Güncemden - Bisiklet Alet Çantasında Olması Gerekenler

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
Merhabalar arkadaşlar eksik olarak gördüğüm bir konu hakkında video çektim umarım beğenirsiniz iyi seyirler lütfen olumlu veya olumsuz yorum yapınki bende kendimi geliştirebileyim :) bu arada beyaz dengesi ile ilgili baya bir negatif yorum almıştım umarım düzeltebilmişimdir:)

Scudo

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@BF Okuru Nedense ilk videomda eleşitri yapanlar şuan yorum yapmıyorlar oysaki onların sayesinde hatalarımı düzeltmiştim bu arada yorum için teşekkürler :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Rica ederim ne demek, eleştirilmek iyidir geliştirir tabii biz biraz duygusal bi toplum olduğumuz için eleştirilince tepki verebiliyoruz ama sen bu kabuğu kırmışsın :) Bu arada ışıklandırmam baya iyi özel bi ekipman mı?

Insansevmem

Aktif Üye
Tepki
308
İsim
Erim
Bisiklet
b'Twin
Merhaba,
Videonuz icin tesekkurler. Ancak herseyi koymussunuz. Degisik birsey yok. Akord ayari nasil yapilir gbi yada vites ayarlarini anlatan bir video yaparsaniz sevinirdim :)

CanerG

Aktif Üye
Tepki
27
İsim
Caner G.
Bisiklet
Salcano
Gayet güzel hoşuma gitti benim. Başarılar dilerim.

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@Insansevmem Genelde insanlar ya onu mu koysam yok lastik ağırlık yapar tüh bunu unutmuşum falan diyorlar bu yüzden biraz açıklık gelsin konuya istedim, böyle yorumlar geldikçe neler çekmem gerektiği dahada şekilleniyor en kısa zamanda akort ve ayar videosuda gelicek o zaman, desteğiniz için teşekkürler :)
@CanerG teşekkür ederim desteğiniz için :)
@BF Okuru Özel ekipman değilde işte yavaş yavaş ayar yapmayı beyaz dengesini öğreniyorum tabi birde evdeki lambayı değiştirdim etkisi oldu sanırım, ne kadar çok eleştiri gelirse kendimi o kadar geliştiricem çünkü:)