Hangi Şehirde Hangi Rampa?

HarryBlade

Daimi Üye
Tepki
46
Sekide karabel 12 km :D

Fethiyede ölüdeniz kaya ovacık yokuşları toplm 25 km (Tabi birinden inip diğerinden çıkmanız gerek :D

Scudo

Furkan Özdağ

Daimi Üye
Tepki
88
Eskişehirde tepebaşı eczacılığın giriş kapısının soluna düşen sokaktan aşşağı yaklaşık %50 derecelik açıyla yaklaşık yüz metrelik bir bayır var orda çift amortisörlü bisiklet+çelik kadro + dişli lastik ile en yüsek hızım 65 km idi gerisini siz düşünün :)

bryant

Daimi Üye
Tepki
88
izmir radar ve yamanlar dağı karagöl tabiki izmirde oturan her bisikletçi bir kere oraya çıkıp izmire kuşbakışı bakmıştır temiz hava harika manzara ve süper bir etap karagöle çıkacaklar dikkat yolun mıcır olan bir kaç kmlik kısımına dikkat eğlenceniz tatsız bir ara ile bölünmesin(not:eek:radan inişte en hantal bisiklet bile 60 üzerini görebilir)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
İstanbul dışında Beylikdüzü'nden B.Çekmece'ye iniş 5 km ve aynen de çıkış.Aktif spor yaptığımız yıllarda en popüler yokuşumuzdu.İnmesi ve çıkması çok zevkli. Eskilerin -deve bağırtan- dedikleri yokuş, bilenler bilir en son düzlükte tam bırakırsanız 80-90 ları çok rahat görürsünüz.Kazasız sürüşler dilerim..

Murat İLK

Daimi Üye
Tepki
376
Ankara Dikmen'de televizyon vericilerinin olduğu yer.
Geçen yaz bikaç kez Sadi Abilerle çıkmıştık. Meşhur TRT binası oldukça aşağıda
ve küçük gözüküyor. :)

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
@planet58

deva bağırtan eğim fazla değil ama güzel bir yokuş

ama dallas için aynı şeyi söyleyemem orası daha fazla eğim var çıkmak zor ama inmek güzel oluyor biraz engel var ama akşamları baze bisikleti bırakıyorum 90 hıza çıkıyor

neuro

Üye
Tepki
55
bayırmı???
karadeniz
sahil yolu dışında kalan yerlerin tamamı ister offroad ister asfalt ister stabilize ister 100 km isterseniz 25 daha ne diyeyim.

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Hava batarya okulunu Ağva yoluna bağlayan yokuş.. İnişte rüzgarın sesi önce tekerin sürtünme sesini sonra arka tekerin zincir sesini kesiyor.. Hız mı? Bendeki dandik bianchi magnum ile 72.1 Varın rekoru gelin siz kırın..

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
Elazığ'da Harput yolu oldukça dik.4km yolu 20 dakika da ancak katedebiliyorum:)

gravesbf

Üye
Tepki
49
İzmir Manisa yolu Sabuncubeli mevki yaklaşık 6 km manzarası oldukça güzel.. (kamyonların fren patlatıp Bornova girişinde insanları katlettikleri yokuş :( )

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ankara'da en sevdiğim yol Gölbaşı'ndan başlayıp Aşti önünden aşağı Ulusa giden yol eğim çok harika yol düz ve çok uzun bir mesafe var e daha ne olsun :)

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
@Mehmet Keten

Ve en yorucu rampada cinnah caddesi

BF Okuru

Üye
Tepki
2
evet bencede hiç çıkmadım ama bu yaşta çıkacağımıda pek sanmıyorum :) bizden geçti artık :)

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
izmitte erenler cedit konutlarına giden yol var 30 dereceden 45 dereceye kadar dikliği inişleri fren yakar ben denemedim kaviste az arabayla bile tırsıyorum denemek istiyenlere duyrulur artık inişte teker çıkar yerinden heralde :)