hayatta kalmak için ipuçları

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Teşekkür ederim. Ben macera peşinde koşmuyorum. Sadece bilmeden o maceraya girersek ne yapacağız onu tartışmak istiyorum. Bu arada ilk yardım eğitimi aldım, bana yetecek önemli bir kaç düğümüde biliyorum.Tabi bunlar bana tam olarak yetmez fakat yinede hiç bilmemekten iyidir. Her an başımıza bir şey gelebilir. Herkesin böyle belgeseller izlemesinde fayda var. Tabii yaşayarak öğrenmek daha önemli ve akılda kalıcı.

Scudo

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
"Issız bir tropik adaya düşsek" derken? Uçaktan mı,yoksa paraşütle mi?:) Tropik olması şart mı? :) Bisiklet uçağın kargo bölümünde mi,yoksa direk bisikletle mi düşüyoruz?:) Adada "Lost" dizisi benzeri bir sığınak var mı? Sawyer ile rekabet edebilme gücümüz nedir? Robenson ve Cuma ile karşılaşabilir miyiz?:)Hepsinden önemlisi Evangeline Lilly 'de orada olacak mı:)
Günümüzde Issız ve tropik bir adaya düşme ve sağ kalma ihtimalinizle,gökten kafanıza kör bir fil düşme ihtimali eşittir.Allahtan ümit kesilmez.:)

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
@Derya Keçeci

Bölümün adı garip ama ıssız olmasa bile en yakın yardımın 300 km mesafede olması sanırım insan için epey güç bir durum :) Bu arada tropik ada olmasına gerek yok ordaki hamam böceği yağmur ormanlarında da var hangisini istersek onu yiyebiliyoruz Derya abicim :)

• Beğen
Tepkiler: Derya Keçeci

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben zaten tam olarak ada demedim. Bu bir adada olabilir, bir dağın başıda, belkide okyanusta kalırız gemimiz batar (belli mi olur?) . İşte böyle durumlarda ne yapacağmızı sordum, yani ıssız tropikal ada ile sınırlandırmadım.
SAYGILAR

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
ömer bear grylls in ' ıssız bucaksız ada ' bölümü var arkadas link atmıs zaten ona bak :)