Gürkan Genç

Tepki
1
geçen gün elazığ ya yabancı bir bisiklet turu yapan kişi gelmişti söyleşiye yetişemedim. adını hatırlayan varmı arama motorundan adına ulaşamadım

Scudo

Tolga ibili

Aktif Üye
Tepki
110
Bisiklet
Salcano
üstü kapalı bir şekilde 1-2 şey duydum fakat tehlikeli olaylardan fazla bahsetmedi acaba benmi bulamadım varsa link atabilirmisiniz zahmet olmazsa tabi

krizagold

Üye
Tepki
119
İsim
Yavuz
Bisiklet
Diğer
Tolga bey videoları yok ama blog da okumuştum dayak yediği göğsüne ağır silah dayanıp parasının istendiği ve bir kaç bir şey daha yazıyordu.

Fikret Öztürk

Daimi Üye
Tepki
541
İsim
Fikret
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bizzat tanıştığım ve misafir ettiğim iki kişi Hollanda'dan Avustralya'ya gidiyorlar.(3 kıta 27 ülke 26000 km)
Matthew Harris :
(link)
(link)
(link)

James Lambie :
(link)
(link)

Ayrıca aşağıdaki kişilerin Facebook hesaplarında bir sürü tur bisikletçisi bulabilirsin.
(link)
(link)
(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Tolga ibili
Tepki
1.365
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
Gürkan Genc forumda yazmıştı o konuda okuyabilirsiniz. (link)
700 bin km Rahman Karataş ve Başak Bulut

Facebook dan bildiklerim;
•Bisikletli Sahaf
•Bisikletle anadolu yollarında
•Orta asya bisiklet turu (cemal atasoy)
•Soner Sarihan (link)

BF Okuyucusu

Okuyucu
Tepki
65
İsim
Okuyucu
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Amoeba
Gürkan Abi gibi ben Dünya'yi gezecegim diyip giden varmi bilinmez ama takip etmekte fayda var hesapları derledim.

Melih Akdoğan, Zahide Öz ikisininde ayrı ayrı blogları var ama önümuzdeki ay birlikte Dunya turu'na cikacaklar. Dünyanın Pedalı ismiyle sosyal medya hesapları ve siteleri var.

Seyrupedal Olcay Güzel
Deltaadam İbrahim Soyadini hatirlayamadim malesef.

İkisi şuan Asya ulkelerindeler.

Elif Üzer var şuan Guney Amerika'da pedalliyor en son bi kaza geçirmisti malesef. Ne yapti bilmiyorum. Şuan Venezuela'da olmali.

Fırat Demir en son Belize'de idi.

Yine Güney Amerika da birisi vardi erkek adini unuttum halbuki takip ediyordum. Bilen varsa soylerse sevinirim.

Tunahan Emre Bilgin vardı yanlış hatırlamıyorsam Tea With Christopher Nolan projesiyle Avrupa ve Amerikayi boydan geçmişti.

Semih Çeliktürk'ün yazılarıda oldukça keyifli. Özellikle Kore ve Gürcistan yazıları çok hoş.

Enes Şensoy'un Fas yazıları var bilmeyen yok sanırım onu.

Rahmi Çekmen'in Avrupa ve Mısır Kudus turlari gayet guzeldi. Bisiklet harici turlarda yapıyor onumuzdeki ay Kutuplara Svalbard'a gidecek.

Koray diye bir arkadas vardı Avrupa turunu beğenerek okumuştum.
Korayuzunyolda diye bir blogu vardı.

Sedona 771 ile Asya yollarında pedallayan bir kadın bisikletçi de vardı. Türk müydü emin değilim. Bilen varsa onu da söylerse sevirinim.

Cemal Atasoy daha önce Afrikayı pedallamıştı şuan Asya yolunda Meşed de idi en son.

İsimlerini bilmedigim iki kişi var Asya Gezginleri adinda bi hesaplari var. Adindan da belli Asya yolundalar şuan.

Sarıhan çifti (Minik Gezgin) öbür ay tekrar Avrupa'ya çıkıyorlar.

Aklıma geldikçe burayı güncellemeye çalışacağım.

Ferecov

Üye
Tepki
17
İsim
EmirK.
Bisiklet
Kron
@Tolga ibili (link) Bu başlıkta bisiklet gezisi yapanların blogları paylaşılmış.İşine yarıyabilceğini düşündüm.

Fikret Öztürk

Daimi Üye
Tepki
541
İsim
Fikret
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ömer Yüzgeç
Gürkan sosyal paylaşım sitelerini aktif olarak kullanıyor.Bizzat kendisine mesaj atabilirsin.Şu anda "Dubai" de

Tolga ibili

Aktif Üye
Tepki
110
Bisiklet
Salcano
hepinize tek tek teşekkür ediyorum sıra sıra hepsine bakıyorum :D

Taha Güngör

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Giant
şu an evimizde misafir olan 2 çiftten biri olan Juliet ve Kevin çiftinin videosunu sizlerle paylaşayım :)

• Beğen
Tepkiler: Tolga ibili

Tolga ibili

Aktif Üye
Tepki
110
Bisiklet
Salcano
@Taha Güngör paylaştıgınız için çok teşekkürler

@oztek2323 kim bilir daha yazamadıgı neler var fakat ne olursa olsun ilerlemeye devam ediyor çok özeniyorum kendisine

edemirdag

Üye
Tepki
72
İsim
Emre D.
Bisiklet
Carraro
Gürkan Genç eminim izlediği filmler ışığında böyle bir dünya turuna çıkmaya karar verdi. Kendisi Radyo Televizyon mezunu. Çoğu iletişim mezunu, kendi sektöründe çalışmıyor. Gürkan Bey 'de birkaç sektörde çalıştıktan sonra bisiklet sektörünü seçmiş. Büyük ihtimal bol bol yol filmi seyretmiştir. Sonuç olarak hepimizin hayalini kendisi gerçekleştiriyor.

• Beğen
Tepkiler: Cenk Akbulut

ErzincanLee

İnsanı Ayakta Tutan Tek Şey , Ayakları dır. =))
Tepki
2.357
İsim
Halil Ekinci
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Noldor Daha dün gece instagram hesabından canlı yayınını izledim sohbeti güzel ve bilgi dolu bir insan