Gravel bisiklet sayfası

Scudo

Duru Kırtasiye

Aktif Üye
Tepki
285
İsim
Abdullah Kurtuluş
Bisiklet
Salcano
Çok güzel olmuş kazasız belasız güle güle kullanın. Gidon linkini atabilirmisiniz rica etsem.

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.175
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
mhtozel
hocam foçaya hangi güzergahtan gittiniz,sasalı yolundanmı yoksa maltepe tarafındaki yoldanmı

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mhtozel

Forum Demirbaşı
Tepki
874
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
@seko35.50
Sasalı- Kuşcenneti - süzbeyli- Tuzcullu - Seyrek - Maltepe Gerenköy.
Bisiklet için bence gayet güzel bir güzergah sadece Maltepe civarları yol dar ve işlek ama araçlar yine de sıkıştırmıyorlar. Yolu 10 km kadar uzatıyor. Eğer Menemen - hünerli istikametinden giderseniz daha kısa oluyormuş.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ippon
Hocam kargolamaya gerek yok, milyoncu tarzı yerlerde 5-10 tl arasına muhakkak bulursun.

berkeonar

Üye
Tepki
9
İsim
F. Berke Önar
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Emrdgn

İstisnasız Carraro gravel g2. Fuji nin özelliklerine baktım claris altus karışımı üstelik mekanik disk fren. Carraro ise full tiagra set. Fuji nin sitesinde 900$ fiyatı var tl ye çevirince 5200 küsürlü çıkıyor. Gravel g2 ise 5800 bandında. Aradaki 600 liralık fark hiçbir şey kalıyor özelliklerin yanında.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@berkeonar

Carraro Gravel 5300'e bulunuyor. Sadece gravel türünde değil, genel olarak baktığımızda da hidrolik sti kollu frenli ve Tiagra setli bisikletler arasında en makul seçenek.

Emrdgn

Üye
Tepki
8
İsim
Emre
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@cagatay17
evet donanım olarak gerçekten uygun. peki ya kadro ondan da memnun musunuz? bu gidişle sizin sayenizde ben de almayı düşünüyorum g2 yi

• Beğen
Tepkiler: cagatay17

cagatay17

Aktif Üye
Tepki
410
İsim
Çağatay serim
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
Boya kalitesi vasat ama kadro dayanımı iyi gibi duruyor
Tam 1000 km oldu
Bozuk yol oranı yüksek
Kadro boyası mat afilli duyuruyor ama çantların boyası bek kaliteli degil
Muadili karşısında iyi bir ürün
Bu çok pimpirikli bir adam yorumu
Beni lastikler olumlu yönde şaşırttı başarılı
Ben memnunum

Emrdgn

Üye
Tepki
8
İsim
Emre
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@cagatay17
bugun görme şansım oldu. gidonu beğenemedim. gidon bandı da aynı. değiştirilebilir. :/

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Boya, tasarım, imaj işlerini genelde çok iyi yapan Carraro bu modelde bir tek tasarımda geride kaldı. Gravel için en olmayacak renk kombinasyonu ve tasarımı seçmişler. Haki-açık yeşil kamuflaj desenli bir tasarımla bu bisikleti belki iki katı fazla satarlardı. Troya ve Manifesto'da tasarıma bu kadar özenilmişken Gravel'ı aceleye getirdiler sanırım.

201339 dosyayı görüntüle

201340 dosyayı görüntüle

ali önder

Forum Demirbaşı
Tepki
1.250
İsim
ali önder büyüksünetçi
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam hepinize. 2009 yılından itibaren 27 vites deore li coratec motion kullanıyorum. V vitesli bilerek disk frenli almadım. Hadi bakalım dedik gravel e niyetlendim. Makul (bana göre) fiyatlı ve iyi donanimli carraro yü gördüm. Tamam derken renkleri görünce ooopsss... Ya şöyle sade renkli olsa.tamam iki renk ama her yere bariz atilmasaydi..bari tekerlekler renksiz olsaydı.. Bakıyorum yurt içi dışı gravellere.. Yurt içi aşmış kendini ve bizi. Yurtdisindan gelebilecek akrabamız var getirtsek mi getirtmesek mi derken yurticinde güzel modifikasyonlari da görünce ne yapacağımı şaşırdim. Şuan şaşkın ördek gibiyim. Bir fitnes bisikletine doğru daha da fazla para vererek kaymak üzereyim. Ama sırf şu renkler yüzünden. dedim ki mavi güzel sonra turuncu olabilir mi? Sevemedim bir türlü... Acaba alırsam zamanla sevebilir miyim? Kendimi kandırmak için yorumlar bile alıyorum ama...? ? ? Baktım bugün turuncu gravele fiyat da iyi ha gayret isinayim diyorum...

• Beğen
Tepkiler: cagatay17

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.562
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Selamlar ,

Salcano GR serisi Gravel kullanıcısı var mıdır forumda ? Hiç kullanıcısına rastlamadım .