Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Hangi Antivirus Programı?

Hangi Antivirus Programı ?

• Toplam katılım
    139

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Hangi Antivirus Kullanıyorsunuz? Ben Trend Pc Cillin.Gercekten iyi bence. Ama firewall özelliği için bir şey diyemeyeceğim :(

Kılıçreis ne dediğimi anlamıştır :04:

Scudo
kaspersky avp pro....rulez yani olamaz böyle bişi......sayfalardaki virüzleri yakalıyo...dehşet.. :ci: :ci: :ci:

Allah allah bende pek duymamıstım bu karpeskyı ıyı dımemkkı. Deniyim bir ara

Kaspersky virüsleri yakalamak konusunda ciddi şekilde başarılı başarılı olmasına da... Ben bir sene boyunca yakaladığı herhangi bir virüsü sildiğini, ismini değiştirdiğini göremedim ne yazık ki. Hep aynı bişey bişey başarısızlığı sebebiyle karantinaya almakla yetinen bir programdan öteye geçmedi benim için. Karantinadaki virüsler, trojanlar da başıma hep dert oldu. Ya makine kilitlendi ya bağlantıda yavaşlamalar oldu. Arka planda çalışan programları da kendim kapatıyordum. Tabi 1 sene sonunda artık tak etti ve avast! diye bir prgrama geçtim. Gerçi çok olmadı kullanmaya başlayalı ama şimdilik memnunum diyebilirim. Bu arada kullanmayı düşünenenler için; Kaspersky'nin virüs yakaladığında çıkarttığı o can 'çekişen domuz' sesi sizi ürkütebilir, benden söylemesi. Vyeeekk!!

Bende bugun ıtbarı ıle kaspersky ye gectım mıllet..

benim tavsiyem f-prot firewall özelliği yok fakat temizleme konusundaki başarısı bi harika muhakkak denemenizi tavsiye ederim... sizde memnun kalacaksınız!...

Bilgisayarınızı hiçbir virüs bozamaz.Yeterki McAfee Security VirusScan Enterprise 7.1.0 kullanın.

evet abıı su an ıcın kaspersky 5,0 pro turkce kullanıyorumm...
norton sırket surumu nu yakaldımm bır yerden onu kurucamm makına hıc mı hıc hıssetmıyorr calısırkenn cok rahatt pahalı bır yazılımm ısım veremıyorumm kusura bakmayın...ıp den enselenmeyelım :) :)

Arkadaşlar bildiğiniz en iyi virüs proğramı nedir..Bilgisayarımı tamire göndercem aynı zamanda proğramda yükletcem..Bide virüs proğramı yükletceğim için size sormak istedim..Şimdiden herkes'e Teşekkür ederim..:D

iyi forumlar

en iyi virus programı dersen cok geniş bir kavram olur. nekadar iyi bir programda yuklersen. tedbirli olmadıgın surece yine virus bulaşabilir. ben yaklaşık 5 senedir Antivir personal Edition kullanıyorum (free) ve daha 1 kere virus bulaşmadı. gerci topu topu 3-5 virus uyarısı gelmiştir bukadar yıl içinde de. dediğim gibi kullanım ve istek dogrultusunda değişir program secimi.

sana bir tavsiye eğer bilgisayarın internetle içli dışlı ise antivirüs değilde "internet security" tarzı bir program yükle derim çoğu konuda antivirus yazılımları yetersiz kalıyor "internet security" lere göre
önerebileceğim yazımlar ise
-kaspersky ve panda olacaktır
ikiside bu konuda iyiler, sitelerinden 30günlük deneme sürümlerini indirebilirsin
ama ben bedava programlardan kullanmak istiyorum dersen "Tuonela" nın dediği gibi antivir kullanderim

Kemal arkadaşın dediği gibi, antivir yerine internet security üzerine bi program güvenliğini daha çok arttıracaktır.

Kişisel görüşüm Karsperskinin bile patladığını çok gördüm, panda için bi yorum yapamam..

Ama en güzel güvenliği kendin sağlarsın.. Çok fazla warez, hack, crack vb gibi sitelere girme..

Yeni program yükleyeceğin zman programı emin oduğun bir siteden indir.

msn yahoo icq mirc gibi anlık mesajlaşma programlarından gelen "emin olmadığın" hiç bir şeyi kabul etme.. ve çok şüpheci ol...

söyliyebileceklerim bunlar

• Beğen
Tepkiler: Burak Taha
kesinlikle kaspersky i öneririm. ben bunu kullanıyorum bana hiç virüs bulaşmadı düşüncesini onaylamıyorum belki programınız virüsü bulamadığı için virüs olmadığını zannediyorsunuzdur. Tekrardan söylüyorum kaspersky en iyisi

@krizalittt
katılıyorum kaspersky veya panda tarzı programlar varken asla ve asla nod 32 kullanmam tabi herkesin fikrine saygı duymak lazım
şuan kendime panda titanyum aldım lisaslı olarak 1 aydırda kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım ,öncesindede kaspersky antivirüs ve internet security yi kullanmıştım bu iki programada gönül rahatlığıyla güvenebilirsin derim
Freeware olarakta önceden dediğim gibi antivir baya iddaalı freeware lisanslı ürünlere göre

• Beğen
Tepkiler: Burak Taha
Back