GPS'li Bisiklet Bilgisayarı Igpsport IG20E İncelemesi

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.523
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@burakbn (link) km saai igs10 bluetooth ile sadece telefon uygulamasına bağlanır. Sensörleri Ant protokolü ile görür. Bluetooth lu değil ant sensör olması gerekli. Attığınız linkteki igs20E modeli. Bu modele ne yazık ki sensörler bağlanamıyor.

Scudo

burakbn

Üye
Tepki
5
İsim
BURAK
Bisiklet
Mosso
@trainspotting35 dediğiniz gibiyse (link) bu ürünü almam trainerda pedal çevirirken yol bilgisayarında görmemi sağlamayacak. Yanlış anlamadım değil mi? Bryton Rider da bağlantı hakkında bilginiz var mı?

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.523
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@burakbn Bu sensörler ant uyumlu resimlerden birine yakından bakarsanız ant+ yuvarlaktan çıkan iki anteni göreceksiniz bu işaret ant uyumlu anlamına geliyor. Bryton hakkında ne yazık ki bilgi sahibi değilim.

burakbn

Üye
Tepki
5
İsim
BURAK
Bisiklet
Mosso
@trainspotting35 ant uyumluysa o zaman kullanabilirim değil mi? birde İOS için uygulamasına baktım ama ne yorum var ne de beğeni var. herkes androidden bahsetmiş İOS ile işim biraz zor mu olur?

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.523
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@burakbn İgpsport uygulamasından mı bahsediyorsunuz. Ben ios ile kullanıyorum sıkıntım yok şimdilik.

burakbn

Üye
Tepki
5
İsim
BURAK
Bisiklet
Mosso
@trainspotting35 bugün 600 TL ye Wahoo Elemnt alacaktım benden önce başka biri davranıp almış çok üzüldüm şimdi bunu alayım bari ucuz diye kendimi teselli etmeye çalışıyorum :) gerçekten tavsiye ederseniz şimdi alıyorum bir tane.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.523
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@burakbn Burak Bey benim memnun kaldığımdan siz memnun kalmayabilirsiniz. Fakir Garmin'i olarak mükemmel bir cihaz ama bana göre. Tipini beğenmezsiniz, Şeklini beğenmezsiniz. Ben Büyükçekmece de oturuyorum yakınsanız eğer birgün gelip yakından inceleyin kararınızı vermekte faydası olur. Daha pahalı bir model isterseniz igs618 çok daha mükemmel bir cihaz. Arkadaşım aldı oradan biliyorum.

burakbn

Üye
Tepki
5
İsim
BURAK
Bisiklet
Mosso
@trainspotting35 onu bende gördüm ancak buraya gelirken vergisi falan çok fazla olmaz mı?

@trainspotting35 Ben dayanamayıp aldım attığınız linkten :) mobilden alınca mağaza indirimi ile birlikte 47,92$ yani 214,59 TL tuttu bakalım yazdım satıcıya çabucak gönderirse bende kullanmaya başlarım :) teşekkür ederim tüm yardımlarınız için. Geldiğinde daha çok başınızı ağrıtacağım:islik:

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.523
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@burakbn Herzaman buralardayım yardımcı olmaya çalışırım. Satıcıya düşük bedel yazmasını belirtin. 2 hafta önce arkadaşım aynı siteden aldı 15 günde elinde oldu. Gelince özelden mesaj yazın hertürlü yardımcı olurum. Güle güle kullanın.

Kıvanç Pürtelaş

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Orbea
İyi akşamlar.
İgpsport bisiklet bilgisayarları ile ilgili genel bir başlık olmadığı için buraya yazmak istedim.
Konunun tamamını okudum.
Genelde igs10 ve igs20 üzerine yoğunlaşılmış.
Pek bir yorum bulamasam da, yabancı siteler ve youtube' dan görüp etkilenerek, biraz da f/p olarak bütçeyi aşmamak adına,
igs 618 modelini 15 gün kadar önce aliexpress' den sipariş verdim. Birkaç gün önce yurda giren ve şu an farklı ptt' lerde gezmekle meşgul cihazıma inşallah kısa süre sonra kavuşacağım :)
Gelişmeleri buradan bildiririm ancak halihazırda kullanan arkadaşlarımın yorumlarını okumak isterim.
Çünkü cihaz ile ilgili türkçe bir kaynak, yorum vs. henüz rastlamadım.

Kıvanç Pürtelaş

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Orbea
@trainspotting35 çok teşekkür ederim.
Elime geçene kadar ufak da olsa bir endişe olacak.
Malum gümrük vergisi, geri gönderim, kaybolma endişeli ve sancılı bekleme süresi...

Arkadaşınız foruma üyeyse, yorumlarını okumak isterim, isteriz.

Motorola

Daimi Üye
Tepki
271
İsim
Abdullah
Bisiklet
Cube
Arkadaslar android uygulamasindan asagidaki uyariyi aliyorum. Sunucu patlamis galiba :) sz erisebiliyor musunuz?Screenshot_2018-07-01-03-01-24.jpeg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.523
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Motorola son sürümü yüklediniz mi?

Telefon uygulamasında yeni sürüm çıktı eski sürümde bu uyarı çıkıyor.

• Beğen
Tepkiler: Motorola