Hangi şehir bisikleti

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
nedense işi iyi bilenler ya çok ketum yada çok meşguller herhalde

Scudo

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
sizin seçiminiz hangisi olurdu neden

Sedona SD 311 Erkek ------------------ 315 €
(link)

Raleigh Metro LX -------------------------- 339 €
(link)

Giant Expression DX --------------------- 400 €
(link)

KRON TOURER------------------------------585 $
(link)

Scott Sportster P6(Erkek)---------------430 €
(link)

Specialized Vienna 1-----------------------439 €
(link)

Giant X-Sport 4 ------------------------------440 €
(link)

CANNONDALE QUICK 5 ----------------449 €
(link)

Marin San Rafael-----------------------------479 €
(link)

Trek NAV. 2.0---------------------------------490 €
(link)

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Çoğunlukla şehir içi kullanım hafta sonları piknik veya plaj sizce ön amortisör gereklimi değilmi bu konudada tecrübeli arkadaşlardan önerilerini bekliyorum

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link) 2

(link)

(link)
ömer yıldız is online now ömer yıldız'e Oy Ver Alıntı Yaparak Cevapla

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Çoğunlukla şehir içi kullanım hafta sonları piknik veya plaj sizce ön amortisör gereklimi değilmi bu konudada tecrübeli arkadaşlardan önerilerini bekliyorum

cagan0403

Forum Bağımlısı
Tepki
361
@ömer yıldız

böyle pikniğe denize fln gidicekseniz bence amortisöre hiç gerek yok tabii asflat yolda daima kullanmanız lazım

• Beğen
Tepkiler: omer yildiz

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Sayın Sefa YIKDIZ bey

Öncelikle forumda yeni olanları eleştirmek ve onları forumdan soğutmak, suçlamak yerine forumdaki tecrübelerinizi aktarıp yol göstermeniz daha sağlıklı olur inancındayım. Sonuçta bende bisikletle ilgili bir takım bilgileri öğrenmeye çalışan biriyim belki bisiklet hakkında sizin kadar bilgi sahibi değilim ama sizde birçok konuda inanınki benim bilgi ve tecrübelerime sahip değilsiniz. Bir konu hakkında bilgi edinemesem o bilgiye sahip oluncaya kadar aynı konuyu tekrar edebilirim bundada bir yanlış görmüyorum

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Sayın Sefa YILDIZ bey
bana yazdığınız mesajda demişsinizki
Sorucağınız soruları dolaylı yoldan değil direk sorun lütfen durmadan aynı yazıyı yazıp duruyorsunuz.

Öncelikle forumda yeni olanları eleştirmek ve onları forumdan soğutmak, suçlamak yerine forumdaki tecrübelerinizi aktarıp yol göstermeniz daha sağlıklı olur inancındayım. Sonuçta bende bisikletle ilgili bir takım bilgileri öğrenmeye çalışan biriyim belki bisiklet hakkında sizin kadar bilgi sahibi değilim ama sizde birçok konuda inanınki benim bilgi ve tecrübelerime sahip değilsiniz. Bir konu hakkında bilgi edinemesem o bilgiye sahip oluncaya kadar aynı konuyu tekrar edebilirim bundada bir yanlış görmüyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
sayın adaşım;
yaklaşık 20 gün önce senin sorularının cevabını ben de merak ediyordum.
trek fx 7.1 aldım.kullanıyorum ve gayet memnunum.ben işin ehli değilim.dolayısıyla başka bir bisiklet versen ince ayrıntıları farkedemem.ama trek in kadrosunun ömür boyu garantisi olması ve bisikletin genel özelliklerinden;
-alüminyum kadro
-düz maşa
-28 jant
-ince lastikler
-siyah rengi
-fiyat

tercihimde etkili oldu.

seçeneklerinden birinin senin veya benim için çok bir farkı olacagını zannetmiyorum.şimdilik hayati tercih sebebleri düz maşa,kadro ve jant-lastik olabilir
sedona nın bir artısı bagajı ve çamurlukları o da seni ne kadar etkiler bilemem.

serdarsom

Üye
Tepki
30
Hayırlı olsun. İyi bir tercih yapmışsınız, umarım memnunsunuzdur. İkinci elini bulabilsem ben de F.X 7100 alabilirdim ama kısmet değilmiş:)

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Değerli adaşım Hayırlı olsun. İyi bir tercih yapmışsın, inşallah memnunsundur. kullandıktan sonra izlenimlerini bekliyoruz. Kazasız arızasız sürüşler dileğiyle

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Hala tatmin edici bir detaylı bir cevap gelmedi.

