Gran Fondo Marmara 2017

Kimler katılıyor?

• Katılıyorum, kısa etap

• Katılıyorum, uzun etap

• Katılmıyorum

• Toplam katılım
    112

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@soneryen o zaman yüzde onluk kısma giriyorum ben,imkan yok abisi çok zekice bir yanıt verdiniz hiç düüşnememişdim bunu.

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
Sağolasın bu sene bende lulüpteki arkadaşlara destek amaçlı gidiyorum sene bende katılacağım inşallah. Bu arada sigma saatin mavic mıknatısını soran yazıştığın kişi benim

Mur@t_Ok

Teşkilat Bisiklet Grubu
Tepki
845
İsim
Murat OK
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Grand Fondo Marmara Bisiklet Yarışında Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü Lisanslı sporcuları olarak yarışacaktır. Amaç bisiklet sporunu sevdirmek, ülkemiz genelinde bisiklet kültürünü daha etkin hala getirmek adına farkındalık oluşturmaktır. Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü bu farkındalığa 7-14 yaş arası çocuklara ücretsiz olarak bisiklet eğitimi vererek başlamış ve bir çok çocuğa bu eğitimi vererek küçük yaşta spora teşvik etmiştir. Bu sayede çocuklar dışarıdaki kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılarak bisiklet kültürünü yaygınlaştırmaya devam etmiştir.

Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü olarak 24 Eylül 2017 de yapılacak olan Grand Fondo Marmara Bisiklet Yarışında pedallayacak sporcularımıza başarılar dileriz.
Kürsü görmek değil, önemli olan anı yaşamak, gidin pedallayın, anı yaşayın.
BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ.
EBSK Heryerde.

Grand Fondo Marmara Bursa Yarışı Sporcularımız
1.Murat Ok
2.Umit Arslan
3.Serkan Sevimler
4.Burak Halıcı
5. Salim Öztürk
6. Mustafa Vatansever
7.Haşim Dikiş
8.Hatice Gündaş
9.Mehmet Bayrak
10.Murat Durmuş
11.Yusuf Ocak
12.Furkan Can
13.Ali Güzel
14.Birol Çakır
15.Emre Berkol

1.jpg

cayboylu

Üye
Tepki
77
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar transferle ilgili net bir bilgi bulamadım. Buluşma yeri Maltepe sahilde neresi olacak?

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.900
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@cayboylu Maltepe sahil parkı demişler. Bildiğim kadarıyla güney ucunda otoparkta bir noktaydı. Geçen yılın etkinlik fotoğraflarına bakarsanız belki toplanma yerini kestirebilirsiniz.
Gerçi sabah gittiğinizde illa bir hareketlilik ve araç kalabalığı gözünüze çarpacaktır.

cayboylu

Üye
Tepki
77
Bisiklet
Specialized
@Özcan. Teşekkür ederim. Pek bilmediğim yerler olduğu için sordum. Dediğiniz gibi bir şekilde bulacağız.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Furkan TK
Eyvallah furkan ,hasret giderelim yahu özledim herkesi korcan ,bahtiyar,erkan hey gidi günler,ve de kerim

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
uzuna kayıt oldum da, strava rotası yapamıyoruz galiba, tem'den gittiğimiz için. o kötü oldu.

seker156

Üye
Tepki
28
İsim
OMER
Bisiklet
Cube
@Kudret Kurtcebe Ağabey sizin isminizi duymak için sonuna kadar bekledik. :) Ben 2.30 saatin altında yaparsam iyi diyordum kendim için, gaza gelip 1 saat 45 dakika civarında bitirmişim. Katılma konusunda tereddüt etmiştim şimdi iyiki katılmışım diyorum.

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar çok ciddi 2 kaza olmuş sanırım
Duyan gören bilgi paylaşabilecek var mı

seker156

Üye
Tepki
28
İsim
OMER
Bisiklet
Cube
@Deniz A Geriden gittiğim için kazaları görmedim ama birisinin kemiğinin kırıldığını duydum. Ambulans geçmişti yanımızdan.

saglam.serdar

Aktif Üye
Tepki
247
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

Kudret abi yorgun değilsen yarın bir Göçbeyli yapalım hafif tempoda.Numaram var sende :)

• Beğen
Tepkiler: Özcan

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe
Tebrikler kudret abi. Oradaydık kaçırmışım duymadım. Tebrik ederim

Kısa parkurda kaza var evet kesin ve ciddi ama net bilgi yok. Herkes derdine düşmüş bakan olmamış

Monomorph

Üye
Tepki
178
İsim
Alperen
Bisiklet
Specialized
@Deniz A 2 kaza da tam önümde oldu, birisi asıl start olmadan oldu hatta, yarış komiseri bence neutral startta çok hızlı gitti, 50 ile felan gittik, sonra bir anda yavaşladı felan. Diğer kaza da uzun parkurcularla birleşme noktasında oldu.

