Haliç Turu

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@kemaletik

evet turun adını koyalım ki ona göre plan yapalım. Bende gelmeyi düşünüyorum.

Tamer Çetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
433
Bisiklet
Giant
Evet arkadaşlar yarın akşam (17.08.07/Cuma) 19:00 - 19:15 gibi buluşalım derim Alibeyköy Meydanındaki mısır heykelinin bulunduğu yerde.
Sonrası zaten kolay :)
Görüşlerinizi bekliyorum...

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
ahh ahh ben bi piyasada olsam iş yok güç yok zaten her gece tur olurdu valla eğer kışın binmek isteyen olursa büyük ihtimalle bende gelirim

dapoet

Daimi Üye
Tepki
112
valla katılmak çok isterdim işlerimden dolayı katılamıyorum
ama pazartesi bir tur düzenlerseniz sabahtan akşama kadar pedallarız
sizeler için uygun olurmu
görüşlerinizi bekliyorum
saygılar dapoet

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim için çok ani oldu. Başka bir programın var. Bir sonrakine katılırım inşallah.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@tamer306

Haftasonu olsa katılabilirdim; ama haftaiçi zor...Bence turu haftasonu yapmak katılımcı sayısını arttıracaktır.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Zuhâl

Zuhal hanım eğer Avatarda yazdığı gibi Eyüp'te oturuyorsanız. Haliç sizin evinizin yanıbaşı. Ben sizin gibi olsam keşke, yanıbaşımda turlar olsa.... Ah ahh her gün olsa katılırdım çünkü Güneşli'de bisiklet kullanıcısı az olduğu için böyle turlara katıldıktan sonra tur km.si kadar yolu dönüşte tek başıma gelmek zorunda kalıyorum. Sizede hak veriyorum yanlış anlamayın sakına! Günün yorgunluğu, stresi var kolay değil...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@soneryen

Doğru söylüyorsunuz; ancak işe bisikletle gidip gelebilseydim hiç sorun değildi. Ne yazık ki park sorunu yaşıyorum. :( O yüzden hafta içi turlara katılmam olasılık dışında. Zaten haftasonu kimse beni kapalı mekânda tutamaz. :D

kemaletik

Üye
Tepki
43
tek tur olarak bakılırsa yanlış olur düşüncesindeyim.
bugun yapmayalım erteleyelim öbür gün yapalım mantığı işi öldürüyor. haftasonuda yapabiliriz başka bir organizasyon.

not : (link) grubu içindeki bisikletçi arkadaşlarla yürüyüş olmayan günlerde hafta sonları c.tesi günü öğleden sonra fenerbahçe ordu evi önünden kartala tuzlaya kadar gidip dönüyoruz. belki haftasonu bu etkinliğe gop-eyüp bisikletçileride katılabilir. buda benim önerim olsun :)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hızlı

Yaz bitip okullar açılırken turlara katılımlar artıyor mu?

Tamer Çetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
433
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar merhaba tekrar.
Bu akşam ben , kemaletik ve leon74 Alibeyköy Meydanı'nda buluşarak Miniaturk önünden geçerek, Halıcıoğlu , Sütlüce , Hasköy , Kasımpaşa , Karaköy , Tünel , İstiklal Caddesi , Cihangir , Tophane , Karaköy , Galata Köprüsü , Eminönü ve Haliç Sahili boyunca ilerleyip Eyüp , Gaziosmanpaşa şeklinde turumuzu yaptık.
Keyifli bir tur oldu.Tünelde köfte ve Nizam Pide'de sütlaç ile de süsleyince haliyle keyif katmerlendi :)
İzleyen akşamlarda katılımın artması ve güzergahın zenginleştirilmesiyle daha da keyifli turlarda buluşmayı dilerim.
Zuhal ve soneryen'e teşekkürler yorumları ve katılımları için...
Hepimizin de bir araya gelebildiği bir turu yapmayı ve tanışmayı isteriz tabii ki en kısa zamanda.
Haberleşme trafiğini yoğunlaştırarak bunu sağlamak mümkün.
Görüşmek üzere...

leon74

Üye
Tepki
1
Selam arkadaşlar..
Tamer306 arkadaşımında dediği gibi kemaletik le beraber yapmış olduğumuz tur gayet güzeldi.Emimin diğer arkadaşların katılımları ile daha da iyi olabilir.İlerleyen günlerde görüşmek üzere.

kemaletik

Üye
Tepki
43
slm
tamer306 ve leon74 arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
her ikiside birbirinden iyi niyetli hoş sohbet arkadaşlar. diğer arkadaşlarımız güzel bir cuma akşamı çok güzel bi turu kaçırdılar :D
en kısa sürede tekrarlamak hatta bunu periodik olarak bir alışkanlık haline getirmek dileğiyle

dapoet

Daimi Üye
Tepki
112
herkese slm valla dün akşam eyüpten g.o.p çokan yokuşta 2 bisikletli gördüm birinin markası scott u ama diğerini göremedim sizlersiniz zannedersem saat gece 11 sularında ama sizi gördüm çok imrendim keşke bende olsam dedim
işim engel oldugundan ne yazıkki katılamadım ancak pazartesi günleri organizasyon yaparsanız sizlerle birlikte pedallamaktan gurur duyarım

saygılar .......DAPOET........

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
ya haliç civarındaki arkadaşlar bisikletli fotolarını koyabilirler mi ya yolda birbirimizi görsek tanımıyacağız yaw

Tamer Çetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
433
Bisiklet
Giant
Dapoet merhaba , gördüklerin bizdik evet ; scott scale 50 kemaletik'in bisikletiydi , bendeyse Trek 3900 vardı.Dönüş yolundaydık eve .
En kısa zamanda fotoğraflarımızı da burda göreceksiniz.
Bugün de kemaletik ve ben Balat'tan motorla Üsküdar'a geçip ordan 4 arkadaşın katılımıyla bir Kartal seferi de yaptık . . .
Birkaç fotoğraf çekebildim . Onları da paylaşmayı düşünüyorum .
Haliç Tur'u konusunda daha geniş katılımlı organizasyonlarda buluşmak üzere .
Herkese selamlar . . .