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Günaydın Arkadaşlar

Aşşağıdakilerden sizin seçiminiz hangisi olurdu neden fiyat performans oranıı

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link) 2

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: suzunkopru

Kaan Aslan

Aktif Üye
Tepki
56
Amortisör bence bahsetmiş olduğunuz alanlarda kullanılacaksa gerekli değil. Ancak amortisörlü bir bisikletin maliyetini çok yüksek bulmuyorsanız almanızda fayda var. En azından ucuz olan bir modelini bulursanız ileride amortisörü gerekirse daha iyileriyle değiştirme olanağınız olur.

Eğer hiç amortisörlü bisiklet almazsanız bir gün takmak istediğinizde komple bisikleti değiştirmek zorunda kalırsınız.

Sizce hangisi daha mantıklıysa onu tercih edin.

İyi günler...

• Beğen
Tepkiler: omer yildiz

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Sayın Süleyman Uzunköprü
Bana yazdığınız mesajda
Aynı soruyu sorup sorup durmuşsun. Sana diyoruz ki Shimano Kataloğunu incele, alüminyum gruplarına bak, Fiyat/PErformans oranını bulursun. Biraz çalışman gerekir. Kendin yapman gereken ve saatler alacak bir işi niye başkalarının üstüne yıkıyorsun?

demişsiniz ilk önce ben kimseye hakaret etmedim, kimseyi rahatsızda etmedim, sadece sizin gibi düşünen insanlarla beraber olmak istiyorsanız o sizin tercihiniz tek tip insan oluşturamazsınız bunu Türkiyede askeri rejimlerde bile beceremediler bu foruma son yazım artık kendi kendinize çalıp söylersiniz adam hergün sadece günaydın yazıyor ona bir şey demiyorsunuz ama dar alanda kısa paslaşmalar yapmaya devam edin hepinize iyi günler burası sizin çöplüğünüz hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: Ali Hekimoğlu

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
aynı konuyu araştırıyoruz sonuçlarını bana bildirirseniz sevinirim

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
ya kusura bakma kardeş aşağıdaki 2 mesaj yüzünden artık bu forumu kullanmıyorum arkadaşlar herkese tepeden ve emir verir azarlar bir şekilde yaklaştıkları için artık bu forumda soru sormuyorum çünkü zaten sormak yasak ya onlar gibi olucaz yada bizi dışlıyacaklar(çok umurumdaydı ya puanlarımı silecekler Puanlama Gücü: 0 Puanı: -247 çok üzüldüm ühü ühü ha ha ha)
burada moderatör olmakla dünyayı fethettiklerini sanıyorlar arkadaşlar olsun burada onların boruları ötüyor bizde herkese türk misafirperverliği gösteren yeni yer buluruz kendimize burayıda onlara terk ederiz . aşağıda son yazdıkları mesajları aynen koyuyorum okuyun bakın ne büyük suçlar işlemişim beni anlamanız için herkese iyi sürüşler.

Süleyman Uzunköprü mesajı 26-05-2009 09:46
Aynı soruyu sorup sorup durmuşsun. Sana diyoruz ki Shimano Kataloğunu incele, alüminyum gruplarına bak, Fiyat/PErformans oranını bulursun. Biraz çalışman gerekir. Kendin yapman gereken ve saatler alacak bir işi niye başkalarının üstüne yıkıyorsun?

Selim Siliğ mesajı 23-05-2009 15:32
Sorucağınız soruları dolaylı yoldan değil direk sorun lütfen durmadan aynı yazıyı yazıp duruyorsunuz.