GPS'li Bisiklet Bilgisayarı Igpsport IG20E İncelemesi

Scudo

serkant yakıt

Daimi Üye
Tepki
309
Bisiklet
Lapierre
bunun dokunmatik ekranlı 100 dolar civarında fiyatı olan bir versiyonu daha vardı değilmi?

B

BF Okuru

Misafir
@furkantrojka

benim söylediğim de bunun aynısı..
ama sen ısrarla konuyu başka yöne çekiyorsun..
sonra yine benim söylediğim yöntemi tavsiye ediyorsun..

lütfen artık beni etiketleme.. mutlu akşamlar :)

kapluj

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
Yusuf Mucur
Bisiklet
b'Twin
IMG_4645.JPG IMG_4644.JPG yeni konu açmak istemedim,
bugün elime igpsport'un kadans sensörü geldi bugün. ürünü telefonuma bağlamayı denedim iki üç saniye bağlanıyor sonra kopuyor, pili çıkartıp tekrar takıyorum yine iki üç saniye bağlanıp sonra geri kopuyor, yeni pil aldım denedim sonuç yine aynı. bu markanın sensörünü kullanan var mı? ne yapmalıyım?

B

BF Okuru

Misafir
@serkant yakıt
Hocam hayirli olsun, ne kadara aldiniz acaba?
Bir de bu ürünün yaninda hiz sensoru geliyor mu yoksa gps ile mi ölcuyor?
Baktim da cadance, hiz, kalp sensorlu hali 235 lira diyor. Tek satilinca yaninda bi sey var mi?

B

BF Okuru

Misafir
@serkant yakıt hocam hayirli olsun. ben de 3 gun once tomtop sitesinden 42 dolara siparis ettim. heyecanla bekliyorum acikcasi. :) devaninda sensorlerini siparis edecem ins. deneyimlerinizi paylasirsaniz seviniriz.

serkant yakıt

Daimi Üye
Tepki
309
Bisiklet
Lapierre
@Ahmet Bilge Kaan AKIN kutu içeriği bunlardan ibaret. gerçi 130 tl ye geldi. Ürünün yanında hız sensörü gelmiyor gps ile ölçüm yapıyor. benim için bir artı olucak. çünkü ben bisikletimde takılı olmasına rağmen sevmiyorum hız sensörlerini.WhatsApp Image 2017-09-15 at 12.52.24.jpeg

@yusufgs3625 bu hafta sonu kurucam. Yenikapıdaki etkinliğe katılıcam. orda aktif olarak kullanıcam inşallah. benim için kendi kendine otomatik yanan ışıklar çok iyi olucak çünkü sigma mın ışığı ancak düğmesine basınca yanıyor. haliyle gece yolculuklarında çok kullanışlı değil benim için.

@Ahmet Bilge Kaan AKIN bu arada çok teşekkür ederim. daha iyisi sizlerin olsun inşallah.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
B

BF Okuru

Misafir
@serkant yakıt
Hocam igs10 mu daha ustun yoksa igs20 mi?
Strava kullanan birisi icin de gps ile olcum yapmasi daha iyi olur. Bana bi tek kadans sensoru lazim olacak gibi. Link atabilirseniz sevinirim tesekkurler :)
Cok guzel duruyor ya :D

serkant yakıt

Daimi Üye
Tepki
309
Bisiklet
Lapierre
@Ahmet Bilge Kaan AKIN (link) benim aldığım link bu. ben 36 küsürden aldım şimdi 42 ye çıkmış. ama teslim süresi çok hızlı. ali express e vs. göre çok ama çok iyi. onun dışında igs10 daha üstün. 10 da bluetooth var. haliyle kadans vs. bt ve ant destekli aksesuarları bağlayabiliyorsunuz ve en güzeli telefonunuza kurduğunuz igpsport programı ile bt aracılığıyla senkron olup gps verilerini kablo vs. uğraşmadan telefona atıp ordanda stravaya rahatça yükleme yapabiliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: Türko
B

BF Okuru

Misafir
@serkant yakıt hocam hiz sensorunu evde roller icin dusunuyorum bir de hiz bilgisinin gps'ten degilde sensordeb almanin dogruluk ve sarz tuketimi acisindan daha uygun oldugunu dusunuyorum. gule gule kullanin hocam tekrae

B

BF Okuru

Misafir
@serkant yakıt
Anladım hocam çok teşekkür ederim.
(link)
Bu üründe cadance, hız ve kalp sensörü içinde mi değil mi anlamadım :(

B

BF Okuru

Misafir
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
hocam 10 modeli sensorleri destekliyor 20 modeli desteklemiyor

B

BF Okuru

Misafir
@yusufgs3625
O zaman 10 alırsam sadece aleti yolluyor gördüğüm kadarıyla, parçalarını ekstra almamız lazım olacak?

B

BF Okuru

Misafir
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
evet hocam aynen oyle. hiz ve cadance sensorlerine toplamda yaklasik 35 dolar vermeniz gerkiyor.

B

BF Okuru

Misafir
@trainspotting35
Hocam teşekkür ederim.
Sensörleri aletten pahalıya geliyormuş :D