Hangi bisiklet takımını tutuyorsunuz?

cervèlo

Üye
Tepki
75
İsim
Burak
Bisiklet
Sedona
Guerciotti ccc team Sprandi. Dünyanın en iyi bisiklet lerinin Italya n oldunu düşünüyorum. Renkleri çok güzel. Kadro dizaynlar keza öyle. Dinamik bir takımları var ve kazanmaya açlar.

Scudo

Gacemer

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Salcano
Euskaltel-Euskadi severdim ben. Turuncu turuncu yarışırlardı. Fransa Turu Pirene etaplarında ille de kaçıp etap zaferi isterlerdi. 2013'den sonra çekildiler. Malum şahıs yüzünden U.S Postal, Discovery Channel ve Jan Ullrich yüzünden de pembe formalı Deutche Telekom sempati duyduklarımdı. Bugün favori bir takımım yok. Sir Bradley Wiggins yüzünden Sky desteklerdim. O da gitti :)

Özgür R

Forum Bağımlısı
Tepki
2.208
Team Sky'ı destekliyorum..Cumhuriyetçi veya neocon değilim:)

http://www.teamsky.com/teamsky/images/2015/07/03/-1/56166/default/768/432/1435915819665.jpg

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.562
Takim degil de tek bi kisinin gittği takimi tutuyorum :) wiggins. Garmin, Sky simdi de team wiggins. Tarzi ve karakteri olan bi adam. Reyiz. Hem de bu sene owain doull iyi parladi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Takımdan öte sporculur daha önemli benim için tabi Lampre kadar iğrenç renkler olunca istese de sevemiyor insan. Evet sporcular daha cesur, savaşçı sporcuları seviyorum genelde de klaksikçikler oluyor bu kişiler. Başta Cancellara, Boonen, Kwiatkowkski, Sagan, Stybar, Van Avermaet, Gilbert, Dan Martin. Formaları, bisiklatleri önemli değil takımları değişse bile her yarışta aynı heyecan ve istekle yarışırlar.
Ama bazı takımlar vardır forması,bisikletleri, kazandıkları yada kaybettikleri ile gönüllerde taht kurarlar,kimisi bisiklete bakar kimisi formaya herkesin zevki farklı.
1996 Mapei GB
2002 Mapei QuickStep
2008 Team CSC
2010 Saxo Bank
2012 Radio Shack Leopard Trek
2012 OPQS
2013 Saxo Tinkoff
2015 Sky
Herşeyi ile beğendiğim takımlar diyebilirim. Kadro, forma, bisiklet ve kazanımlar.

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
Bir an donanım set markası olarak algıladım ben bu soruyu

Murat A

Velocity216
Tepki
343
Bisiklet
Scott
Quintanacıyız ezelden...

Fakat Movistar'a kılım, taktikleri ve domestikleri zayıf, ziyan ettiler bu sene çocukcağızı...

• Beğen
Tepkiler: Ali Demir

Okan111

Daimi Üye
Tepki
102
İsim
Okan Özen
Bisiklet
b'Twin
Tinkof saxo (peter saganı severün) :D

THE DAME

Üye
Tepki
62
İsim
Taha
Bisiklet
Salcano
Tinkoff–Saxo,Alberto Contador'dan dolayı [emoji1] (Team Sky'a karşı nedenini bilmediğim bir antipatim var,kendini beğenmiş kişilere benzetiyorum[emoji45] )

birolb

Üye
Tepki
91
İsim
birol bostancı
Bisiklet
Dahon
3 büyükler bisiklet takımı kurmuş olsalardı Beşiktaş Bisiklet takımını tutardım :)

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada

Savaş Acıboz

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Merida
neden GS BJK FB TS gibi asırlık spor klüplerimizin takımları yok hep düşünmüşümdür, koşacak çok ciddi kendini adamış arkadaşlar var, Sabrinin maliyetine bu takımları yürütürler aslında herhalde kısa vadede kazanç görmüyorlar izleyici kitlesinin farkında değiller. Sky ı takipteyim kusursuz organize ve disiplinliler gibi geliyor , yönetiminden araçlarına kadar özel bir havaları var , Merida kullanıyorum o bakımdan Lampre ye sempatim var , Astana diyebilirim

Tepki
13
İsim
Bican Özaktürk
Bisiklet
b'Twin
Takım değil de direk Peter Sagan'ı destekliyorum. Forma olarak ise gözüme en hoş gelen Etixx Quickstep'in forması.

• Beğen

birolb

Üye
Tepki
91
İsim
birol bostancı
Bisiklet
Dahon
Bjk,Trabzon,fb,gs bu işe el atsa bisiklet kullanıcısı dahada yaygınlaşabilir.

• Beğen