Gürkan Genç

Scudo

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de ama gitti. Bu arada yeni başlayan arkadaşımız varsa küçük bir kopya vereyim, Gürkan abimizin rotası sitesinde var, rotada Cezayir ve önceki ülkeleri araştırabilirsiniz

bekirişgör

Aktif Üye
Tepki
21
Bisiklet
Scott
Evet benden de bir kopya
Almanya
Avusturya
Rusya
İsviçre
Belçika
İspanya

Bunlar eyalet sistemi olan ülkeler

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
Bekir Hoca tamamen bitirince bana mesaj yoluyla yardımcı olabilirmisin?

1 ülke bitti :D

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
Zaman yetmez onları okumaya :D keşke akşam 6 gibi başlasaydım.3. yide bitirdim ama boşa devam etmiyim bari .d

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
Açaydım gollarımı gitme deseydim xc'ye neyse artık daha kolay bi kampanyaya :)

AykutÇ.

Daimi Üye
Tepki
392
İsim
Aykut Ç.
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gürkan Genç'in bu sorularının cevabını, soru sorulduğu gün google'dan ve sitesinden anahtar kelimeleri yazarak bulmaya çalışmak anlamsız oluyor. Hani yapmayı düşünen varsa söyleyeyim dedim. Önceki yazılarından birisinin altında bununla ilgili bir yorum yazmıştı. Bilmem birşey kayıtlardından mı log'lardan mı anlamadığım iş ama öyle birşeyden anlaşılıyormuş. O şekilde bulanların cevaplarını eleyerek verdi ödülü. Yazılarını düzenli takip etmek şart. Yapan olur mu bilmem ama benim aklıma gelen başka bir çözüm de yazılarının hepsini tek tek bilgisayara kaydedip soru sorulduğunda cevabını aramak.

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
ihtiyaci olan biri alsin diye ugrasmadim bile

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.482
Facebook ta denk geldi arkadaslar kacırmayın: :D 10 adet bisikletli bileklik Hediye

Sayfamızı profilinde paylaşan ve buraya yorum bırakan 10 arkadaşa bisikletli bileklik hediye

Sayfayı paylaşan ve yorum bırakan arkadaşlar arasından yapılacak çekiliş ile 10 kişiye istediği renk bileklik hediye edilecek.

Çekiliş random.org ile yapılacak ve hediye bileklik posta ile ücretsiz olarak gönderilecektir.

Son katılım tarihi : 24 Ağustos

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
bileklik dağıtan bu sayfanın gürkan genç'le bağlantısı var mı??

gürkan genç başlığı altında yayımlamışsınız da... o yüzden sordum...

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.482
Gürkan Genç Dünya Turuna devam ediyor :)

Cidde'den Mekke'ye 90 km bisikletle pedallamanın üstüne gece 1:30 da Kabe ye gidip Suudi Arabistan'da bulunduğum süre içinde 2. Umremi de sabah 4:30 da bitirdim. Bu sefer yorgunluktan ben de bittim.
Tek başıma fotoğraf çekerken "Gürkan Genç" diye biri seslenince de şaşırdım. Tokatlı bisiklete gönül vermiş Süleyman Üzümcü ile karşılaşıp tanıştım. Umre'ye gelmiş. Dünya turumu da takip ediyormuş. Gelmeden önce de "kendisi ile inşallah karşılaşırım" demiş. Koca alanda o kadar insanın arasında karşılaştık.

1898155_916563061722501_4336855718508057966_n.jpg

geloturikidakka

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Olgun Z.
Bisiklet
Diğer
Kâh Taklamakan Çölü'nden bisikletiyle geçiyor, kâh kutup dairesi üzerinden iki tekerlek üstünde çektiği fotoğrafını paylaşıyor. Mescid-i Aksa'dan yaptığı paylaşımlarda da demir atı yanı başında, dünyada araçla çıkılan en yüksek noktalarda da… Facebook profili, dünyanın dört bir yanından çektirdiği fotoğraflarla dolu olan Gürkan Genç'ten bahsediyoruz. Her bisiklet sevdalısının yakından tanıdığı Gürkan Genç ile yapılmış bir röportaj.

Tolga ibili

Aktif Üye
Tepki
110
Bisiklet
Salcano
gürkan genç ve solidream den başka güzel videoları ve fotoğrafları olan kişiler varmı biliyorsanız isimlerini paylaşırmısınız daha önce böyle bir konu açıldıysa affedin :)

Ferecov

Üye
Tepki
17
İsim
EmirK.
Bisiklet
Kron
Birkaç gündür bende dünya turu yapan bisikletçilerin videolarını izleyip, anılarını okuyorum.Gerçekten çok keyif veriyor.
Melih Akdoğan'ın yazıları hoşuma gidiyor.Kendi bloguda var . Tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: Tolga ibili

Tolga ibili

Aktif Üye
Tepki
110
Bisiklet
Salcano
hemen bakıyorum çok teşekkürler başka aklına gelen olursa çok işime yarar :D

krizagold

Üye
Tepki
119
İsim
Yavuz
Bisiklet
Diğer
Baya baya insanı heveslendiriyor.Lakin Gürkan Genç in başından geçen tehlikeli olayları okuyunca sadece takip etmenin daha faydalı olduğunu düşünüyorum.).Youtubede bir kaç video vardı oradan isimlerine bakarak takip edebilirsin.

Ferecov

Üye
Tepki
17
İsim
EmirK.
Bisiklet
Kron
@Tolga ibili berk baki kayalar var.serkan taşdelen var bilindik isimlerden.aklıma tur düşünceleri girmeye başladığında berk baki kayaların sitesine rastladım.çok faydalı bilgiler var.sıkça sorulan kısımları hikaye anlatır gibi derlemiş.onun dışında tur yazılarıda var ama çok fazla değil.yine de tavsiye ederim .

• Beğen
Tepkiler: Tolga ibili