Hangi bisiklet daha mantıklı?

Scudo
Tepki
6
@ali albut

msjınız için çok tşk ed. ali bey ewet çok şanslıyım delta bisiklet çok saygın bir iş yeri eminim erdoğanlarda öyledir.. ben bisikletimi delta dan aldım lewent bey bana çok yardımcı oldu ileride daha da geliştirmem için de destek weriyorlar sizden de yardımlar bekliyorumm :D

Yunus YILMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
604
@Meryem.Yılmaz

selam kullanmak istediğin yere göre bisikletin şekli değişir
genelde asfalt yani daha çok şehir içi gezilerde kullanacaksanız şehir bisikleti diye tabir edilen genelde 28 inç jantlara sahip bisikleti tavsiye ederim ama ben hem yolda hem arazide sürmek istiyorum derseniz bir mtb (dağ ) bisikleti almanızı öneririm yanlız dağ bisikletindede sadece ön amortisörlü olanı almanız iyi olur
saygılar

aynı kanıdayım ve eklemek isterim.
size uygun olarak Geotech Life Layd'i öneririm.
(link)
resimi büyütmek için üstüne tıklayın...

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
Hoşgeldin.. dağ bisikleti istiyorsan sedona,whistlelere göz gezdir derim.. İlk başta yazdığın şey çok eskik olmuş,ne istediğin? fiyat aralığın? boyun? ws bunları yazman gerekir dostum.. iyi forumlar

B

BF Okuru

Misafir
Merhabalar. Yazin sonuna dogru bisikletlerde indirimler de olmaya basladi. 4-5 bin TL civarinda yol bisikleti almak istiyorum. Ne onerirsiniz? Bisikleti alacagim yerin servis hizmeti vermesi de onemli.

Erol Kethüda

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Erol Kethüda
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben bisiklet almadan 2 3 ay piyasayı iyice araştırdım. Mtb alacaktım,aldım da;ama araştırırken çok sayıda yol ve şehir bisikleti de çıktı karşıma. Şartlarım uymadığı için ve yıllardan sonra bisiklete 'yol' türünde dönemeyeceğim için alıcı gözüyle bakmadım hiçbirine. Karşıma çıkan yol bisikleti markalarından trek en pahalı olanıydı,tabi özel üretim bisikletler hariç. Yaz indirimleri çok faydalı olabilir yol bisikleti alırken. Servis hizmeti veren yerler büyük şehirlerde daha rahat bulunabilir.

batikan26

Üye
Tepki
0
Aranıza yeni katıldım . 13 yaşındayım boy 165 . Bütçem 300 TL . Sadece şehirde kullanıcam dağda bayırda kullanmıyacağım. Beni üzmeyecek uzun -kısa yolda fazla yormayacak en iyi performansa sahip bisiklet arıyorum hangi markanın hangi modelini önerirsiniz. Yardım ederseniz sevinirim

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
bence yapabiliceğin en iyi şey, bi büyüğünle eskişehir'deki bisiklet dükkanlarını gezmek.
böylece pazarlık imkanın da olur.
çok ince eleyip sıkı dokumaya gerek yok zaten,
görüntüsü hoşuna giden ve bütçene uygun bi bisiklet alıp pedallamaya başla bi an önce :)

(yalnız arkada amortisörü olup da havalı görünen bisikletlerden uzak dur ;) )

• Beğen
Tepkiler: gok

emre4335

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Bisan
bencede kardeş :D çift amortisörlü bisiklette kullanılan kadrolar genelde hı-ten (çelik) hem çok ağır olur yorar seni istediğin performansın %50 sini bile alamassın (link) görünüş güzel değil ama kardeşim aliminyum kadro bisiklet biraz daha güzelini istersen (link) (link) bunlarda iyi performans verebilir sana bu senin şu anki bütçene göre biraz fazla ama (link) süper makinadır :D başka sorun olursa yaz alta kardeşim...

• Beğen
Tepkiler: gok

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
butceyi 250 gibi yukseltip kron tourer sportlar gayet iyidir ya da 2012 kron xc 250 dag bisikleti teker kalin ama asfalt-topraktadada performansi iyi.kadrosu 7005 iyidir.ikinci el de bakabilirsin forumda yalniz yerlide kron veya yabancı markalara bakmani tavsiye ederim.

yunusemre7737

Aktif Üye
Tepki
14
(link) böyle bi bisiklet al bence şehirde kullanacaksan vitesler felan schimano benim almanyada bu türden bi bisikletim vardı gerçekten memnundum hızı da iyi yani tavsiye ederim...

Tepki
3
Bisiklet
Corratec
"Eveeeeet sonunda ailemi yeni bisiklet için ikna edebildim:) Bi akrabam var bisiklet yarışçısı o sağolsun yardımcı oldu;)
Benim için en önemli unsur sağlam olması yok jant yamuldu yok teker patladı sürekli uğraşmak istemiyorum.2500 TL bütçem var
bütçeye uygun bildiğiniz güzel dağ bisikletleri yazarsanız çok mutlu olurum.Teşekkürler.Bisikleti yazları dağ evimizde kullanmak için arıyorum aslında.:cool:

Selami53

O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !
Tepki
596
Bisiklet
Specialized
Benim şahsi görüşüm hazır bisiklete 2500 lira gereksiz.
Ya toplayın,ya da 2.el alın.

Deniz Baran

Aktif Üye
Tepki
30
Bisiklet
Bianchi
Bisikleti nerede ve nasıl kullanacağını yazarsan sana yardımcı olabiliriz.