çantası takvise ile kamp vs. yapılır diye düşünüyorum.
Doların yükselmesi kötü oldu daha 1 ay önce bu siteden alışverişi 1.5 liraya yaparken şimdi 1.85 liraya yapıyormuş gibi oluyor.

Salih abi teşekkürler..Bende heybe dışı kullanımada çok uygun gözüküyor diye düşünüyorum.

Bİrde bagaj tavsiyeniz var mı?

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Bagaj (pannier) olarak borulu olanları (çünkü hafifler) tavsiye ederim. Bunlar alüminyum borulardan imal edilmiş ve tıpkı bisiklet gibi mühendislik eserleri. En kötüsü 25 kg.'ma kadar taşıyor. Elbette borunun et kalınlığı ile doğru orantılı bu taşıma mevzusu.

Eray Helvacı

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Scott
daha ucuzları var bulabilirsin bisikletçilerden internette pahalı olur sanırım :)