GPS'li Bisiklet Bilgisayarı Igpsport IG20E İncelemesi

Scudo
Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@trainspotting35
Ben de 38 im çok genç sayılmayız :) gece kulübü diyelim orta yolu bulalım :)

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de ilk aktivitemi dün akşam kaydettim(igpsport 10) fit dosyasını bilgisayar üzerinden stravaya attım sistem sorunsuz çalışıyor. Ancak telefona indirdiğim android program bluetooth üzerinden sayaç ile eşleşmedi. Aktiviteleri telefon ile stravaya igpsport programından atabilsem daha hızlı bir şekilde paylaşım yapabilirim.

Sayacın bana göre ışığının sürekli yanması hem olumlu hem olumsuz özellik taşıyor, olumsuz olarak fazladan pil yemesi durumu var. Olumlu olarak sürekli ışık yandığı için her an gece sürüşlerinde sayaca müdehale etmeden okunabiliyor.

<iframe height='405' width='590' frameborder='0' allowtransparency='true' scrolling='no' src='(link)'></iframe>

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.457
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sadi imren Pil ömrü olarak çok iyi bir cihaz pil ömrünü çok takmayın kafaya. Bluetooth eşleşmesi için önce bluetooth u açıp sonra programı açmanız gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Daha önceden böyle sıkıntı yoktu ama yeni güncelleme bu soruna yol açtı. Sırayı tam hatırlamıyor olabilirim kombinasyonları denersiniz.

C.Koc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.087
İsim
Cem
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sadi imren eşleşmediği zaman igs10 kapayıp açın android üzerinden rescan yapın olmadı android programı kapayıp açın illaki görüyor artı bende gps de açık istiyordu telefon üzerinde ama sonra sıkıntısız bağlanıyordu ışıkda sadece gün batımından 1 saat önce yanıyor gün doğumundan 1 saat sonra sönüyor...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.328
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim cihaz geldi ilk atvitemi dün yaptım, Takıldığım konularda @trainspotting35 sağolsun tecrübeleri ile yardımcı olmaya çalıştı(sıkılmadan, dert etmeden,) kendisine Burdan teşekkür ediyorum . Benim cihazı, tam anlamı ile çözemeyeceğim kadar kullanmaya vakit bulamadığım için yanlış bilgiler ile diğer konuda video yada bilgi paylaşamadım .. İlk etapta acemisi olarak diyebilirimki magane sensörler ile kolayca bağlandı, decahtlondan aldığım nabız sensörü ilede eşleşti... GPS açık alanda 3 4 dkda uyduya kitlendi,,hız sensörü anladığım kadarı ile GPS on konumda iken etkisiz(ben kapalı alanda girdiğinde GPS bağlantısı kesildiğinde otomotik olarak hız sensörüne geçeceğini tahmin ediyorum, evde iken GPS bulamadığı an geçmedi orası ayrı) , batarya için tam birşey demek imkansız ilk full şarjı bugün yaptım fakat İstanbul yağmurlu olduğu için çıkıp test etmek şu an için maalesef ama dün paket içinden açıp aktif ettikten 2 saat sürüş sonrası tek diş düştü,(şahsi fikrim tüm gün tur sonrası yarı yolda bırakmaz diye düşünüyorum)

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.457
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@bilalfidanboy Gps e ilk bağlandığınız yerde bulması uzun sürüyor ancak ikinci bağlantıda bulunduğu yeri hafızaya aldığından gps bağlantısı daha kısa sürüyor. Sabah çık akşam dön turunda sıkıntı çıkartacağını bende düşünmüyorum. Akşam sıkıntı olacak diye düşünüyorsanız arka plan ışığını kısabiliyorsunuz yüzdelik dilim olarak bu şekilde bir çözüm olabilir. Otomatik save özelliği ile de tahminimce pil bitince sürüş çöp olmuyor o kısıma kadar olan kaydınız tutuluyor.

Rica ederim bu arada.

• Beğen
Tepkiler: bilalfidanboy

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.328
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Igpsport 618 için Silikon kılıf+ekran koruyucu en uygun kargo dahil 20 TL gibi rakama buldum, daha uygun öneri verebilecek varmı acaba..

Genco.

Üye
Tepki
71
Bisiklet
b'Twin
Anlık eğimlerde sorun var sanırım. Dün 50, 60 gibi rakamlar gösterdi. Sürüş kaydına baktığımda maksimum 7 eğim gösteriyor ama. igs50 için söylüyorum.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.457
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@bilalfidanboy Kargo dahil fiyat mı?. Small box packaging gibi bir seçenek vardı onunla alırsanız 45-50 gün beklemeyin. Takipli kargo almaya özen gösterin. Bir de tuşları kapatan model var bence ondan alın.

@Genco. Ben igs10 da anlık eğimde sıkıntı yaşamadım. Bir reset atmayı deneyin.

@bilalfidanboy (link) bu üründe kargo small packet plus la geliyor ve takipsiz.

• Beğen
Tepkiler: bilalfidanboy

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.328
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube