Hangisi ??

Recep Can

Üye
Tepki
1
Merhaba Arkadaşlar Ben Yeni Üyeyim 1. Dönemin Sonunda Bisiklet Alacağım İki Şeçenek Var
1. Sedona 761
(link)
2.Scott Scale 80
(link)

Şimdiden Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim Hayırlı Forumlar :D :D

• Beğen
Tepkiler: Tunç OĞUZ
Scudo

Tunç OĞUZ

Aktif Üye
Tepki
70
Kesinlikle sedona al. Hem donanımları daha üst seviye hem de daha şık. Tabi bu benim yorumum, bakalım üstadlar neler söyleyecek...

• Beğen
Tepkiler: Recep Can

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bence de Sedona.

• Beğen

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
217
@Recep Can

Sedona 761 de hidrolik disk var scale80de v fren özellikle arazide kullanacak olsam sedona 761i tercih ederdim ve tabii ki görüntü olarak da sedona daha ağır basıyor.:in:

• Beğen

Recep Can

Üye
Tepki
1
Tamam Arkadaşlar Sedona 761 Alacağım Albeni Diyen Bi Bisiklet Yorumların İçin Teşekkürler :):)

ömürcan güler

Aktif Üye
Tepki
25
Bence çok derin suların içine girip çıkmayacaksan veya çamurlarda dolaşmayacaksan Disc Fren gereksiz ağırlık yapar. Bence Scott al derim hem biraz da paran artar onunla da modifikasyon yaparsın. Benim nacizane fikrim. Herkesin önerisine kulak ver derim.

yasin emre erdoğan

Aktif Üye
Tepki
92
ben fikrimi scott dan yana kullanırdım,evet 761 in albenisi var ama pek mantıklı bir seçim değil disc fren arkadaşlarında bahsettiği gibi gereksiz bir ağırlık problemi gibi gözüküyor.ayrıca scott biraz daha uygun fiyatlı gibi,bu arada ben maşa konusuna çok hakim değilim ama rock shox maşanın suntour dan daha iyi olduğunu düşünüyorum,tabi bunların hepsi yorum önemli olan iki bisikletinde üstüne oturmak ve size kendinizi rahat hissettireni almanız...

Buğra Celayir

Daimi Üye
Tepki
107
Benim tercihim sedona olurdu. Para farkıda pek yok gibi birde çok modifiye istemeyen bisikletler. Kilitli pedal filan alınabilir ama şu işin zevkini almaya başladıkça bisikleti daha da zorlayacaksınız, parkurlarınız değişecek ve en son artık keşke disk frenli bisikleti alsaydım şimdi bide fren masrafı çıktı diyeceksiniz :) Kendimden biliyorum :)