Hesabımın silinmesini istiyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Serkan Mıstınoğlu

2004 senesinde kuruldu bisiklet forum ,yanlış hatırlamıyorsam,10 ocak 2009 senesinden beri oldukça fazla etkinliklere imza attım serkan,bu arada bu forumda bir bisikleti eskittim,scott scale 30 'u,16 haziran 2015 'de giant tcr ile başlayan 8'inci bisiklet ile yola devam edeceğiz,beni bilirsin laf üretmek benim işim değil,sele üstü benim ,saha benim ,bisiklet sporunun hakkını vermek benim işim,
Herbalife 'e uğradım vücut 47 yaşında imiş buda gösteriyorki bisiklet sporu yaramış,61 yaşındayım vücut 47 yaşında vücud oldukça geriden yaşımi takip ediyor bunun diğer nedeni sigara alışkanlığı yok keza içki,erken yatıp kalkmak önemli ,günde 6 -7 saat uyku bana yetmekte ,doğru beslenme önemli,burada bisiklet sporunu amatörce uygularken beslenmeyede değindim ,herkesin metabolizmasi farklı olabilir ,
Bisiklet forum ile ilişki ne zaman biter ,bu forum kapanırsa,birde ülkemizde gran fondolar sona erdiği vakit benim konumum ne olacak,çünki yarışların bitmesi idmanların oneminide bitirirmi ,ne için hangi hedef için idman yapacağım,eskiden gran fondo yoktu,2015 'de başladı çok geç kalındı,forumda 2009 -2015 arası önce gezi anlayışında turlar düzenlerken sonra işi biliyorsun performansı 'a kaydırdık,
Bu performans idmanları 2016 'da ilk yarışta meyvesini verdi,durmadım çalıştım 2017 'de gene emegimin karşılığı bana moral verdi,şunu bilmek lazım yarışlarda kürsü hedefiniz var ise çalışacaksınız,azimle hemde,başarıyı yakalayan gençlere asla forum nezdinde lafım olmadı,ismail çavuşoğlu buraya üye değil ama onu orta kanaldan kutladim,43 km 'de 40 ortalama yaptığı zaman sene 2016 idi,yaşıda 19 idi,böyle gençlerde var ,,,,
Forum devam ediyor,2004 - 2018 ,tam 14 sene dile kolay inşallah devam edecek,,,,tabi gran fondolarda,ha biterse ne olur ,eski durumuma dönerim gene kısa mesafe non stop idmanlara,,,,

Scudo

parathoner

Aktif Üye
Tepki
345
İsim
Kerem
Bisiklet
Dahon
@Serkan Mıstınoğlu

Olayı bilmiyorum ama sizin yorumunuzdan ben bunu çıkardım. Lütfen böyle olmadığını söyleyin; Diyorsunuz ki parayı basmış, siteyi ve kullanıcıları satın almış. Kendi hakkında kötü yorum yapanları (hakaret ve küfür hariç dediklerim) susturabilir yani.

emr-e

Üye
Tepki
42
İsim
Emr-e
Bisiklet
Diğer
ben foruma hergün bir kaç kere giriyorum ama çok yorum yapmıyorum benim gibi çok kişi vardır eminim gizli takip respect @bisikletgundemi

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Banla banla banla banla ye
Banla banla ye beni
Hiç doyamazsın tadıma
Bütün numaralar bende
Sen de var benim farkıma

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@iskender şerit

Valla iskender forumu kullananlar serkanın dediğine göre kı doğru,en fazla bisiklet parçaları için kullanıyor,iskender bak şu mehmet sunu varya ,bisikletin hakkını veremedim dedi en azından sunu kendini eleştirdi ,çünki mehmet evli öyle kolay değil ,hanımamı vakit ayıracak yoksa her pazar yoğun idmanmi yapacak ,yapamaz ayak zincirle bağlı, kafa dengi eşin olur anlarım ama bu her zaman mümkün değil çocuk sahibi olanlar için zor durum ,ha başaran varmı vakit ayıran vardır elbet ,
Forumun eksik yönü iskender her ilden performans takımlarının olmaması ,
onların olmaması bence çok büyük kayıp ,birde öyle uzun zaman bir performans ekibi götürmekte zor iş ,,,

@mehmetsunu

Senin durumun demirel gibi oldu 6 kez gittin ama gene geldin ,mesajıni hatırla,sunu sen iyi kalplisin bunun farkındayım sende kötülük yok,yanlız bazen attığın mesajlar ters tepebiliyor ,

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.141
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Serkan Mıstınoğlu

