Güneyli-Eceabat 16 Mayıs 2010

Scudo

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mtsemiz

Açıklama, bilgilendirme ve yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz. Dediğiniz gibi umarım bir gün buralarda birlikte turlarız.

@Selim Üsel

Bizler teşekkür ediyoruz bu sıcak yorumunuz için.

@xahi

Bisiklet sevdası her geçen gün dostluklarımızı pekiştiriyor, yorum için sağolun.

@Ozcan SEMET

Sizi oralara bir yudum da olsa götürebildiysek ne mutlu bizlere. Bu hafta sonu bir aksilik olmazsa yurdun bir başka yöresinde turlayacağız. Devami orada olacak... İçten yorumunuz için teşekkür ediyoruz.

@Serap Erdogan

Yorumunuz çok iten, çok nazik ve çok katılımcı olmuş. Çok teşekkür ediyoruz. Sağolun...

@adem yıldız

Süper teşekkürler, kısmet, bir gün belki birlikte turlarız...

@b-cagri

Çok teşekkürler yorum ve incelik için. Bu coğrafyada birlikte turlayacağız elbet birgün.

@kaptan vural 74

Bizler de bu sıcak yoruma teşekkür ediyoruz, elleriniz, yüreğiniz dert görmesin.

@yuka

Yorum ve katkınız için çok teşekkür ediyoruz.

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Kamil Yıldız

Çok teşekkürler Kamil kardeşim. Güzel bir rotayı fırtına eşliğinde tamamladık. Size haber veremediğimizden dem vurmuşsun... son ana kadar gidip gidemeyeceğimiz belli değildi. Hava durumu, son anda işi çıkanlar nedeniyle tur elimizde gitti geldi.

Umarız ki senin de dersler ve sınavlar kısa zamanda yoluna girer de birlikte pedal basarız yeniden.

Turlarımız bitmedi, bu hafta sonu da güzel bir tur planladık. Uzunköprü'den Enez'e Meriç nehri boyunca pedal basmayı düşünüyoruz.

Çanakkale'deki arkadaşlara çok selam, pedalınız hep döner olsun...

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Sevgili Hakan kardeşim o ne güzel bir gezi ,o ne güzel bir doğa,o ne güzel bir anlatım mezelere diyecek bir şey yok.O güzelim balıklar mezeler bağırmadımı? R A K I diye.Hüseyin kardeşimlede Gökovada pedal bastık tanıştık kaynaştık.Süper olmuş herşey .Resimler zaten konuşuyor.Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.Paylaşım için teşekkürler.Herkese çok selamlar saygılar.:in: :in: :in: