GPS'li Bisiklet Bilgisayarı Igpsport IG20E İncelemesi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@PistonBacak
18 dolara olan alet opsiyonludur, nabiz bandi gibi bir parcasi 18 dolar olabilir ve muhtemelen igs20 dir :D

Scudo
Tepki
60
İsim
Oktay AKGÜL
Bisiklet
Cannondale
@trainspotting35 (link) alet 60 küsür dolar musela kendi sitesinde 40 dolar diğerlerini bulamadım büyük ihtimalle sensötlerindiro fiyat dediğiniz gibi mesela burada 62 dolar diyelim kendi sitesinde neden 40

@Ahmet Bilge Kaan AKIN siz kendi sitesinden mi aldınız aleti

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@PistonBacak
Tomtop ana saticisi muhtemelen bu aletin 40 dolara satan tek yer orasi. Aliexpresste cok pahali.

Zaten aliexpressteki magazanin adi da tomtop

Yy787878

Üye
Tepki
24
İsim
Yasin
Bisiklet
Diğer
@trainspotting35

Teşekkürler :) :)

Öğrenci iken bir sey almak gerçekten zor sorularımı mahzur görün

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN (link)

(link) valla fakirler billa fakirler. Bize göre zenginler ama bildiğin fakirler.

Tepki
60
İsim
Oktay AKGÜL
Bisiklet
Cannondale
@Ahmet Bilge Kaan AKIN hocam daha önce sorulmuş mu bilmiyorum ama nabız verisi ekranda görebiliyor muyduk nabız ve kadans verilerini daha önce sorulmuşsa özür dilerim cevapalrsnaız sevinirim igs 10 modelinden bahsediyorum

Tepki
60
İsim
Oktay AKGÜL
Bisiklet
Cannondale
@ziyadeniz hayırlı olsun eğer ekranda kadans ve nabız bilgisinide görüyorsak bende 10 alıcam göremıyorsak 60 beni bekler :D

PuncherZ

Puncher
Tepki
5.385
İsim
Ziya D. Bilgitoğlu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cipollini
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@PistonBacak

Yukarıda yazanlara ve edindiğim bilgilere göre bağlandığı zaman kadans ve nabız göstergeleri aktif oluyormuş.

• Beğen
Tepkiler: PistonBacak

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link) bu linke girdiğinizde mouse ile aşağı doğru kayarken bilgisayar ekranı önünde 2 adet igs10 göreceksiniz. Soldakinde sensörler bağlı değilken time yazan kısım gözükecek. Sağdakinde ise sensörler bağlı iken HRM ve CAD gözükecek.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@PistonBacak
Aynen @trainspotting35 hocanın da dediği gibi.

Alet çok güzel arkadaşlar, Gps'te sapma da olmuyor.

Bence tek sıkıntısı sensörleri her bağladığımızda sağ tuşa basılı tutup E1 ayarından sensörleri okutmak zorunda olmamız. 10 15 saniye içinde hepsini görüyor, pek sorun olacak bir şey değil aslında.
Bir de kadansı daha seri gösterebilirdi. 2-3 saniye kadans verisi sapması oluyor onu fark ettim. Ancak doğru kaydediyor tabi orası daha önemli benim için.

Alet güzel alan arkadaşlara da hayırlı olsun :D

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.067
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
(link)

bu ürüne nabız bandı kullanılıyor mu ? açıklamada hiç göremedim de ?

sanırsam igs10 da kullanılıyor nabız bandı ve diğer ekstralar.

• Beğen
Tepkiler: yusufgs36

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@srdrmrs
  • Marka Adı:iGPSPORT
  • Kronometre ve Aksesuarları:kablosuz Kronometre
  • Model Numarası:IGS20E (Model ıgs20 e kullanılmıyor-igs10 ve igs60 ta kullanılıyor)
  • Screen:3.0*3.8cm
  • Waterproof:IPX6
  • Battery:Built-in Battery

kaydogdu

Aktif Üye
Tepki
332
İsim
Kenan Aydoğdu
Bisiklet
Carraro
@Yy787878 Ürünü bende aldım ilk gün deneme yaptım çalıştı, ertesi gün bisiklete bağladım, açtım, uyduyu buldu sonra kapadım ve tekrar açmak istediğimde bir daha hiç açılmadı. Servise yazdım bilgisayara bağlayarak firmware güncellemesi önerdiler ancak cihazı hiç bir şekilde ne bilgisayar ne telefon gördü. Servi daha sonra power tuşuna 20 sn basmamı söyledi ancak hiç bir şekilde açılmadı. Belki pili sökersem resetler dedim, içini açtım pil kablolarını söktüm, pili şokladım, harici kaynaktan 3.7 V verdim yine olmadı. Sanırım içinde bir komponent yandı. Geri gönderme kargosu neredeyse ürünle aynı fiyat olur diye kurcalayayım olursa olur dedim ama olmadı. Son şans bir arkadaşın atölyede ısı tabancası ile tüm devreyi ısıtıp belki soğuk lehim vardır düzelir umuduyla deneyeceğim. Elektronik cihaz bende bir şanssızlık oldu nasip işte. Başka sorun yaşayan da görmedim. Forumda satan bir arkadaş buldum, onu alıp kullanacağım İnşallah, azimliyim yani :)

• Beğen
Tepkiler: PistonBacak

Yy787878

Üye
Tepki
24
İsim
Yasin
Bisiklet
Diğer
@kaydogdu çok geçmiş olsun kenan hocam bilgilendirme için teşekkrler ben biraz daha bakınacagım şu sıralar baya arada kaldım