Kusura bakmayın hocamda on bin lira yıllık ücret nedir ya?:eek: Bir ticaret sitesi değilki burası o kadar gideri olsa, normal bir form burası, kendi upload alanı bile yok,link göstererek foto paylaşımı yapıyor. Bir alışveriş sitesi olsa, birden fazla çalışanı olsa,yüksek depolama alanı olsa, giderleriydi site harcamasıydı bu değerlere evet ulaşabilir. Bildiğim kadarıyla bir siz bir tanede diğer admin olmak üzre 2 tane gönüllü admini var ve bir ücret almıyor bu konuda? Öyleyse bu fiyatların çıkmaması lazım. İlk kurulurken özelliğine göre tabi biraz tuzlu olabilir ama ondan sonrası sabit bir host,server parası verilmesi lazım.Oda yıllık on bin lira olmaması lazım değil mi?:krktm:

• Beğen
Tepkiler: pancama

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@iskender şerit

Hatırla eski adamları bizim ekibi hepsi çekti gitti,mehmet şer mtb kralı,aytekin erzan ,fırtına egimci,dapoet alper,karabulut,onur berberci ,korsan hasan ,özkan aydın,bizim tayfalar uğramaz oldu,bahtiyar erkan furkan ,korcan bıraktı performans sürüşlerini kerim ara verdi,yunus özdemir sık sık uğramıyor,
Aşağıda serkanin tesbitleri önemli iskender

Güzel bir noktaya parmak bastın (link) abi, forumda gerçekten de yerel bisiklet grupları yok. Bu tarafta (Avrupa) çok eskiden AYPG foruma girip çıkmış ama artık kullanmıyorlar, bunun dışında büyük gruplardan Hi-Ride grubu, 5.30 grubu, ANKA grubu, daha sonra daha PUB grubu olarak geçen Küçükçekmece bisiklet, Yeditepe bisiklet ve daha az kalabalık olan Zeytinburnu bisiklet grupları var ama dediğin gibi bu grupların hiçbiri forumda yok :snzdglsn:Nadiren bu grup isimleri geçiyor, bu gruplara üye olanlar da foruma ender olarak girip çıkıyor.

Fakat karşı taraftaki (Anadolu) gruplar forumda kesinlikle yok :D Çok sağlam gruplar var karşıda. 1-2 kez sürdüm onlarla çok elit insanlar gerçekten de :cool: "Oo dostum şapkanı nereden aldın çok güzelmiş yea" şeklinde sorulup "Bunu geçen yıl İtalya ziyaretim sırasında aldım adamım" şeklinde cevap alınan gruplar çoğunlukta o yakada :D:eek: Ama çok sağlam sporcular ve triatletler var o tarafta :asik:

Tespitlerime göre foruma çoğunlukla bisiklette yeni üyeler sıklıkla girip çıkıyor. Daha çok lastik değiştirmek, bisikleti hızlandırmak, ortalamayı yükseltmek, veya ilk kez bisiklet almak, forma almak, spd'ye geçmek, internet alışverişi gibi genel konular hakkında forumda araştırma yapılıyor. Bilgi sahibi olundukça foruma pek ihtiyaç kalmıyor/duyulmuyor o_O Daha çok yeniler girip çıkıyor buraya. Ama ortalama bilgi sahibi hale geldikten sonra foruma girmeyi bırakmaları ilginç

Anadolu yakada bir feridun tezbasaran efsanesi var iskender eski şampiyon türkiyenin en sıkı egimcisi can sakarcan var onlar buraya üye değil ,pist şampiyonu murat var ,feridun ile murat ile pedalladim ,murat duzde iyi ,yaşı 55 ,
Feridun 68 yaşında eğimde canavar 52 -39 arka 11 -23
Çok fena adamı yere serer ,birlikte tırmandık kiptasi ,önden kopartti,60 'ların 70 'lerin efsane egimcisi,,,,,,

Arkadaşlar konuyu açan kişi olarak şikayetimi dile getirdim,bisiklet forum hakkında sikayetlerinizi başka bir konu açarak tartışın ,konunun özü bisiklet yarışlarında bulunmamamis olanların ahkam kesmesi,onlar bir kere yarışa girecek neyin ne olduğunu anlayacak,yarışa gezi maksadı ile girip hiç bir iddasi olmayanlara lafım yoktur ,zati onlar baştan iddasiz olduklarını yinelemislerdir,onlar kendini tanıyor ve biliyor,bisiklet forumda yol bisiklet yarışları konusu var olduğu müddetçe bu konuya iddalı olanlar kürsüye talip olanlar olacaktır,forumda kaç kişi kürsü gördü bu arkadaşlar başarıya giden yolu paylaştılarmı ,aynen paylaştılar bahadır gürel,forumda uzun zamandır yok,eski konularını arayın bulun ne yazmış,
Niyetiniz yarışlara girmek ise kendinizi gelistirmek ise bahadirin konuları önemlidir ,ayrıca yarış stratejisi konusu açıktır ne yaptığımı orda görebilirsiniz

