harcırah ödemeleri

Scudo

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Bakın ortalık biraz yatışınca herkes aynı şeylerden bahsetmeye başlamış gibi.

Biraz daha gayret ve özen arkadaşlar. ;)

eniskaratut

Forum Demirbaşı
Tepki
159
arkadaşlar hiç bilgisi olan varı erzincan harcırahı ne zaman yatıcak..

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
polonezköy den sonra kemaliye yatacaktır...sırayla yatırıyorlar ya..

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Arkadaşlar konuyla biraz alakasız ama yeni konu açmaktansa burdan sorayım dedim.Çalışan arkadaşlar yarışa nasıl katılıyorlar? İşyerinden nasıl izin alıyorlar? Ben Federasyona bağlı lisanslı sporcuyum 3 gün yarışa gideceğim dediğinizde tölerans gösteriyorlarmı? Federasyon,çalışan sporcular için izin kağıdı vs. gönderiyormu?

Birde yol yarışlarına bakıyorum genellikle hafta içi yapılıyor haftasonu yapılsa daha iyi olmazmı?Mesela teknik toplantı cuma akşamı olsa yarışta cumartesi-pazar olsa pazartesi herkez işine gücüne gitse.

Ben şu an öğrenciyim ve bir aksilik olmazsa seneye sağlık sektöründe çalışmaya başlayacağım ve yol yarışlarına katılmayı düşünüyorum ancak bu işyerinden izin alma işi kafamı kurcalıyor siz nasıl izin alıyorsunuz?

zorbeyonur

Forum Demirbaşı
Tepki
642
O senin kabiliyetine kalmış :D Ben her cumartesi izinliyim :D Birazda patrona bağlı bu konu ;) Şeker gibi patronum var benim ;)

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@FREEKARTAL

2 gün içerisinde o kadar çok yarış yapılamaz ancak federasyon sizin için masterlar yarışını cumartesi pazar yapıyor yani bir şekilde lisansınızı verirseniz toplantıya katılacak bir kşşiye sorun olmaz

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Arkadaşlar, Polonezköy yatırıldı mı? Parasını çeken/alan var mı?

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@emrullah

mesela ben gerçekten zor giriyorum yarışlara masraf masraf başka bişe deil şurda bir kaç adet zevk alalım ve birileride bize yardımcı olmalarını isteriza ama ne yazıkki yarıştan soğumak istiyorum... yani sponsor ve yarış düzenliyenleri kötümsemek de istemiorum onlarında nice emekleri var nankörlükte yapmak istemiyorum ama yani bir şeyleri yapıyorsak eşit ve düzenli bir şekilde yapmalıyız bugün olumlu anlaşıoruz bir günde olumsuzz