D

Domestik

Misafir
@Deniz A Kısa parkur nötral startta ve nötral starttan yaklaşık 5 km sonra iki ciddi kaza tam önümde gerçekleşti ve neyse ki karışmadan kurtulmayı başarabildim. Bir çok bisikletçinin karıştığı kazalardı bunlar maalesef. Duyduğumuza göre kolu kırılan arkadaşlar olmuş. Çok yoğun bir katılım olduğu için bu tip kazalar ne yazık ki gerçekleşebiliyor. Yaralanan, sakatlanan arkadaşlar umarın tez zamanda iyileşirler.

Yarış hem benim hem de üyesi olduğum Polatlı Bisiklet Grubu'ndan (PBG) 5 arkadaşım için çok iyi geçti. 1:19:40 gibi bir zamanla kısa parkuru bitirdim. Henüz sonuçlar açıklanmadığı için sıralamayı bilemiyorum. Yarışın başından itibaren ön grupla finişe kadar gittim. Sanırım Gemlik'i geçince başlayan tırmanıştan önce üç-dört arkadaş kaçış yapmış onları fark etmemiştim (uzun parkurda koşanlarla kısa parkur yarışçıları karıştığı için kaçış yapanların olduğunu anlayamadım). Kaçanları yakalamaya istekli bir abinin uyarmasıyla olayı anladım, ama finişi kadar kaçışı yakalamayı başaramadık çünkü ikimizden başka önde çalışmaya gayretli birileri yoktu. Sonuç olarak ön grupla beraber finiş yaptık ama acemilikten ve heyecandan erken sprinte kalktım ve iyi bir finiş yapamadım. Yine de ikinci yarışım olması itibariyle benim için önemli bir tecrübe ve çok güzel bir hafta sonu oldu. İlerideki yarışlar için oldukça faydalı deneyimler edindim.

55-59 yaş kategorisinde grubumuz PBG adına yarışan Mustafa Sevinçel abimiz 1:24 zaman ile 1. olarak bizleri sevince boğdu. :)

b9cedea2-d355-4832-8f9d-6f9f8dcfe932.jpg

@Kudret Kurtcebe Kudret abi tebrik ederim çok iyi bir zamanla bitirmişsin yarışı. Ama seneye dikkat 60+ kategorisine PBG'den Mustafa Sevinçel geliyor..;):D:harika:

Erdem Topal

Aktif Üye
Tepki
461
30 yaşında henüz 2 ay önce yol bisikletine hatta bisiklete çok uzun süre ara verdikten sonra başlayan biri olarak çok keyif aldım. 23 Nisan ruhunu yaşadım diyebilirim :D

Uzun parkuru bitiremem düşüncesiyle kısa parkura kayıt olmuştum. Toplamda 4 kere 30 km lik antrenmanım vardı. Yarışta ise hiç yorulmadan, istasyonlarda hiç durmadan, aralıksız pedalladım ve çok rahat bir şekilde krampsız, ağrısız 1.50 gibi bir sürede parkuru tamamladım. Haritada görünen o eğimi çıktığımı 2. istasyonu gördüğümde anladım. Meğer haritada göründüğü kadar yıkıcı bir yokuş değilmiş. Tünel geçişi çok zevkliydi :D

Kudret Abi ile tanışma fırsatım oldu. Kendisini bir kez daha tebrik ederim.

Tanımadığım bir çok kişi ile hoş sohbet zaman geçirdim. Ülkemizde bu tür organizasyonların artarak devam etmesini umuyorum.

Kaza yapan, lastik patlatan arkadaşlara çok geçmiş olsun dileklerimi burayı okuyorlarsa iletmek isterim.

Mur@t_Ok

Teşkilat Bisiklet Grubu
Tepki
845
İsim
Murat OK
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü olarak 15 kişi katıldık. Aramızda iyi dereceler yapan var ama sonuçları bekliyoruz. Benim için ilk deneyim gerçekten anlatılmaz yaşanırdı. Normal zamanlarda yaptığım performans sürüşlerinden çok iyi sürdüm kendimce. Başlangıçta olan kazalar açıkçası belki ilk deneyim heyecanı olsa gerek geri çekti ve temkinli çıkmaya çalıştım. Çok şükür kulüp olarak kazasız bir şekilde finishi gördük ve amacımıza ulaşmış olduk.
Yarışta tüm dereceye giren kardeşlerimizi abilerimiz canı gönülden tebrik ediyorum.

Yalnız şuna dikkat çekmek isterim. Bu sporda bile centilmenliği hiçe sayıp yarışa katılarak start kısmında en arkadan gelip en ön sıralara geçerek insanların haklarına giren 5-6 kişiyi kınıyorum. Umarım bir sonra ki yarışlarda böyle centilmenlik dışı görüntüler görmeyiz.