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kudret Kurtcebe abi ben yine bişey anlamadım, benim yazdığımdan bir cümle ile bahsedip yine performans idman ve yarışları hakkında 50 cümle yazmışsınız. Size, idmanlarınıza, yarışlarınıza saygısızlık eden yok. Siz yaptıklarınıza devam edin. Başkaları yapmıyor diye neden sinirleniyorsunuz? Anlamadım ki. Yoksa mizacınız mu onu da çözemedim? :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@seydieser

Konu sen değilsin dostum üzerine alınma,,,,

@seydieser

Yarışlara girmeyip ahkam kesenler var onlara lafım,herkes performans 'ci olacak diye bir durum yok,yol bisiklet yarışları konusuna girip havadan atanlara lafım size değil,
Bu konu tamamı ile bununla ilgili ,birde sitemim var tabi her ilden performans ekiplerinin konuları yok,,,bu büyük bir eksikliktir,bisiklet sporu adına ,disiplinli çalışan gruplardan bahsediyorum

Forum benim olsa idi aynen performans grupları için kilitli sistemi yapardım,forumu aynen face gibi yapardım,face 'i sevmem ama iyi tarafı orada grup kurabilirsiniz istediğinizi alırsınız,burada böyle kilitli bir sistem malesef yok,burda tartışmalar olmuştur geziciler ve performansçilar arasında ,bunlara ödün vermeyecek bir sistem gerekir oda kilitli sistemdir ,her önüne gelen o konuya mesaj atamayacaktır siz üzerinize alınmayın,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kudret Kurtcebe
Peki, sizin gibi sporcularla gurur duyuyoruz zaten. Başarı ve azminizin devamını dilerim. Aslına bakarsanız biz bu yaşta bile sizin yaptıklarınızın yarısını yapamıyoruz, ama iş güç eş çocuk aile derken günde yarım saat, bir saat bile bize ilaç oluyor, o kadarı ile mutlu olmaya çalışıyoruz. Elimizden geleni küçümsemeyin sadece bu bize yeter :) Saygılar.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kudret Kurtcebe

Yukardaki 21 arkadaşa teşekkür ederim , burada tek başıma ferdi çalışmamı yapmaya devam edeceğim

Yöntemlerim çavuş hartman sitilidir. Performans idmanları ağırdır ,
Anadolu yakası anca sahilde tuzla düz yol çalışır benim etaplar öldürücüdür,
2009 senesinden beri idmandayım ,,
Benim kitabımda merhamet yoktur performans idmanlarında durmak yoktur ,duranın ehliyetini alırım ,30 km çok sert egimlerde idmanlar martta başlayacaktır ,,,,ferdi olacaktır konu içinde paylaşılacaktır ,
30 km idmanlarda lastiği patlayan kendi değiştirecektir ,merhamet yoktur derken bunu kastediyorum ,benle çalışanlar bilir beni bekleyenler aynen fırça yemiştir ,idmanlarda gücünü bilmeyen pek çok genç gördüm hepsi kayboldu gitti ben benim davama inanmış az gençler ile yola devam edecegim banlananlar bu foruma performans açısından katkısı olmayanlardır çogunluk burada performans bisikletçisi değil forumda süper dede ,yani mümtaz ile tarz farklıdır ben sertimdir bu arada mümtaz dostumun çalışmasını ferdi olarak takdir ederim ve etmeyede devam edeceğim

Çavuş hartman ,,,,serttir savaş nedir çömezleri eğitir [ metal kaplı kurşunu seyredenler bilir ], ,,,,,onla farkımız şudur
performans bisikletçisi sert olacak dayanıklı olacak ,yediğine dikkat edecek ,idmanlarda lastiği patladığı zaman kendi yapacak ,zorun ne olduğunu 30 km çok sert eğimlerde durmadan giderek öğrenecek,
Ve 50 km ,bi kere gerçeğini farkedecek ,bu iş gezi bisikletçiliğine asla benzemez

savaş dostum 2018 'e ait tüm konuları kapattığın için teşekkürler bi zahmet bunuda kapatırsan sevinirim iyi forumlar,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.617
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93