harcırah ödemeleri

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
@mustea7

aksaray ve polonezköy için osmanın yanına nereden baksanız 10 kez çıktım...Sonunda osman dayanamayarak bana "ya sık sık gelme şef görürse bize fırça kayar..telefon aç söyleyelim... " dedi. Ben de şu cevabı verdim:" Osman ben hem para için hem de seni görmek için geliyorum bakalım ne zaman atılacan diye..."...Tamam paran yatacak deyip başından savurur osman beni...

Kıssadan hisse: "Osmanla ne kadar çok yüz yüze gelirseniz paranız o kadar erken yatar...Telefonlar biçare."

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Aslında bu iş için iyi bir biçimde örgütlenme gerekiyor. Bu kadar konusulanlar burada yalan mı? yani kendi aramızda konusulan dedikodunda mı ibaret:( Hayır tabiki bunlar gerçeklerden ibaret!! Eğer iyi bir şekilde örgütlenip sesimizi topluca federasyona duyurabilirsek amacımıza ulaşabiliriz. Madem bisiklete destek veriyorlar hani kanıtı? Hani Harçlarımız???? :eek: "Daha yatmadı! Yatacak deniliyor...? Muamma!!???" Nedenini kim sorgulyor? Ya da burada kaç kişiyiz? Burada olan kadar olmayan bisikletçiler var onların adına burada konusuyoruz lütfen birbirimizin hakkına sahip çıkalım ve federasyonu bize olan hakkını ödemeye davet edelim :) bir an önce!
Bu konuda İlgi ve alaka gösteren herkese müteşekkirim..

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Ben tur'un bitmesini bekleyip ondan sonra organize bir şekilde harekete geçebiliriz..
Ancak Zeki sen harcırah alabileceğine emin misin? Yarışı tamamlayanlar arasında ilk %66'ya girenlere harcırah veriliyor. Sen sanırım iki yarışta da ilk %66'nın dışındasın..

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

ilkerduver

Üye
Tepki
17
ya yatırsınlar sunu ya ayakkabı alacaz polonezköyden önce bunun alışma devresi var daha neyse bekleyelim bakalım

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@OR700

Yoo gayet bilinçli olarak yazdım %66'yı ;)
Çünkü yarışı bitirenlerin ilk üçte ikisi harcırah alır aslında.. Bu da tam olmasa da %66'ya daha yakın bir değer ;)
%65'in çıkış noktası da burasıdır aslında.

• Beğen
Tepkiler: sprint

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@d.berkay

Haklısın Berkay. Barajın dışındayım fakat burada harclarını alamayan arkadaşlarım oldugu müddetçe ben de en az onlar ve sizin kadar rahatsızlanıyorum:(... Bu konuda herkes elinden geleni yapmalı bence.. Buradaki arkadaşlarım magdur oluyorlar ben onların adına da burada sesimi duyurmak istedim sadece..

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Tamamdır Zeki o zaman. Teşekkür ederiz..
Ben senin boştan yere umutlanmanı istemedim sadece..

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
@Zeki.Alper

kardeşim sen federasyonu federasyona şikayet emtek gibi yani bir ata sözü vardı unutum ya yani federasyona şikayet 15 yılı geçiktir yapılır ordakler zaten düznesizlik yapıyorlar çıbanın başına gidiyorusnuz yani bence olumsuz boşa kürek çekmek gibi anlatamıyorumki anlatmak istedikleirmi yani federasyona şikayetle bence cözüm zor olur gibi ama genede umarım herkes duyarlı olurda bir girişimler yapmaya çalışır burda konuşup burda bırakmıyalım sonuçta ihtiyac sonuçta bizler için belirlenmiş bir ödeme yani allah yardımcımız olsun hepimizin

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
federasyonu bende aradım defalarca ama bu gelen sekreter bi türlü yerinde olmuyo malesef arkadaşlar hep haftaya hesabınıza geçer deyip kapatıyolar telefonu bu iş yaş gibi bana göre şimdi bide cumhurbaşkanlığı yarışı var bahaneleride var artık

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
fethiye yol yarışının harcırahları adanay gitmeden son gün öndenmişti geldiğimde pazartesi federasyonu aradım genel sekreterimiz adanadaydı yeni geldi bu hafta yatar dediler federasyonu aradım az önce kimse cevap vermedi
yarın resmi tatil hafta sonuda yatırmazlar

• Beğen
Tepkiler: Mösyö-balerin

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Anlamıyorum ya yolcuların harcırahları bizim yarıştan sonra olmalarına rağmen yatıyorda bizimkiler neden hala yatmıyor?
Bende şimdi aradım ama açan yok hala.. Mustafa birde merak ettiğim bişey var Fethiye için size ne kadar verdiler harcırah?

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
230 lira verdiler fethiye yarışını önce verdiler çünkü biz adanaya gittik lazımdı alanyayıda pazartesi yatıracaklarmış osman abi öyle dedi pazartesi hesaplarınızda olur dedi

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
nerdeeeeee......

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
vala büyük ihtimal pazartesi hesaba geçicekmiş

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
@d.berkay

Berkay dün(çarşamba) osmanın yanına çıktım yarın yatacak dedi.Dedim hangi yarın...Cuma da yarın pazartesi de yarın allah bilir hangi yarın diye osmanı bozmuş durumdayım...

Bir de yatacak miktarları öğrwndim alanya için

Sana 209 - bana 209 - ozan'a 163 tl yatacak diğer ankaradan gelecek arkadaşlar bilgilenmesi açısından yazıyorum... 2 gün için 209 - tek gün için 163 tl ankara için...

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
valla fedarasyon gayet iyi veriyor yine ,bizim zamanımızda verilen paralar çok komikti, bilen bilir.:D

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar