Güneyli-Eceabat 16 Mayıs 2010

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çok güzel bir tur olmuş, gezi dediğin böyle olmalı siz bu işi gerçektende biliyosunuz :)

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Valla Hakan tek tek sizlere cevap verecektir mutlaka amma ben içten, samimi duygu düşünçe paylaşımlarınıza teşekkür ediyorum,
Takım ruhumuzun sizlere de DOSTluk mesajı olarak yansıdığını görmeklede onur duyuyorum.
Attığımız minik bir adım Keşan'dada, Sizlerde de karşılığını buldu ve kocaman bir gülücükle kucaklaşmaya döndü.
Sizlere ne kadar teşekkür etsem, ne kadar onur duysam, ne kadar sevgi sunsam AZZZ, YETMEZZZZ.

haluk akalın

Daimi Üye
Tepki
831
Her tur planlarında daima o tura ait bir can damarı bulup çıkartan ve bu can damarları sayesinde tura görselliği,sanatı ve sporu en üst düzeye taşıyan Keşan bisikletin candamarı bu turdada klasını konuşturup Türk cumhuriyet tarihinin can damarına Günayliden girip Ecabattan çıkmış bizlerin katılamadığı bu turu gerçekleştiren Hakan arkadaşımı ve diğer arkadaşlarımı yürekten kutlarım.Bu turda pedalcanlarım adeta fırtına ile savaştılar pedallarına ve canlarına sağlık.Helal sizlere.

faruk eker

Üye
Tepki
135
Çok yoğun ve hatta fırtına seviyesinde bir rüzgara karşı benim için anlamı büyük ve manevi değere sahip bu coğrafyada bisiklet turu yapmak buyük bir onur.:in:
Bu zorlu turun sonunu getirebilmemi sağlayan iki unsur vardı;
Birincisi atalarımızın en sert koşullarda canlarını ortaya koyarak bizlere bu günleri sağlamaları , elbette biz de torunlar olarak amacımızı gerçekleştirmek için rüzgar ve fırtınanın bizi alıkoyamayacağı bilincinde olmamız.
İkincisi Hakan arkadaşımızın güzergahın coğrafi koşulları ile ilgili bize sürekli güzel tablo çizmesi ve teşvik etmesi.:in:
Her şey sizlerle güzel sevgili dostlar siz "KEŞAN BİSİKLET GRUBU" gerçekten üyesi olmaktan onur ve gurur duyduğum bir grupsunuz, allah tüm pedalcanlara sizin gibi bir grup nasip etsin .
Hayatı dolu dolu gönlünüzce yaşamanız dileğiyle sevgiyle kalın

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hepinizi tebrik ediyorum, çok keyifli bir tur olmuş.
Emek verip bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

Herkese selamlar...

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Orhan Kılıç

İncelikli ve içten yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz. Güzergahımız sizin de dediğiniz gibi keyif dolu bir güzergah. Fırtınadan dolayı zaman zaman bunaldıysak da parkuru tamamladığımızda hepsine değdiğini gördük.

Şehitliklerin olduğu bölgeye girilecek en güzel rotalardan biri burası. Bölgede çok farklı rotalar da çıkabilir elbet.

Akşam yemeğinin tadı hala damağımızda, en kısa zamanda bunu bir kez daha tekrarlayacağız.

Katır tırnağı konusunda haklısınız. Ben de öyle biliyordum ama ziraat mühendisi arkadaşımız Hüseyin "bunlar sığır kuyruğu" deyince "tamam" dedim.

@serkkan

Yorum ve desteğiniz için de bizler teşekkür ediyoruz. Sağolun...

@haceli yılmaz

Yorum, destek ve katkıların için çok teşekkürler. Eğer sizleri soluğumuza katabiliyor ve bir yudum doğa paylaşabiliyorsak ne mutlu bizlere.
Her tura çıktığımızda büyük kentlerde, betonlar arasında yaşamanın ne kadar zor olduğunu dile getiriyor ve yaşadığımız coğrafyanın kıymetini anlıyoruz. Umarım bir gün buralarda birlikte turlama fırsatı da yakalarız.

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@semih59

Bizler de bu güzel yorum ve içten sözcükleriniz için çok teşekkür ediyoruz. kazasız belasız turlar hepimiz için olsun. Sağolun...

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mücahit sönmez

İçten, kibar ve sımsıcak bir yorum... çok teşekkürler.
Fırtına vardı burada, eminim ki orada da benzer koşullar etkiliydi. Turu bitirdik ama çok yoğun bir efor sarfettik. Umarım , rüzgarsız bir zamanda bir gün birlikte güzel bir rotayı pedallarız.