Hadise ve Eurovision 2009

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
@newlife

Dunyanin 4 bir yanindan cocuklar ulkemize geliyor ve TURKCE sarki-siir kendi aralarinda yarisiyorlar ve biz hala Ingilizce-kostumler kisiler ne alakasi var Benim kulturumle ve bu garip kilik altinda Eurovision a katiliyoruz Turkiyenin reklamini yapiyoruz.Sertap ERENER ile 1.ligi yasadik ama nedir bu bizim icimizdeki 1.lik sevdasi onu anlamadim.

Evvelki Turkce olimpiyatinda daha 4 yasindaki kizimiz Istiklal Marsimizin tamamini eksiksiz okudu ,soruyorum arkadaslar herkes kendi ile muhasebesini yapsin "kacimiz ISTIKLAL MARSIMIZIN TAMAMINI EZBERE BILIYOR ???"

Scudo

tecadisk

Daimi Üye
Tepki
394
@bisikletseven

Evet elbirliğiyle bir bilim adamı yetiştirseydik parayı bulunca tası tarağı toplayıp (bunun birçok orneği var...) Amerika ya göç ediverseydi...yada ermenilerden özürdileme kampanyaları başlatsaydı...

gns_snm

Üye
Tepki
14
güzel bir parça Eurovision'a uygun melodi hemen aklınızda kalıyor bir de güzel bir koreografi ile çok daha iyi olur bence ilk 5 garanti

Tepki
38
Sinan Akçıl'ın elinin değdiği belli Hadisede güzel yorumlamış ben siyaset bulaşmazsa ilk 3 bekliom iyi bir tanıtımla güzel işler olur

saygılarımla

• Beğen
Tepkiler: civil

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
hadise şarkıyı güzel yorumlamış,ama 1. olucak kadar iyi değil,ilk 7 olur .hayko cepkin temsil etseydi 1lik garanti,yıllardır müzik işinde,hadise ise son 4 yıldır 5 yıldır.bakalım heyecanla bekliyoruz...

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
Parça rezalet. Tech. Türk arkadaşımıza katılıyorum. Dandik bir parça (kimse alınmasın gücenmesin 3-5 değerli sanatçımızdan başka dinlenecek kimse yok )Hadise'nin sesi de ortada zaten.Neden Bir Şebnem Ferah,Sagopa Kajmer,Sezen Aksu,Ajda Pekkan gibi kişiler yerine Hadise yakında Ajdar'ı yollamazsalar iyidir.Listeye Orhan Gencebay'da süper gider

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
genelde rock olur herkezin söylediği bu yarışmada,şebnem ferah,ogün sanlısoy,hayko cepkin gibi isimler varken hadisenin yarışması biraz saçma.artık şarkıcıya bakılmıyor,dans edermi,yaşı gençmi gibi saçma özelliklere göre seçiliyor son 2 yıldır.hadise daha genç,hayko,ogün abilerinden öğreneceği çok şey var,biraz erken daha ...

• Beğen
Tepkiler: Fırat Ayanyan

Machoo

Daimi Üye
Tepki
113
arkadaş oraya bizim osmanlı mehter marşımızla çıksakta rekorla birinci olsak :D özümüzü bulsak yaw neymiş öle dümtek tek kalbi atıyomuş da:boese157: ingilizce bişeyler pövkürmeye :boese157: :boese157: uğraşıp orasını burasını teşhir edermişde